Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Notiek konkurence par izglītotiem, profesionāliem cilvēkiem

Cīņa par iedzīvotājiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
liepājnieks
l
CIK ILGI LIEPĀJĀ ĻAUS JĒRIŅAM ŅIRGĀTIES PAR LNVALĪDEM AR SKŪERIEM ??? GLĀBŠANAS STACIJĀ NOM,AINĪJA IVALĪDIEM TUALETI KURĀ INVALĪDS NEMAZ NESPĒJ TIKT IEKŠĀ !!! CIK ILGI LIEPĀJAS JAUNAIS GALVA > VILNĪTIS AUKLĒSIES AR TO GALĪGI NESPĒJĪGO JĒRIŅU ? PALIEK PAR TRAKU !
viesis
v
Mhm, autore, kā jau jaunās paaudzes pārstāve, skatās uz cilvēkiem kā resursu vai izejvielām. Tajā pašā laikā, tas droši vien ir labāk, nekā, piemēram, Dombrovska (tā, kurš no Vienotības), valdības filozofija, ka emigrācija nāk valstij par labu, un to tāpat nemaz nevarot ietekmēt. Vismaz no tik murgainas domāšanas mēs sākam atbrīvoties pa bišķim.
Alexa
A
Kā redzam, tad pat ienākuma nodoklis Polijā ir zemāks, 18%. Mums no 20-23%. Mēs esam valsts ar visaugstākajiem nodokļiem ES, bet ar visnabadzīgākajiem iedzīvotājiem, bez veselības aprūpes, bez ceļiem, bez drošības un garantijas uz dzīvi, veselību, savu mājokli.
Alexkniebis
A
Jums, utainie, te dzīves nebūs...
  • 2
  • 3
Raimonds
R
piešķirot atlaides vieniem, par to ir jāmaksā citiem. Līdz 26gadiem 0%, tad no 27gadu vecuma nodokļu slogs kļūtu krietni lielāks par pašlaik esošo.
P
P
Lūdzu konkrēti;kurai sabiedrības daļai tas jāsaprot?Es jau sen saprotu,ka sabiedrības vairākumu-60%,dupsē mazākums-nepilni 40%,no kuriem 8% pats mazākais mazākums.Kā baznīca atdalīta no valsts,tā sabierIba no varas. Cīņa par iedzīvotājiem notiek,kuļot tukšus salmus=muldot.
R
R
Tavs okupantu vairākums nu ir kļuvis par mazākumu un tiek tā īsti latviski dupsēts.
  • 3
  • 2
Horošijs
H
Tas, kas der Polijā, neder Latvijā. Vajadzētu nodrošināt sevišķi Latgalē ieņēmumus gan jauniem, gan veciem 20000 EUR. Tad visi maksātu nodokļus un nevienu nevajadzētu atbrīvot no maksāšanas. Nodokļu nomaksas vietās veidotos rindas tad.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē