Laika ziņas
Šodien
Apmācies

ES naudas piesaistē jāmaina domāšana

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Bruno
B
tā vecene neko nav pateikusi ,,kaut kāda slima suņa murgošna.. ES nauda Latvijā ir cūku sile ,pie kuras raušas tie,kuri var to izzagt!! konkrēti--Baltic Rayl--projekts tik ilgi aktuāls ,cik bija cerības tikt pie ES naudas ..bat par cik ES pateica ,gribat --ceļa ,bet naudu jums tam projektam nedos,tad visi saprata ,ka zagt nebūs ko un domā ko citu--saucas haļava.. Ja run apar citu domāšanu ,tad acīmredzot klāt kārtējais laiks īpašumu pārdalīšanai .
No_ASV
N
mazāk runā vairāk strādāt!
melnais humors
m
Pareizāk laikam tomēr būtu teikt nevis "ES naudas piesaistē", bet "parazitēšanā uz ES rēķina".
Ikars
I
Vai Astra Kurme, kura pust 25 gadus Arlietu ministrija ir spejiga mainit savu domasanu titi filozofiski? Tacu ne, jo vinas un vinas lidznieku domasana ir tikai, ka vairak ieraut labumus savas alkatigajas rikles, lai apmierinatu savu alkatibu, kompleksus. Vai tikai sada tipa darboni ka Kurme nebija tie, kuri devindesmitajos uzstaja, ka visiem ir jamaina darba vietas pec 5-6 gadiem, lai nerastos rutina, bet kapec Riekstins, Kurme, Teikmanis, Sulca, Kuzma.....micas pa Arlietu ministrijas aplokiem vairak ka 25-30 gadus?
Brr
B
Man par to intelekta izmantošanu ES fondu piesaistei nav jāmaksā nodokļi no savas pensijas par to, jo daļa finansējuma nāk no Latvijas puses. Arī par tām ēku renovācijām.... Lai apsekotu māju namu pārvalde pieprasa, piemēram, 2100 un vairāk, no ēkas iedzīvotājiem jau tūlīt. Kas būs ar tiem, kas nevarēs norēķināties? Priekš tiem pārējiem pieskaitīs nevarētāju daļu, kā to bez kauna un goda dažviet dara bandiņas, lai savas večas atalgotu par ziņu pienešanu. Un oēc tam ar tiem rēķiniem? Kuriem puedāvās malkas apkures dzīvesvieyas, lai aizvāktos no renovētās mājas? Neviens negrib runāt par NAUDU, bet par to jārunā VISPIRMS, nevis par intelektu un citiem murgiem.
Brr
B
Cik jau Latvija nav parādā ES? Vai nav kauna pārdot valsti? Nodevēju daudz uz zemes ir bijuši, bet tik rafinētu gan ne. Intelekts un tehnoloģijas parādīs, ko nozīmē palīdzēt cilvēkiem? Un tas intelekts parādīs, kāpēc ir saņēmis naudu un dzīvojis kā pa paradīzi paradīzes putniņi dzīvo? Tikai ceļa beigās būs nevis latvija, pat ne latvānija, bet gan nenosakāmas rases un paradumu, un atskaites punktu sumpurnis ar vārdu MĒS.
  • 12
  • 4
Z Līvmane
Z
Pagaidām bija tāda sajūta , ka ES finansējums ir brīvi pieejama nauda, kuru var viegli izsaimniekot!
:)
:
Tieši tā! Liekas, ka tā vieglā ES nauda bija Latvijai par skādi,jo iegula tikai atsevišķu indivīdu (ierēdņu, IT vadītāju, politiķu) maciņos, neatstājot nekādu ilgtermiņa labumu Latvijas sabiedrībai. Mēs būtu attīstījušies daudz stabilāk, godīgāk un uz ilgtermiņa redzējuma pamata bez šīs vieglās naudas, jo tas visu ierēdniecību un politiķus pakļāva galvenajam - "naudas apgūšanas"mērķim.
  • 19
  • 0
Zviedz Zirgs
Z
Atkārtoti ceļ mazmājiņu uz skattuvi ar durvīm uz auditoriju--lai labāk dzird stenēšanu..
Solveiga
S
Vai Kurme ir parliecinata, ka debila, slinka, nekauniga Zaiga Liepina nestrada Ekanomikas ministrija lai nebremzetu Latvijas uznemeju darbibu?
Gatis
G
Kapec si tuksdirsana turpinas, ja Latvijas zemnieki, kops Latvija iestajas ES sanem visniecigakas subsidijas, tiesmaksajumus par hektaru, bet energijas cenas ir izlidzinatas ar citam ES valstim, lai butu vienlidziga konkurence?
Kika
K
Tas tikai pierada, ka Latvijas Arlietu ministrijas darbinieki ir loti nespejigi, strada neefektivi, bet sanem loti, loti lielas algas un privlegijas, un apmierina savas privaras vajadzibas, ja jau kaut kads breksits bija par pamatu tam (patiesiba ar breksitu nodarbojas visi citi ES tikai ne slinkie, nevarigie Latvijas arlietu cinavnieki, paraziti), ka nespej izstradat budzetu, tai pat laika sie liekezi, dienas zagli ieredneli, diplomateli nemitigi atgadina, ka latviesu nacija dzivo nabadziba, jo, luk, ta nestradajot inovativi, profesionali... Latvijas valsts nav pieskaitama atistitajam valstim, ja valsti no dzivot palikusajiem 80% ir nabagi, 40% no tiem ikdiena dzivo pusbada, slimibas......Astra, ka vienmer dzivo sava izdomataja pasaule...
Dostojevskis
D
Vērojot pēdējos 50 gadus... ir nepārprotami skaidrs, ka materiālās labklājības pieaugums iet roku rokā ar čīkstēšanas un pasaules gala sludināšanas pieaugumu. No tam rodas ķecerīgs secinājums - vai tik nebija taisnība ķīniešu vadonim Mao, kad viņš sacīja spārnoto frāzi : "Nabadzība - tas ir labi!" ... .
wRGE
w
Smieklīgs rakstiņš.
senču ols
s
Tur nav ko domāt , no tās naudas neko nevar nozagt ....un te ir rezultāts
Jānis
J
Ideāliste...pa mākoņiem vien! :) Lauksaimniecības aploksne Latvijā nonāk pie dāņiem, kuriem te zemes īpašumi pagastu lielumā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kārtējais neobligātais ierobežojums(9)

Latvija ir izlaidusi gaisu Baltijas burbulim, nepievienojoties Lietuvai un Igaunijai un nepalielinot ar Covid-19 inficēto slieksni, no kura stājas spēkā ierobežojumi iebraucējiem. Epidemiologu un ves...

Krievijas interešu zonā(5)

Pārsteidz tas, cik ļoti daudzi it kā gudri un cienījami cilvēki ir gan ilūziju pārņemti, sekojot līdzi notikumiem Baltkrievijā, gan raugās uz tur notikušo izteikti vienpusīgi, gan arī, paši to nesapr...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē