Laika ziņas
Šodien
Migla

Gudronu dīķī sākusies naudas smelšana

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Cityfinances
C
Manuprāt aizdevums biznesam ir ātrākais veids ka paplašināt biznesu un veikt tā izaugsmi. Citi veidi arī ir ļoti efektīvi, bet aizņem lielāku laiku. www.cityfinances.lv/rekinu-finansesana/
he
h
Kurš kuru kā uzrunāja; kāds lēmums bija vispirms, kāds vēlāk; kādi dokumenti bija iepirkumā uzreiz, kādi pēc tam uzradās...
gudrons
g
Tas "žurnālistes" viedoklis ļoti saskan ar pilsētā skanējošo informāciju par Skonto plānotām aktivitātēm. Tagad daudziem gribētos, lai valsts padodas un zaudē Skonto. Bet tā nebūs. Vides dienests ir malači, ka turas pretī. Taisnība ir viņu pusē. tā, lūk.
Goblins
G
Inga, tu?
  • 0
  • 0
gudrons
g
Kāds tur interešu konflikts - izpildītāji VISIEM darbiem meklēti atklātos konkursos? tur visi var pieteikties. Kas Koļegovai jānosapņo, kurš šoreiz pieteiksies, kurš ne? Tas tirgus ir gana neliels un spēlētāji vienmēr ir paredzami. Bet nav paredzams rezultāts, kurš uzvar.
:-(
:
Kāds naivums no Jūsu puses par atklātiem konkursiem! Bijušais Grūtupa biroja advokātam Kalniņam, kuram ētika ir sveša lieta, taču ir tāāādi sakari, tiesās. Tāpēc arī izvēlējās.
  • 3
  • 0
nu protams
n
Kāds gan var būt interešu konflikts, ja iepirkuma nosacījumus izstrādā konkursā piedalošās firmas īpašnieku radinieks.
  • 5
  • 1
to gudrons
t
vai nevarētu minēt konkrētas kļūdas rakstā? Nepareizi uzvārdi vai cilvēki? Vai tomēr mēri kā gribi interešu konflikts ir un paliek interešu konflikts???
gudrons
g
Nelietīgi sakompilēti fakti ar tendenciozu interpretāciju. Pie kam ļoti velk uz personības aizskaršanu. Nav atspoguļots Valsts vides dienesta viedoklis. "Zurnāliste" sagatavojusi materiālu, par kuru jau pirms trim nedēļām Skonto boss brīdināja - būs tāds. Mūsu valsts žurnālisti ir ļoti saauguši kopā ar biznesu un arī ar politiskajām kustībām. Pērkamība ir nosodāma.
vilders
v
Nekādu sazvērestības teoriju te nav. Diemžēl, tiklīdz žurnālists sāk interesēties par kādu tēmu, nedod Dievs, vēl uzdod kādu jautājumu, tā kāda no pusēm sāk par gaidāmo publikāciju vai sižetu izplatīt runas. Tāpat kā iesaistīto pušu sabiedrisko attiecību speciālisti, kuri vēl žurnālistiem aiz muguras par to iekasē naudu. Tā ir netīrā Latvijas ikdiena, pie kā žurnāliste nav vainīgi.
  • 3
  • 0
De Facto
D
Kas tad šo stāstiņu nezina, Agnese... Vilgerta astoņkājis (sadarbībā ar kādu drūmu vīru mākoņos) darbojas jau labu laiku un gudrona smelšana ir tikai loģisks turpinājums, jāturpina tikai rakt ;)
Jāņonkulis
J
Iesaku vēl papētīt peripētijas ap PPP projektu, kas skar Rīgas sadzīves atkritumus, tur atradīsiet šo pašu kungu uzvārdus
  • 2
  • 0
Ina Jurjāne
Jā, bail iedomāties, ko šī kundze būtu sadarījusi kā VIDa priekšniece ! Kad reiz izbeigsies mūsu mazās, nabadzīgās valsts izzagšana, to vien Dievs, laikam, tikai zina. To mantrausīgo aizgūteņu rindas nemazinās un nemazinās...Pretīgi.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Trešā ceļa variants(17)

Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā un vēl virknē valsts lielāko pilsētu turpinās protesti, kas sākās pat vēl pirms tam, pirms prezidents Aleksandrs Lukašenko bija oficiāli pasludināts par 9. augustā...

Latvijas ekonomiskās atgūšanās signāli(1)

Neraugoties uz to, ka Starptautiskā Valūtas fonda prognozes par pasaules ekonomisko sniegumu jūnijā bija krietni sliktākas nekā aprīlī, atsevišķas pašmāju norises vedina domāt, ka vismaz mūsu tautsaim...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē