Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +14 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Vienotībai šī valdība pārāk dārgi izmaksā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Latvijai
L
Pārāk dārgi izmaksā Vienotības sasteigtā pašvaldību reforma par katru cenu,akustiskās koncertzāles steidzamā būvēšana Daugavas vidū uz pāļiem,pārtikas vietā-stipro alkoholisko dzērienu palētināšana par 15%,cenšanās aizliegt malkas apkuri uz Sibirijas taigas milzīgo ugunsgrēku fona,nākamgad ieplānotais algas pielikums politiķiem,aizmirstot par minimālo,algu,minimālo pensiju,neapliekamo minimumu,kārtējo reizi atlikto obligāto veselības apdrošināšanu,nepietiekamajām policistu,mediķu,skolotāju,zinātnieku algām.
Jāatzīst
J
Valdības problēma ir nevis NA, bet šarikovi, ko savulaik iedēstīja JL, izaudzēja Vienotība un aiz rokas politikā ieveda daļa JV atbalstītāju. Lai Kariņam pietiek spēka tagad šo smago karmu nesr / izpirkt!
P
P
Agnesīt,būtu labi,ja tikai vienotībai.Visas nelaimes gāzīsies pār mūsu visu galvām.
Itamars Toledano
Imants Parādnieks ir ne tikai NA melnā avs, bet arī nacionālais maukurs, nacionālais nelietis un nacionālais ierāvējs, kas lielāka laupījuma dēļ savu dvēseli sātanam atdos bez minstināšanās. Tāds viņš ir bijis no dzimšanas, un nezinu cita tika netikla uz izvrtuša tēviņa kā nacionālā parādnieku, un vai kāds brīnums, ka arī daža laba meitu mājas darbiniece baznīcā iet?
Ko Parādnieks nodarījis - 4
K
Vēl viens Parādnieka sliktais darbs ir centieni kopā ar Kalnozolu samazināt nesamērīgās tiesu izpildītāju takses. Tiesa gan, tiesu izpildītāji prata konsolidēt savus spēkus un uz trešo lasījumu izvirzītos Parādnieka priekšlikumus svītrot no likumprojekta, tomēr sīkajās lietās viņiem nācās tarifus samazināt. Tas, protams, ir nepiedodami un pret šādiem cilvēkiem ir jāvēršas ar visu angažēto mediju bardzību.
Viņš nekad neko LABA nav darījis.
V
Parādnieks un Kalnozols Latvijas lielākie nelieši, draņķi un aunapieres.
  • 13
  • 6
Ko Parādnieks nodarījis - 3
K
Vēl viena sliktā lieta Parādnieka kontā ir prasība, lai personas, nevarētu būt par maksātnespējas administratoriem lietās, kurās tām var būt interešu konflikts. Normu Saeima atzina par labu esam un iekļāva likumā ar piebildi, ka tā nav attiecināma uz Vienotības virzīto administratoru Bunkusu. Patiesi žēl, jo iespējams, ja nebūtu izdarīts šis Vienotības virzītais izņēmums, tad nebūtu noticis tas, kas notika.
Ko Parādnieks nodarījis - 2
K
Demogrāfijas ultimāta laikā Parādnieks pieprasīja patiešām neticamas lietas: 1Maksāt samērīgāku bērna kopšanas pabalstu; 2Sociāli apdrošināt mammas bērna kopšanas laikā; 3Panākt, lai bērniem, sasniedzot pusotra gada vecumu, būtu nodrošināta vieta pašvaldības bērnudārzā. Ja pašvaldība to nevar, lai privātos bērnudārzos bērni saņemtu līdzmaksājumu tādā pašā apmērā, cik pašvaldības tērē uz katru bērnu savos bērnudārzos; 4Lai aizbildnībā un audžuģimenēs esošajiem tiktu nodrošināta samērīga uzturnauda. 5Lai apgādnieka zaudējuma pensija bērniem tiktu palielināta vismaz līdz ministru kabineta noteiktajam uzturlīdzekļu līmenim. 6Lai mātēm pensijas tiktu indeksētas atbilstoši pieaugušo bērnu maksātajiem nodokļiem. 7Lai būtiski tiktu palielināts nodokļa atvieglojums par bērniem 8Lai skolās pakāpeniski tiktu ieviestas brīvpusdienas visiem bērniem; 9Lai daudzbērnu ģimeņu bērniem būtu iespēja braukt sabiedriskajā transportā ar atlaidi. Tas bija pretēji Vienotības vēlmēm. Tātad - slikti!
Ko Parādnieks kādam nodarījis?
K
Cik man ir zināms, Imants Parādnieks visvairāk ir noziedzies 2013.gadā pret tobrīd Vienotības partijā esošo Labklājības ministri Viņķeli, kad prasīja no Vienotības pildīt to, ko tā bija solījusi, slēdzot koalīcijas līgumu. Par noziedzīgu šo rīcību varēja uzskatīt tādēļ, ka koalīcijas līguma slēgšanas laikā Vienotība bija "uz čurikiem" un tās ieskatā šāds līgums nemaz nebija jāpilda. Ņemot vērā augšminēto, Parādnieka rīcība tika attiecīgi kvalificēta, kā Demogrāfijas ultimāts.
Politiskā prostitūta
P
Šitā dāmīte ar saviem uzbraucieniem Nacionālajai Apvienībai nu jau klaji demonstrē savu politisko angažētību no Vienotības / Attīstībai-Par puses.
Itamars Toledano
Lai vecās komunistu atraugas un reakcionāros krievu migrantus padzītu no valsts varas struktūrām, nevar cerēt uz lētu IZDOŠANOS. Vai tad pati Agnese Margeviča no Lemberga arī tiek LĒTI apmaksāta?
jevlampijs
j
Ja rakstā minētais par minēto kungu ir kaut mazliet patiesība un pieplusojot klāt Brokas epopeju, NA ir jānoiet no politiskās skatuves.
Jānis
J
JV Kariņam bija jāsēž opozīcijā, ne jāpremjerē, ja kas! Vēlētāji JV tomēr negribēja vairs redzēt pie varas.
Itamars Toledano
>Jaņisam. Tu aizmirsi piebilst, KURI IR TIE VELETĀJI, kuri gribēja JV velēt, nevis vēlēt!
  • 14
  • 5
Jānis
J
SIF dala iespaidīgas summas dažādu nevalstisko ---------------------- Kuri un kad likvidēs šo SIF?
Pilsonis
P
Cik pretīgs pasūtījums rakstelis!
Kur
K
Konkrēti?
  • 16
  • 6
Raimonds
R
Visu cieņu Kariņam, viņš ir viens no retajiem, par kuru nav kauns. Savaldīt to murgu, kas Saeimā iebalsots, reti kuram izdotos.
Margarēta
M
Bordānam tomēr vajadzētu tā vēsu prātu paskatīties uz savu partiju, kaa sastāv no kartona lellēm, kaut kādām dziedātājām un tādiem eksaltētiem tantukiem kā Dagmāras tante. Ja viņam rīt būtu vienam jāsastāda valdība, viņam nebūtu 12 sakarīgu cilvēku, ko likt par ministriem.
  • 18
  • 6
Margarēta
M
Pie MK galda visādi ir sēdējuši, bet tāds mentāls keiss kā Bordāns tomēr ir retums. Kaut gan .... varēja jau būt ij Bordāns, ij Gobzems un vēl Kaimiņš jautrībai.
  • 15
  • 9

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Covid-19 maina apziņu par cilvēces ievainojamību(34)

Par drošības riskiem un dezinformācijas ļaunatūru Covid-19 izraisītās krīzes laikā intervijā Jolantai Plaukai stāsta NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.

Ne tikai dalīt parādu naudu, bet arī taupīt(4)

Cīņas pret vīrusa izplatīšanos kontekstā ar pulcēšanās liegumiem, savstarpējas distances ievērošanu, pašizolāciju, attālināto darbu un mācībām, ekonomiskās aktivitātes kritumu, bezdarbnieku un pabal...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē