Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Prom no patēriņa kulta pretī jēgpilnuma filozofijai

"Pamazām mēs nonākam pie tā, ka augstāk tiek vērtēts nevis tas uzņēmums, kura īpašnieks brauc ar dārgāku automašīnu, bet gan tas uzņēmums, kurš koncentrējas uz to, ko var dot apkārtējai pasaulei un cilvēkiem. Uzņēmuma filozofija "Mēs gribam nopelnīt vairāk un ātrāk" ir novecojusi," uzskata pieredzes bagātās aģentūras P.R.A.E. sabiedriskās attiecības īpašnieks un valdes loceklis Ainārs Ērglis.

Top komentāri

Filozofija ķermeni pabarot nespēj.
F
Rupji sakot: kam nav ko ēst, tam nav ko dirst, jeb - kad nāk neražas gads, patēriņš kļūst NEIESPĒJAMS.
nu
n
Redzot tavu imidžu dižais krievs Staņislavskis teiktu - NETICU! Bet kā uzmešanas metode, neslikta. Patērēt taču gribas.
Mākslinieks
M
Ļoti laba tēma un paldies.. Diemžēl Latvija un Rīga no patēriņa filozofijas šobrīd atrodas zemākajā punktā attiecībā gan pret neatkarības atjaunošanu, gan vispār pret 21. un arī 20.gadsimtiem. N- tie uzceltie lielveikali ( Akropole, Alfa, Spice, Mols, Origo) lielās un mazās Maximas un Rimi...un vēl tie, kas tiks pabeigti tuvākā laikā, - tas viss sabiedrībā un pilsētā tādu stāvokli , ka NAV IESPĒJAMS NEPIRKT. Tas ir lielveikalu būvētāju terora rezultāts. Turklāt Lielveikalu apdarē izmantoti tikai arzemju materiāli, tiek tirgotas galvenokārt ārzemju mantas , un visa peļņa un arī nodokļi aiziet uz ārzemēm. Tādā ir mūsdienu Latvijas realitāte. Bet paldies, ka par to vispār domājiet.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vairogs pret uzbrukumu

Zinošs un izglītots darbinieks ir uzņēmuma labākā aizsardzība pret kiberuzbrukumiem, uzsver Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija Latvijā Cert.lv, kopā ar partnerinstitūci...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses