Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

IZM neatbalsta ideju reemigrējušo ģimeņu bērniem skolās nelikt vērtējumu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
.
.
Šeit ir jāsaprot viena lieta- valsts biznesa plāns ir sekojošs- radīt tādu vidi, kas veicina emigrāciju. Tas tiek panākts ar uzņēmējdarbības vides un darba vietu likvidāciju, izglītības iestāžu un veselības aprūpes iestāžu slēgšanu, infrastruktūras likvidāciju reģionos utt. Cilvēki dodas emigrācijā, tur pelna naudiņu un to sūta saviem Latvijā palikušajiem tuviniekiem. Savukārt valsts par savu virsuzdevumu uzskata šīs naudiņas atņemšanu ar plēsonīgu nodokļu (PVN pārtikai 31% vien ko nozīmē!), tarifu (Latvenergo) palīdzību, kā arī dažādu soda naudu un uzrēķinu (VID) palīdzību. Nav jārada darba vietas vai jāveicina to rašanās, ir tikai jāiekasē- nekādas piepūles! Reemigrācija šos valsts biznesa plānus grauj, turklāt palielinās bezdarba līmenis. Tāpēc neviens nav gaidīts Latvijā. Jums ir jāstrādā, lai varētu naudu sūtīt uz Latviju.
.
.
PVN 21% pārtikai
  • 1
  • 1
marķīzs de Sads
m
Un ja nu bērnelis iedomājas, ka nevērtēšana nozīmē tiesības vienu gadu laist luni? Vai otrā gada sākumā nesekos šoks un lielā traģēdija, kad atklāsies, ka iepriekšējais gads ir zemē nomests un jāatkārto?
P
P
Emigrē,vara priecīga-samazinās bezdarbs.Reemigrē atkal kaklā kārtējais izaicinājums-ko darīt,kur bāzt bērnus.Mans darbaudzinātājs teiktu: Mēs d..... esam galīgā,neviens mums nenāks palīgā.
R
R
repatriējies uz paRašu un atrisini šīs problēmas sev un latviešu valstij.
  • 3
  • 4
zvirbulēns
z
Izglītības eksperte Eine nav jāārstē psihenē?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Šuplinskas datorsapņi

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP), pēc visa spriežot, nolēmusi būtiski paplašināt savu nemīlētāju pulkus, rosinot, maigi sakot, visai savdabīgus grozījumus Izglītības liku...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē