Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Šonedēļ SestDienā: Nākotnes cilvēki

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jāzeps
J
PAGĀNI UN KRISTIEŠI,==KO MAN VAJAGA,=BAZNĪCU,BĪBELI VAI JĒZU KRISTU. ?? Apustuļa Pāvila vēst. Romiešiem 5-18. Tātad,kā viena cilvēka,=Ādama pārkapuma dēļ,(aizliegtais auglis),visai civilizācija ir nolemta ellei. tā caur viena cilvēka,Jēzus,-Dieva dēla Krusta upuri tika pavērts ceļš visai civilizācijai uz paradīzi. Civilizācijas uzsācējs,= Ādams bija radīts svēts,=Viņš nezināja kas ir grēks un ļaunums. Ādams kontaktējās,pavadīja laiku ar Dievu,savu Tēvu. (100 vai -1.000-iem gadus,Bībelē nav norādīts) Apēdot aizliegto augli, naivais Ādams pazaudēja planētas-zeme garīgā pārvaldnieka titulu, nododot to sātanam. Ādamā iebrauca sātana ļaunā genētika. Mēs visi,caur Ādamu,kā civilizācijas turpinātāji, piedzimstam kā pagāni,ar Ādama ļauno genētiku,derīgi tikai ellei. Tāpēc Dievs Tēvs iedarbināja civilizācijas glābšanas plānu,atdodot Savu Dēlu Jēzu Kristu, kā upuri par Ādama un visas civilizācijas grēkiem. Jēzus asinis=izdzēsa,anulēja,padarīja par nesošiem Ādama un visas civilizācijas grēkus. Tas,kurš neatzīst Jēzu kā Dievu,kā pestītāju,=tam paliek pagāna grēcīgais statuss,vieta tikai ellē. Tam, kurš atzīst Jēzu Kristu,-ieaicinot Jēzu savā sirdī, pagāna statuss tiek anolēts. Kristus asinis izdzēš ļauno Ādama genētiku,ieinstalē savu Kristus,Dieva mīlestības genētiku, raksturu. Tiek pieškirts Kristieša statuss. Debesīs nebūs konfesiju,sektu,Katoļu,Luterāņu,Baptistu,Pareizticīgo-un t.t.,- Debesīs būs viena Kristus Dieva bērnu gimene. Miljoni sēžot baznīcas autobusā brauc uz elli,-izņemot tos,-kuri ir ieaicinājuši Jēzu savā sirdī,mīl un pazīst personīgi. (Vēst.Romiešiem-8-14. Visi,ko vada Dieva Gars ir Dieva bērni). Kristieši ir tie paši bijušie pagāni,kuriem ceļš vaļā uz Dieva svētlaimes mājokļiem. Nogānot kādu,=esmu nolādējis savus panākumus. (Uzrakstītais ir saskaņā ar Sv. Garu) https://www.youtube.com/watch?v=yHPAmfmnmig
man gan vienalga
m
kā radikālisms un totalitārisms, glupie paliek glupie
derētu jau vārda 'cilvēks' definīci
d
................
Brexit cēloņi
B
Tautas vēlas brīvību no 1) globālā spekulatīvā kapitāla (t. sk. banku), kas tās izsūc un paverdzina, 2) no Briseles birokrātijas, 3) no uzspiestās bēgļu uzņemšanas, kas apdraud ar savu islama terorismu un radikālismu; 4) no globālisma kā tāda, kas apdraud nacionālas kultūras (to vietā ieviešot praidus, končitas un citus erzacus)

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Visdabīgākais nacionālais

Latvijas Dabas muzejs glabā dabaszinātniskas liecības par Latviju no divus miljardus gadu senas pagātnes līdz mūsdienām. Kopš šāgada septembra – nacionālā muzeja statusā.

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata