Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Atgriezties pie izaugsmes. Atgūsimies ar naudas injekcijām un brīvu cilvēku pārvietošanos

Jautājums par to, kādā veidā ekonomiskās izaugsmes gadus varētu nomainīt krīze, vairs nav aktuāls. Šobrīd daudz aktuālāka tēma ir, kādā veidā un kad tautsaimniecība varētu atjaunoties pēc pašreizējās, ar Covid-19 saistītās, krīzes. Salīdzinājumā ar iepriekšējo, 2009. gada, finanšu krīzi šoreiz ekonomiskās nepatikšanas ir strukturētas citādi.

Top komentāri

jānis
j
Daudz gan mums te to "speciālistu", trīsdesmit gadus mācīja, deva norādes, prognozēja. Un kas ir iznācis, baigais čiks, tai skaitā banku (laupītāju) sektorā.
Izaudzis
I
Nevienam izņemot negaušus tā izaugsme nav vajadzīga. Cilvēkiem vajag ēst, jumtu, ko darīt. Viss. Ekonomikas izaugsme nav aksioma. Vīrusa izplatīšanās ir “izaugsmes” rezultāts. Idioti ne eksperti. Ne jau šis viens, bet ikviens kas runā par ekonomikas izaugsmi kā kaut kādu pašsaprotamu mērķi. Nav tā. Nevienam nevajag, lai viesnīcas vai aviolīnijas nebankrotē. Vajag tikai lai tie cilvēki, kas tur iepriekš strādāja, dabū ko jaunu darāmu. Ar to jāstrādā. Lokalizēties vajag nevis globalizēties.
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Izaugsme? Autorūpniecība? Jūs murgojat? Vai ar Grētu Tūnbergu saskaņojāt? Šaubos. Grētai šis ļoti nepatiks.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Starp optimismu un bažām(6)

Mūsu valsts ekonomikā ''negatīvo ziņu plūsmu sāk nomainīt pozitīvas ziņas, un arvien plašāks rādītāju loks apliecina, ka Latvijas ekonomika turpina atkopties no Covid-19 izraisītā šoka,'' visai op...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses