Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas ekonomika sāk atkopties

Septembris daudzām Latvijas tautsaimniecības nozarēm varētu būt atskaites punkts tālākajai attīstībai, kas var būt gan veiksmīga, gan arī problemātiska.

Top komentāri

Bomars
B
Makroekonomika - 1) 10 % bezdarbs, buus 15% bezdarbs, 2) Valsts buzdeta deficiits 1,5% no IKP, 2) 2020.gada beigās valsts parāds varētu augt līdz 11,65 miljardiem eiro, 3) liidz augusta beigaam Latviju ir pametushi jau 11 000 iedziivotaaju, lasot seenes Iirijas seenju laukos, 4) transporta, logjistijas un tranziita nozari ietekmees Baltkrievijas kriize, un pashlaik jau tagad Ventas osta ir bankrota priekshaa, 3) 1 miljardu no 4 miljardiem EUR, ko valstij vajadzeeja paliidzeet iedziivotaajiem, taa ieguldiija savaas kapitaalsabiedriibaas, 250 miljonus EUR atdodot nodoklu maksaataaju naudu, nevis aizdodot. Nu kur saak atkopties? Nabadziiba ir palielinaajusies jau liidz 27%.
Panks
P
ekonomika Latvijā?! Tāda vispār IR???!!! Bomars precīzi atainoja "izaugsmi" uz leju! tiem 15%, kas pārvalda valsti ar saviem pietuvinātajiem un šķērdē palikušo tautiešu nodokļus, paši savu dzīves līmeni nesamazina aizņemoties un sadalot ES atbalsta naudas! Sūdu bedrē ir iedzīta valsts! Piedevām jau no 2005 gada kad dolb!tais Šlesers, sāka piekopt, Šķēles izlaupītās Latvijas, "gāzi grīdā" politiku izkropļojot, izvarojot Latvijas ekonomiku pašā saknē, nekustamā īpašuma un celtniecības anomalo cenu burbuli, ka pat 2008 gadā, kad visa pasaule attapās globālās krīzes priekšā, Latvijas politiķiem bija "nasing speshel" effekts, jo 2007 gadā tikai no manas ceptuves vismaz 100 darbinieki pameta valsti, bet pārējiem 2010 gadā Dombrovskis lika solidāri savilkt jostas mīnus 10% valsts pārvaldē -90% tautai ap kaklu un ar visiem parādiem atstāt mūžīgo parādnieku jūgā, bez dzīves vietas un iztikas līdzekļiem! Kas ir mainījies? Tas cūku bars pie valsts pārvaldes aparāta un pašvaldībās dzīvo 3x labāk
Panks
P
... bet 75% ir uz izdzīvošanas robežas. Veseli 5% ir tā saiktais vidusslānis, kas normālās valstīs ir ekonomikas pamats, Latvijā izsmiekls, bet 5% ir izredzētie, kas īpaši parazitē nozaguši Latvijas vērtības jau ' 90 gados! Ņemot vērā nepārtraukto aizbraucēju skaitu, tie 75% skaits sarūk pret valsts parvaldes aparātu un jau tuvākajos gados 250 tūkstoši ierēdņu pārvaldīs 250 tūkstošus palikušo un ekonomika būs izaugusi pa 70% Tā izskatīsies pēc Prostitūtas Statistikas datiem, bet patiesībā valsts vairs nebūs!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Konteineru pārvadājumus pandēmija neaptur

Neraugoties uz Covid-19 pandēmiju, tām kompānijām, kas nodarbojas ar konteineru pārvadājumiem pa jūru, šogad tiek prognozēta kopējā peļņa 12–15 miljardu ASV dolāru apmērā (~10,2–12,7 miljardi eiro)

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses