Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies
"Visefektīvākās kampaņas ir tās, kas vērstas uz konkrētām precēm, nevis moralizēšanu."

Kad izvēlas vietējo preci?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Kapos guļ un gulēs VISI.
K
Arī tu un es. Tā ir VIENĪGĀ patiesība, ar ko JĀRĒĶINĀS.
ekonomikas īsais kurss
e
Uzņēmējiem nevajadzētu nolaisties līdz ubagu ''argumentam'', kas skan tā: ''Latvieti, iedod otram latvietim naudu!'' (dzērieniem, protams) Ir tāda spārnota frāze ''Kapos guļ daudz neaizstājamo.'' Ja nebūs šī uzņēmuma, būs cits. Varbūt ne vietējais, toties neubagos. Starp citu, ja ''vietējais'' ir ieslēdzis reklāmu ''Vaīīī vaīīī vaīīī palīdziet maizītei vaīīī!'' un šī reklāma darbojas, tad uzņēmums var pāriet uz tādu darbības modeli, ka pircējiem šis ''vietējais'' nepārtraukti jāglābj. Valsts un pusvalsts uzņēmumi jau sen iebiedē un šantažē budžetu, kāpēc tad privātais nevar iebiedēt un šantažēt pircējus?
vaīīī vaīīī vaīīī grūtības vaīīī
v
Ja mana ģimene nonāktu grūtībās, cik uzņēmumu to ''atbalstītu''? NEVIENS. Tāpēc ka tirgus nav domāts, lai kādu ''atbalstītu''. Atbalsta prasītājiem uz stacijas tuneli.
papildinājums
p
Lētāka, bet ne sliktāka un labāka par tādu pašu vai salīdzināmu cenu. Arī kvalitātes dempings ir atbaidošs faktors. Vēlams nepārspīlēt ar reklāmu. Acīmredzami trenēts ''divpluslabs pīļrunis'' var ļoti ātri un skaisti pastāstīt par savu ''unikālo produktu'', bet pircējs var tomēr izvēlēties preci, kuras pārdevējs var pastāstīt bez uzspēlētas reklāmas, saviem vārdiem. Ne jūs vienīgie reklāmas teoriju zināt.
ekonomikas īsais kurss
e
Preci izvēlas, ja tā ir lētāka vai labāka. Vai arī, ja jūs varat atļauties un esat gatavs maksāt par preci, kura ir laba, lai gan nav lētākā savā grupā. Ar aģitāciju un kaunināšanu nav iespējams panākt ne vienu, ne otru, ne trešo. Var panākt ar labu preci un izdevīgiem piedāvājumiem. Un vēl. Uzmācīga reklāma var atturēt no pirkumiem, nevis tos veicināt.
Tikai muļķi izvēlas vietējo preci,
T
jo neapzinās, cik slikta prece tiek ražota Latvijā. Piemēram, salātiem piemērots ir Holandes siers, jo tas pēc receptūras savu sastāvu, pievienots salātiem, nemaina, un tādu to ražo gan Lietuva, gan Igaunija. Latvijā ražotais ir kā māli, kas pievienots salātiem izkūst krējumam līdzīgā masā. Un tādu piemēru ir NESKAITĀMI.
Vārds
V
Piemērs ar draņķi Dogo rāda, ka uz vietējo akli paļauties nedrīkst. Omes gurķi, papīrs pacieš visādu apdruku, bet beigās imports no Indijas, loģistika, ar tās radīto piesārņojumu. Jātur acis vaļā.
gf
g
Q : Kad izvēlas vietējo preci? A : Tad kad viet'jai precei nav starpnieku! (lasi - visādu karotīšu figņas barošana)

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Iespējams, lielākā politiskās korupcijas lieta

Pēc svētdienas vakarā LTV raidījumā De facto izskanējušajiem faktiem par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) neveiksmīgo izmeklēšanu par bijušās ekonomikas ministres Danas Reizniece...

Vajag Baltijas ziņu burbuli?

Saistībā ar Baltu vienības dienu, ko gan Latvijā, gan Lietuvā svinēja 22. septembrī, tika aktualizēts temats par Baltijas valstu vienoto informatīvo telpu. Un, protams, kā jau tas pēdējā laikā ierasts...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē