Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Bijušais RSU rektors: Ārsta algai jānodrošina vidusšķiras augstākā slāņa dzīves līmenis

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Inčuks
I
Varbūt izdevīgāk,kaut kā,samazināt vidusslāņa algas.....tā streikošana apnikusi....ne jau algās ir problēma, visa sistēma ir jāmaina.
Jautājums
J
Vai Latvijā tāda vidusšķira vispār eksistē??? Tikai augstākais un zemākais slānis. Bagātie un nabagie.
Jebkura ārsta algai?
J
Mediķi tik brēc, ka jāceļ algas, bet neviens neizvērtē, vai visi mediķi attaisno savu paveikto darbu? Piemēram, ģimenes ārsti vispār veic tikai sekretāra funkciju, un faktiski ir parazīti, kas bremzē pacienta nokļūšanu pie speciālistiem, un aplipina ar vīrusiem visus rindā sēdošos. Ģimenes ārstiem algas būtu pat jāsamazina, liela daļa no viņu praksēm jāslēdz, un šo 1,42 eiro jāļauj maksāt reģistratūrā pa taisno – ar ko atšķiras reģistratūras darbinieces no ģimenes ārsta, ja ģimenes ārsts tāpat nemaz neapskata pacientus, kas nāk ar citām sūdzībām, ne apaukstēšanos? Ģimenes ārsti vispār ne par ko neatbild un darbojas kā privātas bodītes. Pat padomju laikā neviens negāja pie terapeita pirms iešanas pie speciālistiem, bet tagad komunisms ar šo parazītisko ģimenes ārstu sistēmu ir pat uzcelts vēl tālāk, nekā tad.
Florence
F
Ārsta darbs ir grūts un atbildīgs, un Latvijā netrūktu labi ārsti ja tiem būtu kompensācija līdzīga citiem kolēģiem, jeb vismaz tāda kā tam neskaitamam ierēdņu pulkam kas atkal un atkal var paši sev pielikt algas. Bet ja ārsti ir pelnījši "vidusšķiras augstākā slāņa" dzīves stīlu un iespējas, kapēc profesors nemin māsas (ko RSU sagatavo, tāpat kā ārstus) un neiestājas par to ka tām vajadzētu vidusšķiras vidējā slāņa atalgojumu, lai var cilvēcīgi strādāt vienā darba vietā?
Mārcis Krams
M
Izcili augstprātīgs un muļķīgs apgalvojums...
Vārds
V
Kā var zināt ka mediķiem jau nav augstākā slāņa algas, ja budžetnieku algas nepublicē?
traki ir
t
un šādiem tipiņiem LV Prezidenti sadeva ordeņus.....
Jozefs Umlauts
J
Tādam vīram pietiktu ar goda rakstu un atzinības rakstu, kuru pats parakstījis.
  • 10
  • 2
kas tad sadeva?
k
Māra Zālīte-bijusi Ordeņu domes vadītāja....
  • 5
  • 2
Arne Krims
A
Ieklausieties vidusšķiras augstākā slāņa pārstāvja teiktajā. Varbūt , lai vispirms pastāsta kā līdz tam ticis?
to Arne
t
kā ticis? Ar blatiem, draugiem sakariem un naudu. Tā ar ticis...Ne jau ar savu darbu un zināšanām...
  • 8
  • 2
EV
E
jā ja šie ārsti patiesi ārstē, bet pagaidām tas nav jūtams ... nolaidība visur un protesti, bet kur darbs?
es
e
Mūsu valstī viens ēd gaļu, otrs kāpostus. Vidēji kāpostu tīteņus ēd visi. Ko darīt tiem kas ēd kāpostus un nav pret ko piķetēt?
Dienas bizn. 30.10. labs raksts
D
tur teikts, ka Kariņš un Reirs ar diferencēto neapliekamo visvairāk rūpējas par aplokšņu algu maksātājiem un to saņēmējiem, tādā veidā šķērdējot milzu līdzekļus un graujot legālo ekomomiku. Autors norāda, ka diferencēto neapliekamo minimumu aizstājot ar vienādu neapliekamo - 100 euro visiem strādājošajiem, budžets iegūtu papildus 100 miljonus, no kuriem 70 būtu novirzāmi mediķu algām; 17 - invalīdu sociālajām garantijām un mazo pensiju normalizēšanai un 2,5 miljonus aizbildnībā esošajiem bāreņiem. https://www.db.lv/zinas/valdibas-budzets-saeimas-dzirnavas-492680
aha
a
aplokšņu algas ir viens vērtīgs izgudrojums - uz tām var norakstīt visas neizdarības, un bez jebkādiem pierādījumiem!
  • 11
  • 0
Bezkompromisa tiesiskums
B
Bordāns teica, ka būšot Bezkompromisa tiesiskums. Tagad tieši viņa partija un Vienotība ir vienīgās, kas bloķē diferencētā neapliekamā minimuma atcelšanu, kas ļautu iegūt 100 miljonus, lai izpildītu visas iepriekš uzņemtās saistības: mediķu algām + 70 milj., invalīdiem un supemazajām pensijām + 17 milj., bāreņu uzturnaudai + 2,5 milj un skolotāju algām + 10 milj.
>Bezkompromisa...
&
Tikai pilnīgi duraki tic tam ko saka politiķi: Tam tic latviiicji un duraki...
  • 2
  • 0
trusis nejaukais
t
nu shitais rijiigais meesla gabals vareeja jau nu savu rozhu te neraadiit. shitaadiem sejaa spljauj nevis paldies saka..
Vienotības sonderkomanda!
V
Aši, aši, ķerieties pie komentāru rakstīšanas. Izstāstiet visiem, cik mediķi ir slikti, bet Kariņš, Reirs un Bordāns labi!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ilgstošas sāpes var izrādīties vēzis(1)

Ne visi mediķi ir tik zinoši, lai uzreiz pamanītu ļaundabīgas kaulu slimības, intervijā Baibai Krastiņai atzīst Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas ārsts Lauris Repša.

Muti ciet!(8)

Smīdina un vienlaikus arī skumdina ziņa, ka Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, kas paredzētas 29. augustā, vēlēšanu iecirkņos obligāti būšot jālieto mutes un deguna aizsegs. Tā to iecerējusi Centrālā v...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē