Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +8 °C
Skaidrs
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Ražošanas statistikas rādītāji ar katru mēnesi kļūst sliktāki

Pagājušais gads Latvijas apstrādes rūpniecības nozarē ir bijis ievērojami atšķirīgs no iepriekšējiem. Kopējais nozares pieaugums pērn ir bijis nulles līmenī, bet gada pēdējos mēnešos produkcijas izlaides apjoms pat uzrādījis samazināšanās tendenci. Raugoties uz konjunktūras apstākļiem, var teikt, ka vēl pērn oktobrī nozare bija samērā pievilcīgos plusos.

Top komentāri

VVZ
V
Nesen VVD aizklapēja trīs metālapstrādes firmas, jo tām, redziet, neesot piesārņojošās darbības atļaujas! Tad nu brīnāmies, kāpēc viss iet uz leju. Starp citu, piesārņojošās darbības atļaujas nepieciešamības kritērijs ir nevis tehnoloģiskie procesi, bet ražošanas platības lielums. Metālapstrāde nekādu vides piesārņojumu nedod. Absolūti trula un neizdevusies valsts.
Scorseze
S
Kā tad tā, kur tad palicis veiksmes stāsts?:) Teikšu tā, palieniet vēl pakaļā jeņķiem un eirokomisāriem un jūs šo Latviju sagrausiet pavisam. Varu tikai atgādināt lietas kuras nepieciešamas izaugsmei un attīstībai (kuras sen jau zināmas un nav nekāds noslēpums), lēti energoresursi, pieejamas izejvielas, kvalificēts darbaspēks, nodokļu sistēmas reāla pārdomātība, pieejami un reāli vienkārši iegūstami finanšu resursi, valsts ārpolitika vērsta uz noieta tirgus sekmēšanu eksporta attīstībai...:) padomājiet, kuri no šiem punktiem ir Latvijā?:):):) Kamēr pie varas būs zagļi, kankariņi un kangariņi, nekas šeit nevar mainīties uz labu:)
JanisT
J
To var atrisināt tikai ar nodokļu celšanu! Un par plāna nepildīšu noteikt smagus sodus! PSRS izjuka, kalpu mentalitāte palika. Tagad nākamā savienība, nākamā svešā nauda, nākamais centrs Briselē, bet neko citu, kā akli pildīt norādījumus no augšas neprotam.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Iesaka atbalstīt svarīgākās nozares

Saasinoties Covid-19 izplatības riskiem Latvijā un citur pasaulē, pieaug arī to uzņēmumu skaits, kurus šī situācija jau ir negatīvi ietekmējusi. Patlaban Covid-19 globālo pandēmiju vairs neuzskata tik...

Airbnb saņem miljarda dolāru investīcijas

Naktsmītņu rezervēšanas uzņēmums Airbnb paziņojis, ka saņems viena miljarda dolāru (927 miljonu eiro) investīcijas, lai pārciestu pašreizējo krīzi un attīstītos viesmīlības nozarē, kurā koronavīrusa p...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses