Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
"Nevis ģimenes ārsti ir vainīgi, ka sistēma nav efektīva, bet Veselības ministrija, kas visu medicīnu ir pārvērtusi papirokrātijā"

Kā iznīcināt ģimenes ārstu dienestu?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
biologs
b
Kas ir ģimene ? Tak izglītoti cilvēki mediķi Atgriezieties lūdzu pie dzīvo organismu klasifikācijas. kas ir ģimene ? kādas struktūrvienības sastāvdaļa. ?
birokrāti par medicīnu
b
Papīrokrātija ir neizbēgama valsts instancēs, un parazīti ''ģimenes ārsti'' ir šīs sistēmas daļa, bez kuras lieliski varetu iztikt.
parazītam Šalle, debilkvekšķim
p
Pirmkārt, tu, debilkvekšķi, mani nepazīsti, tāpēc aizver savu deģenerāta rīkli. Otrkārt, debiltrolli, ne jau parazīti ''ģimenes ārsti'' strādā, bet speciālisti. Pietika vai vēl gribi, deģenerāttrolli?
 • 0
 • 0
Šalle
Š
Labs parazīta komentārs no liekēža. Ārsti atšķirībā no tevis, parazīt, daudz jo daudz darba paveic.
 • 4
 • 2
tomēr ir vainīgi
t
un ģimenes ārsts nekad nav bijis un nekad nebūs nekas cits kā papīrokrāts un pacienta ienaidnieks. Kāpēc ģimenes ārstu nav privātajā sektorā un kāpēc, ja jums vajag pārlīmēt tapetes, jūs nerunājat ar ģimenes papīrokrātu, bet uzreiz ar speciālistu?
ivariņam idiottrollim
i
Redzi, ja nav ko teikt par tēmu, nekvekšķi pretī, jo tiksi aizvērts. Tā sauktie ''ģimenes ārsti'' nestrādā, bet aplaupa pacientus un tērē viņu laiku, radot lieku birokrātiju. Kāpēc ''ģimenes ārstu'' nav privātajā medicīnā un kāpēc vispār nevienā pakalpojumu nozarē nav ''vispārīgo speciālistu - norīkojumu izrakstītāju nekā nedarītāju''? Tāpēc ka viņi nav vajadzīgi un tas uzņēmējs, kurš ieviestu tādu amatu savā uzņēmumā, jau nākamajā dienā izlidotu no tirgus!
 • 0
 • 1
Ivars
I
Redzies, lai kaut ko komentētu, vajag arī sajēgt par tēmu. VISI ģimenes ārsti strādā privātpraksēs, kas sniedz pakalpojumus pacientiem saskaņā ar NVD parakstītu līgumu. Izlasi, ko Apinis raksta. Pilnīga patiesība. Ģimenes ārsts nav vainīgs, ka valsts nabaga un tās vadība stulba.
 • 8
 • 2
Circene un Zeitmanis pret ģimenes ā
C
Diena jau 7.novembrī rakstīja, ka par ģimenes ārstu izņemšanu no minimuma ir LTRK pārstāvji Circene un Zeitmanis. Viņiem, kā slimnīcu prihvatizatoriem ir izdevīgāk, ka cilvēki netiem pie ģimenes ārstiem, tad vairāk nokļūs slimnīcās.
parazīti satraukušies?
p
Kas tik ļauns notiks, ja cilvēks nebūs spiests iet pie parazīta ''ģimenes ārsta'', bet uzreiz tiks pie speciālista?
 • 2
 • 5
jo mjo
j
Latvijas medicīna kuļas kā meža cūka dubļu vannā .
Ejat nost
E
Visus šos bordeļus(ars,vc4 un citus) vajag nacionalizēt. Vc4 bija rīgas ceturtā poliknīka.Šeftīgi shēmotāji to sagrāba un uztaisīja tur īstu bordeli-katrā koridorā sēž vismaz viena meitene ar izstieptu roku un grābj naudu.Par visu.Pat par puselīti urīna analīzēm. Par ko tad tauta maksā nodokļus?Kāpēc mums vajag šos maksas bordeļus ar slimtu apkalpošanu un kosmiskām cenām?
Ivars
I
Vajag nevis nacionalizēt, bet beigt uzturēt svešu biznesu par valsts naudu, t.i. valsts kvotas tikai un vienīgi valsts medicīnas iestādēm!
 • 5
 • 1
LTRK pret ģimenes ārstiem
L
Paskatījos Saeimas mājaslapā, tur priekšlikumu tabulā redzams, ka ne jau ministre Čakša grib atstāt iedzīvotājus bez primārās aprūpes, bet gan Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, kurai, acīmredzot, ir kaut kādas savtīgas intereses. Interesanti zināt, kurus neliešus šī organizācija šoreiz pārstāv?
Blēdīgi privātslimnīcu lobiji
B
Dažu privātslimnīcu īpašnieki, kas ir lielā cieņā Veselības ministrijā, ir ieinteresēti, lai sasirgušie netiek pie ģimenes ārstiem, jo tad ir cerība, ka vēl vairāk cilvēku nonāks slimnīcās. Tas arī izskaidro šos nenormālos centienus izslēgt ģimenes ārstus no veselības aprūpes minimuma.
pacients
p
Daži parazīti ''ģimenes ārsti'' ir ieinteresēti uzturēt savas barotavas un uzskata pacientu par padomju vergu, kura pienākums ir skraidīt pa instancēm.
 • 3
 • 4
domāju,
d
ka jau tagad ir daudz cilvēku, kuri nemaz nevar atļauties aiziet pie ārsta, bet šo izlasot sapratu, ka jo tālāk ies, jo trakāk būs. Žēl tikai jauno cilvēku, kuri slimo, mēs, vecie, jau kaut kā...
dx
d
Ja Apiņa kunga paustais ir patiesība, un es nešaubos, ka tā ir vismaz par 99%, varbūt vajag ļaut, lai Veselības minstre to sistēmu nolaiž uz grunti pilnībā. Lai nav vairs ģimenes ārstu un miers. Čakša savu būs panākusi, lielākais tautas veselības "ienaidnieks" - ģimenes ārsts, būs likvidēts kā suga un jaunizveidotā sistēma varēs perfekti strādāt uz pilnu jaudu. Un visi ierēdņi varēs laimībā diet.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Cik partijas vai partiju apvienības, tavuprāt, tiks nākamajā Saeimā?

Kopā nobalsojuši: 12

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kur liela nauda, tur lielas intereses(1)

"Mums ir ziņas, ka ir personas, kuras joprojām mēģina šo procesu ietekmēt, lai panāktu ABLV bankas piespiedu likvidāciju. Mēs obligāti nesakām, ka tas būtu ar augstākām valsts amatpersonām s...

Laiks prestiža spodrināšanai(2)

Pedagoga profesijai vairs nav prestiža – šāda bēdīga atziņa nesen bija dzirdama saistībā ar jaunā mācību gada sākumu. Par savas profesijas zemo prestižu runā ne tikai skolotāji, bet arī daudzi citi, ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē