Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Izaugsmi veicināja gan mitrāka vasara, gan plašāk atdarīti maki

Brīdī, kad pasaules tautsaimniecība piebremzējusies un attīstīto valstu negatīvās rūpniecības tendences agri vai vēlu ietekmēs arī Latviju, interesants šķiet jautājums, uz kādām nozarēm balstīt tautsaimniecības attīstību.

Top komentāri

Jurka
J
"Izaugsmi veicināja gan mitrāka vasara,.." Tādā gadījumā "zaļajiem" olygofrēniķiem būtu jāpaskaidro, kāpēc ir stingri nolemts, ka visiem eiropiešiem (tai skaitā arī latviešiem) katru gadu būs jāmaksā summas ar pārdesmit cipariem, lai "katastrofālo" klimatu "uzlabotu"??!
ļuļa
ļ
pag, pag, kā tad tur nu ir? vai tad mums vasarā neklārēja, ka esot milzu sausums, un ka tāpēc pārtikas cenas iet uz augšu un zemniekiem jāmaksā kompensācijas??? jūs tur, lūdzu, izdomājiet, kas tad mums ir - sausums vai mitrums, jo abi neiet kopā - ja nu vienīgi, lai kārtējo reizi apkāstu reņģēdāju parasto, noraujot viņam naudu par pārtiku un nodokļus par mistisko co2.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Zaļās iniciatīvas slīkst atkritumos?(7)

No šī gada 20. maija Rīgā mainījās atkritumu apsaimniekošanas kārtība. Saskaņā ar Rīgas pašvaldības atklātā konkursa rezultātiem galvaspilsētas atkritumu bizness tika sadalīts četrās daļās. Par j...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses