Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Viegli smagā artilērija

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pent hause
P
Teātra izrāde, kurā iet bojā simtiem tūkstošu. Teātra izrāde, kurā elementāri visbezkaunīgākā veidā, izmantojot atklātās tehnoloģijas tautas un klani tiek sarīdīti savā starpā vai saasinātas attiecības tik lielā mērā, ka tās tiek risinātas ar cilvēku galēšanas palīdzību. Šajā ziņā, ja tā var teikt k-gs, šiklgrūbers ir tikai bijis naivi neaptēsts neandertālietis pret mūsdienu 87 izstrādātajām teorijām un to īstenotājiem varas pārņemšanā atsevišķos reģionos.
Viedoklis
V
Baidos, ka kundzīte ir nedaudz panaiva un neaptver, visu šīs pasaules procesu vadīšanai pielietoto līdzekļu, metožu un instrumentu bieži vien izsmalcināti nelietīgo raksturu. Jaunākā paaudze jau vispār ir tik viegli ietekmējama, vadāma un organizējama, ka atliek tikai rūgti pasmaidīt. Autorei sava redzes loka paplašināšanā vajadzētu papētīt kaut vai par dažiem nedaudz procesu virzīšanai atklātiem instrumentiem, piemēram, wikileaks sakarā. Kaut arī tas no lielās puzles ir tikai maza kopējās ainas procentu simtdaļa. Tikai jāņem vērā, ka aizskatot pārāk lielas intereses, vari nonākt to personu lokā, kurus nolemj vienā vai otrā veidā izdzēst. Tā sakot par biedinājumu citiem..
Skolnieciņš
S
Kāpēc armija neizmanto apokalipses jātniekus tādus kā Karš, Bads, Mēris un Nāve? No tiem ir jēga ir lielāka nekā no ieročiem. Tātad iznīcinšanas potenciāls ir lielāks... Piemram., Apokalispes vēstnešos gan 1., gan 4. sezonā tos izmanto. Ar to palīdzību var radīt citu politisku režīmu! Kas tur slikts???
Nezinītis - analfabēts.
N
''Piemram'' apokalipses vēstnešos nav analoga , ar ko radīt citu politisko režīmu, teiksim, ateju apkopējas politikas režīma līmenī. Katram SAVA politika, un tur nekā slikta nav, tā ka, apokaliptiska vaimanoloģija - nevietā. Jo karš, bads, mēris un nāve ir Dieva ieroči, Viņa paša radīti un realizēti, un saistoši visai cilvēcei un pārējai radībai. Bez tam, der apjēgt, ka nāve pati par sevi IR ierocis.
  • 0
  • 0
folklorists
f
Kas ir sviests, kā to lai justu? Sviests ir tad, kad pielūdz krustu. Nepielūdz tak bendes cirvi, Garoti*, pie zara virvi, Liesmumetēju vai mīnu Vai, vēl trakāk, giljotīnu! * žņaudzamais instruments nāves sodu izpildei veco laiku Spānijā
Kāpēc kādam citam līdzi just,
K
ja sūdi PAŠA, un sūdainās smadzenes arī PAŠA, un līdzjūtība sev PAŠAM jāizsaka.
  • 0
  • 0
Sviestam ar margarīnu
S
Izsaku līdzjūtību, ja tā jūties.
  • 2
  • 0
Sviests ir ar margarīnu
S
ieziepēts falls sūdu pilnās smadzenēs, ko nevar nejust šādu smadzeņu īpašnieks tāļu ellē aizsviests.
  • 1
  • 1
210 mm gavnamjots
2
Kā parasti, vaimanoloģijas seanss raksta vietā ar pseidokristīgu spamu komentāros?
Vaimanoloģisks atraugu spams
V
Spridzānes raksta komentāra vietā, kristīgu pseidoseansu neizslēdzot. Kā parasti un kā neparasti.
  • 0
  • 0
Kamēr dungos
K
''Čikāgas piecīšus'', nevis ''Dievs, svētī Latviju', dzīve no drāmas allaž traģēdijā izbeigsies, jo nav nekā jauna zem saules, un tas kas ir, ir bijis jau sen, un nebūs jauns rīt, un cilvēku dzīves aizrit kā ēnas, ja tajās nav cerības, bet bez Kristus krusta citas cerības NAV un NEBŪS. Tādas nu reiz ir likumsakarības, pēc kādām Radītājs šo pasauli veidojis. LOVE ME TENDER nav artilērija, tomēr, kā stimuls - derīgs, ko neteikšu par - ''kā man garšo alus'', kaut vai tāpēc, ka alus man nekad nav garšojis un negaršo. Tad jau drīzāk ''Krušons''. (-vārds-)

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Dzelzsgriba darbībā

Pēdējās nedēļas bijušas vētrainas. Tiešā un pārnestā nozīmē. Kamēr piejūrā ārdījās vējš, ne tikai gāžot pavisam burtiski no kājām nost, bet arī brucinot un ārdot stāvkrastus, tiesu lietās i...

Dabai jāļauj būt dabai(3)

Ar vidējo ātrumu no viena līdz diviem metriem gadā atkāpjas Latvijas skaistie jūras stāvkrasti. Viens no tiem – Labragā netālu no Jūrkalnes – šoziem piedzīvojis vislielāko nobrukumu pēdējo vismaz 20 ...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata