Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Sabiedriskās attiecības

Prom no patēriņa kulta pretī jēgpilnuma filozofijai

"Pamazām mēs nonākam pie tā, ka augstāk tiek vērtēts nevis tas uzņēmums, kura īpašnieks brauc ar dārgāku automašīnu, bet gan tas uzņēmums, kurš koncentrējas uz to, ko var dot apkārtējai pasaulei un cilvēkiem. Uzņēmuma filozofija "Mēs gribam nopelnīt vairāk un ātrāk" ir novecojusi," uzskata pieredzes bagātās aģentūras P.R.A.E. sabiedriskās attiecības īpašnieks un valdes loceklis Ainārs Ērglis.

Ierēdņiem derētu pastrādāt privātajā biznesā

"Ir daļa valsts sektorā strādājošo cilvēku, kurus es aicinātu vismaz mēnesi pastrādāt privātajā biznesā. Nav jau uzreiz jāveido katram pašam savs uzņēmums, bet vismaz jāpastrādā privātajā sektorā, lai šie cilvēki vispār saprastu, kā privātais bizness funkcionē, jo citādi mums Latvijā veidojas strikti pretpoli – ierēdņi un uzņēmēji, profesionālie politiķi un uzņēmēji," intervijā Magdai Riekstiņai norāda sabiedrisko attiecību aģentūras SIA Rū Komunikācijas valdes locekle Rūta Grikmane.

Reperi Kanje Vestu pieķer ar nolaistām biksēm

Pasaulslavenais hiphopa mākslinieks Kanje Vests, pavadot vakaru kopā ar realitātes šova slavenību Kimu Kardašianu, nofotografēts ar nolaistām biksēm. Kāpjot ārā no taksometra, pēc vakariņām vienā no Ņujorkas restorāniem, repera ādas bikses noslīdējušas zemāk par jostas vietu.

Spillers: Melnais PR ir pretrunā ar jebkādām morālajām normām

Ceturtdienas pēcpusdienā portālā Delfi.lv tika publicēts reklāmas baneris, kas piedāvāja pārpirkt uzņēmuma Palink parādus, neilgi pēc tam Palink pārstāvji reaģēja līdzīgi, publicējot pret-paziņojumu, ka baneris uzstādīts nomelnošanas nolūkos. Jau ziņots, ka aptuveni divus gadus ilgst strīds starp Palink, kas ir veikalu IKI un Cento operators un būvniecības uzņēmumu _Landekss _par it kā nesamaksātiem darbiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide