Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Politiski kriminālā autoritāte

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Oskars Muksimovs
O
Mūsu partijā jau kādu laiku valda nesaskaņas. Man ir apnicis piesegt lielo dūžu uzvedību un iznācienus. Man ir apnicis visu nogludināt.
Vecsčekists>Gaumīgaisjoks
V
Es bieži padomāju... ja latvju t.s. "politiķiem" būtu pieticis prāta saprast, kas patiesībā strādā "stūra mājā"...un, ja viņiem būtu pieticis drosmes vienkārši uz čekas durvīm nomainīt šiltīti ... pret, piemēram - KNAB... kādā valstī mēs dzīvotu šodien?
xxl
x
Labāk ievēro dietu, nevis raksti savus melu rakstus,esi noedusies kā cūka pirms kaušanas.
kā nu ne
k
bondarītis, pūcītes draudziņš - balts un pūkains? tikpat pūkains kā margeviča? DDD
Bezkompromisa tieiskums
B
ir JKP vadmotīvs.
TIEISKUMS?
T
Varbūt...
 • 6
 • 0
Itamars Toledano
O jā! POLITISKI krimināla Agnese Margeviča ir IZCILA. Bet autoritāte gan, iespējams, TIKAI pašas politikas sponsoram no Puzes muižas. Kā gan citādi? Un nav Juraša grēkus ko meklēt, jo kā saka Bībele - katram pašam savu grŗku PIETIEK, un, kur darīšana ar Aivaru, tur noziegums - neizbēgams!
rekur
r
19.gs beigās Krievijas impērijas Valsts Padomes loceklim grafam Ignatjevam 100% algai bija uzlikts arests par parādiem. Tas bija kuriozs. Vairāk neviena tāda nebija. Par viņu vairāk pasmējās un paņirgājās. Parāds nav krimināls. Bet beidza viņš slikti- tika uz ielas nogalināts, pārsitot galvaskausu.
Irlielāmērāticams
I
ka vajadzēja atkāpties un tā saglabāt galvaskausu. Varētu palīdzēt Lejiņu Voldim taisīt revolūciju.
 • 5
 • 1
Emma
E
Vai vēlaties atrast meiteni vienai naktij? Laipni lūdzam - www.GetMeets.Com
jānis
j
Normālā valstī šādi tipi būtu cietumnieki un viņi zāģētu baļkus mežā, viņus varētu saukt par zekiem, kas staigā melnās vatētās jakās un ķirzas zābakos. Bet Latvija.....kāda nu ir, tāda ir.
Ekharts
E
Jā,līdz skandināvu atbildīgumam politikā,Latvijai ir kā līdz mēnesim..
Nu jā!
N
Skandināvu maukas un skandināvu tiesiskums ir izcili labi! MUMS tāds ATBILDĪGUMS vien uz Marsa jāmeklē!
 • 6
 • 0
aivars, ne tas, cits
a
Pareizi, nav dūmu bez uguns. Šī , ar lieko svaru sirgstošā sieviete, ir viena no Puzes barona padauzām, cieti, mīļie.
to :)
t
Vīrieši necieš tauku mucas, kas pēc siļķēm ož. Ar bērniem vai bez, alga viena...
 • 0
 • 0
:)
:
Seno kuršu sievietes valkāja biezus svārkus, biezas zeķes, lai tikai vīriešiem izraisītu lielāku seksuālo interesi un cerību uz bērnu pulciņu. Vīrieši kļuvuši sievišķīgāki, tādēļ vēlas vīrišķīgākas, kārnākas sievietes.
 • 7
 • 1
Atkāpšanāskāmetode
A
Jāsecina, ka indivīdi, kuri nesaprot, cik izdevīgi viņiem būtu uz laiku nozust no skatuves... kā tādi nav vispār dēvējami par politiķiem. "Politiķi" šo labi saprot un dara.
Dostojevskis
D
Jums nepatīk mūsu politiķi? Nieki! Galvenais, ka viņi nav čekisti!!!
Dostojevskis
D
Varbūt būtu arī labāk. Pirmkārt - tie visi ir psihiski veseli, ko nevar teikt par daudziem mūsu politiķiem. Otrkārt - čekā nevarēja strādāt muļķi.
 • 9
 • 8
GaumīgsJoks
G
1. Kas būtu labāk, ja viņi būtu arī čekisti? 2. Kas teica, ka viņi nav čekisti?
 • 22
 • 2
tādi esam
t
Normālā valstī tāds tips nevarētu vadīt nozīmīgu parlamenta komisiju. Pats tiks tūlīt tiesāts par kriminālnoziegumu, sieva pārstāv bīstamus kriminālnoziedzniekus. Toties krusttēvs sludina absolūto/ bezkompromisa tiesiskumu. Tik tālu nu esam nozdzīvojušies.
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Visa pamatā ir kandidātu reģistri . Katrā ir pat ļoti apšaubāmas kvalitātes personas, tāpat kā ir patiesi pozitīvi ļaudis. Tā nu šķirojam kā ābolus, viens paņem vienu - nedaudz iepuvušu vienā stūrī, otrs skatās uz citu - sārtu un skaistu, bet ar tārpa caurumu, bet pavisam labu taču nav.
dace
d
traapigi. Ta nu mes nonakam pie tiem, kas sastada registrus. Vai ir kaut mazakais pamats domat, ka sastaditaji (partijas vadiba) nezin detalizeti par tiem, ko ieliek listee?
 • 16
 • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kas seko slepenībai(2)

Daudzie, turklāt visai pamatotie dažādu jomu pārstāvju iebildumi pret Finanšu ministrijas sagatavoto nodokļu reformas projektu jo īpaši izceļ pašreizējās valdības vājo vietu – darbošanos, tā te...

Aukstā kara dalībnieku saraksti(3)

Aukstā kara ar Ķīnu neizbēgamības fonā izdevums Foreign Affairs publiskoja plašu un gana nopietnu analīzi par veidiem, kā Rietumiem kopīgiem spēkiem gūt uzvaru šajā konfrontācijā.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē