Laika ziņas
Šodien
Apmācies
"Progresivitāte tādā formā, kādā tā ir ieviesta, nav atbilstoša Latvijas ekonomiskajai situācijai," uzskata LTRK padomes priekšsēdētājs

Rostovskis: Latvijā tiek īstenots princips "pelnīt kaut mazliet vairāk par minimālo algu nav izdevīgi"

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Данил Валяев
Цeны нa элeктpoэнepгию пocтoяннo pacтут, но ecть спoсoб плaтить нa 50% мeньшe! Узнaл об этoм лaйфxaке в cтaтьe oпытнoго инжeнepa-элeктpика https://steem.ly/electromonter и пoльзyюсь ужe пoл гoдa! Этo лerальнo, coветую вceм, ктo нe xoчeт пepeплачивать!w
berluskoni
b
Rostovskis labi iededzis gluži kā Obama. Pēc tāda iedeguma iegūšanas runāt par minimālo algu nav visai pieklājīgi.
un vispār
u
Labklājības valsts ir nevis tā, kur daudzi saņem pabalstus, bet tā, kur nedaudziem vajadzīgi pabalsti.
antikomunists
a
Kopumā ''nodokļu progresivitāte'' ir ļeņiniešu ieviestās īpašuma konfiskācijas. Komunisms ir iekārta, kurā gudros sliņķus apbalvo, bet čaklos muļķus soda. Komunisma problēma - kad beidzas čaklie muļķi, vairs nav kam barot gudros sliņķus un sabrūk visa sistēma.
Hallo .
H
Jā ,jo Latvijas minimālā alga ir tik niecīga pie Latvijas cenām ,jo cenas ir jau kā Rietumeiropā un pat vēl šis tas dārgāks ,tākā nav ko brīnīties ka nav kas strādā!
klausos
k
te nekad nebūs kā rietumeiropā, jo te nav rietumeiropa...
 • 3
 • 4
Grāfs Rostovs
G
Jau Gudmenpapus visiem teica, ka ar vienu darba algu būs par maz, lai sevi un savu ģimeni uzturētu. Kā redzams Gudmena idejas dzīvo un uzvar, un daži silei pietuvināti cilvēki Latvijā vienlaicīgi ir spējīgi strādāt vairāk kā 10 darbos un saņemt labu labās algas.
Osvencimas komandants
O
Un tagad bidlas vergturi saņem atbildes spļāvienu sejā - no viņiem bēg pat sīriešu migranti.
 • 11
 • 5
CUBUS
C
Šis vīrs TV24 intervijā izteica super domugraudu - Latvijas komercbanku "bizness" apkalpojot nerezidentu naudu esot Latvijas eksportprece.
Trubas Aivars
T
Ko nu šis vīrs tik pieticīgs savā vērtējumā, ka tikai komercbanku "bizness" apkalpojot nerezidentu naudu esot Latvijas eksportprece. Patiesībā tā ir politiķu solītā Latvijas Nokia.
 • 12
 • 0
Osvencimas komandants
O
Ja Latvijas minimālā +50, ko pašmāju bandīti-vergturi uzskata par ''konkurētspējīgu'', esot ''problēma'', tad ES, ASV un Japānai, kur darbinieks saņem tūkstošus, vispār ir katastrofa :D Turpiniet uzskatīt darba ņēmējus par ienaidniekiem un pienāks diena, kad jums spļaus acīs arī sīriešu bēgļi!
smukais runcis
s
Kāpēc man IIN 23% vietā jāmaksā gandrīz par pusprocentu vairāk? Eksperti, tak apturiet to šahisti, kura pavisam atklāti krāpj nodokļu maksātājus.
LV
L
Protams, ka nav izdevīgi :)).lai pierāda ,ka viņš var , lai padzīvo pats ar tādu naudu, te , kur uz katra soļa kāš. kas tad tas ir, samaksā īri, telefona rēķinu, gāzi, elektrību, bērnudārzu, e- talons un kas tad pāri paliek, vienu reizi aiziet uz veikalu nopirkt pārtiku. un viss! Tāpēc jau daudziem sakrājušies parādi par īri, paskatieties, kas dzīvo daudzstāvu mājās, savai mājai uz īres lapas cik parādā jūsu kaimiņi. Tā nu ir vai nu ēd un parādā , vai badojies un maksā. Tāda alga jau sen ir par mazu mūsu valstij, mūsu tarifiem un rēķiniem, cilvēki dzīvo regulāros parādos. Attopies Rostovski!
Krāāā!
K
Latvijā tiek īstenots princips "MAKSĀT kaut mazliet vairāk par minimālo algu nav izdevīgi"!!!
pļerrr
p
Protams, izdevīgāk ir publicēt gaudu raksteļus, ka tavā superfirmā neviens negrib strādāt.
 • 6
 • 3
>:-)
&
Mistiskā" vidējā alga" , esot ap 1000 € !? Pārrijušies treknie taukumūļi ,atkal izvēlas , visus apjāt un maksāt , MAZĀK , par minimālo !
ekonomikas kurss
e
Vēl - ja civilizētās valstīs ar 1000 saprastu 1000 PĒC nodokļiem, tad Latvijā šie 1000 ir PIRMS nodokļiem, tātad reāli jūs saņemat daudz mazāk.
 • 9
 • 0
ekonomikas kurss
e
Vidējā alga ir fikcija, tāpat kā vidējā pacientu ķermeņa temperatūra palātā. Ja palātā atrodas viens atdzisis līķis un vairāki drudža slimnieki, tad vidējā pacientu ķermeņa temperatūra var būt normāla.
 • 13
 • 0
aha
a
arī minimālo algu pelnīt nav izdevīgi....
Enģeļa viesis
E
LATVIJĀ valsti pārvalda deģenerāti, kas paši reāli zog un kā mazie cariņi ir izveidojuši sev svītu vasaļu, kas klusē par šo zagšanu. Kroplie slimie zagļi ir tik dumji, ka nepieļauj normālas tirgus attiecības dēļ tā lai kāds nenopelnītu. Tas kas notiek Latvijā ir genocīds pret cilvēku un esmu pārliecināts ka agri vai vēlu paradīsies veids, ka šie primāti paši sevi sagraus!
von Fitinghoff
v
Rostovski, beidz nodarboties ar demagoģiju. Ļaudis to nesapratīs, bet domās, ka gribi gūt sev papildus labumus.
cilvēks
c
Vergturu trolli, beidz debilšovu.
 • 1
 • 7

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kalpošana bez rutīnas maģiskā vietā

"Spēja redzēt svarīgāko, darīt vajadzīgāko un vēl no tā gūt prieku, lai neizdegtu," tā Santa Bondare saka par savu darbu kvalitātes vadībā. Jau kopš studiju laika viņas karjera ar šo jo...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses