Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kaprāns: Lielu daļu sabiedrības "čekas maisu" atvēršana neinteresē

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Buks
B
/Eksperts/ Kaprāns vnk melo par to, ka maisu saturs nevienu neinteresē. Interesē gan, tomēr jau vesela /ekspertu/ paaudze ir izveidota, lai TO lietu tikai novilcinātu. Tā vārdā sabiedrībai jaiebaro dajebkas, kaut vai, cik reizes nedēļā Eksperts Kaprāns sit kulakā.
Mark Roccabruna
M
Pazinojums, kas varetu but ieinteresets, vai jums ir nepieciešams bizness / personas aizdevumi? Mes piedavajam kreditu ar 3% procentu likmi, ja velaties, sazinieties ar Mark Roccabruna par savu aizdevumu, e-pastu: markroccabruna35@gmail.com. hipoteku kredits, individualais aizdevums, automašinas aizdevums, studentu aizdevums, biznesa aizdevums Lai iegutu informaciju, sazinieties ar: e-pastu: markroccabruna35@gmail.com
Zobs Kaulā NEBALSOTĀJS
Z
Kaut šo idiotu vajadzētu pakārt, to nevarēs, jo visi šajā PPLV režīma domā līdzīgi.
ieteikums
i
Vajadzēja arī aptaujāt, ko par to saka eksčekisti un maisos esošie.
Vecajam deģenerātam
V
Tātad, deģenerāt, tu atzini, ka esi sakauts strīdā? Klusēšana vai izvairīšanās no atbildes tiks uzskatīta par atļauju tavā vārdā paziņot, ka tu esi nacists.
 • 0
 • 5
Vecajam deģenerātam
V
Nekādas Eiropas tiesas, krievulēnu nacist draudēšanas šovmenīti, nepalīdzēja ne rubikam, ne farbtuham, ne kononovam. Tā ka žāvē sausiņus un neaizmirsti nopirkt vazelīnu, Kremļa nacist :P
 • 0
 • 3
Vecajam deģenerātam
V
Turpat, kur Nirnbergas tribunāls redzēja problēmas Berlīnes nacistu darbībās. Arī Berlīnes nacisti karoja tikai pret tiem, kuru darbības pēc trešā reiha likumiem bija sodāmas. Tā kā nav viena likuma Berlīnes un otra Maskavas nacistiem, tad tev, spītēšanās šovmenīti, atliek tikai vai nu ierakstīties nacistos un kliegt ''heil Hitler'' vai aizvērt melīgo muti, trešā varianta nav. Starp citu, arī 1933. gadā dzimušais varēja nezināt, ka pienāks atmaksas diena. Bet pienāca!
 • 1
 • 3
Vecs čekists
V
Ja aģents savā ziņojumā ir minējis patiesus faktus, kuri pēc tā laika likumiem bija krimināli sodāmi - kur jūs redzat problēmu? Problēma rodas tad, ja aģents ir apzināti melojis. Tad viņš ir jātiesā. To, ka LV ir okupēta 1958. dzimušais varēja nezināt. Izklausās diezgan skandalozi, bet, esiet droši - tieši šādā veidā tiks iztiesātas lietas Eiropas Cilvēk tiesību tiesā, ja latvju prātvēderi publicēs VDK aģentūras sarakstus. Es domāju, ka advokātu kantori šo problēmu jau ir gatavi risināt.
 • 5
 • 3
Vecajam deģenerātam
V
Tātad, ja klauvētājs ziņojis par patiesībai atbilstošu faktu - piemēram, aizliegta viedokļa izteikšanu - un pēc šī ziņojuma kāds ir represēts, tad klauvētājs nav jātiesā? Pēc noziedznieka madžiņa domām šis ir aizliegts viedoklis! Noziedznieku madžiņu cietumā!
 • 2
 • 5
Vecajam deģenerātam
V
Redzi, dauni, tikai Staļins tiesāja cilvēkus par atrašanos ienaidnieka okupētā teritorijā. Civilizētās valstīs tāda prakse nepastāv un nav arī likuma, pēc kura varētu kādu tiesāt par to, ka viņš dzīvojis ne tajā režīmā. Tā ka sameklē garu ķeksi, izzvejo no kanalizācijas savas izkakātās smadzenes un sāc ar tām domāt.
 • 1
 • 4
Vecajam deģenerātam
V
Indivīds, kurš bija dzimis 1933. gada janvārī, 1943. gadā jau bija 20-gadīgs un varēja iesaistīties, piemēram, Dirlevangera brigādē, lai uzlabotu nacismu. Piemēram, nogalinot cilvēkus ar labi tēmētiem šāvieniem, samazinot Vacijas militāri rūpnieciskā kompleksa izdevumus munīcijs ražošanai. Vai arī dienēt SS tanku divīzijā un apšaut karagūstekņus. Par ko viņu tiesāt?
 • 1
 • 5
Vecs čekists > ieteikums
V
Pateicos par jautājumu, kurš gan ir nedaudz novēlots. Eksčekisti, nu ko viņi var teikt? Pieraduši racionāli analizēt faktus... brīžiem noskurinās, vērodami, cik primitīvi un nelietīgi tiek tracināta tauta. Gan no likuma, gan no veselā saprāta viedokļa pamatotas pretenzijas varētu tikt izvirzītas tiem, kuri ir pārkāpuši likumu. Piemēram - ir ziņojuši apzināti nepatiesus faktus par personu un persona ir dēļ tam cietusi. Tādus būtu jātiesā. Vēl būtu pamats tiesāt tos, kuri bija LV pilsoņi pirms boļševiku okupācijas, un piedalījās boļševiku LPSR veidošanā. Bet, par ko jūs grasāties sodīt indivīdu, kurš ir dzimis 1958. gadā un iesaistījies VDK darbībā ar mērķi uzlabot komunistu iekārtu? Naivi? Paskatieties spogulī, kā jūs paši spriedāt pirms 35 gadiem?
 • 4
 • 4
maisi
m
Šiem tukšiem maisiem sen bija jābūt vaļā. Bet pilnos maisus kā tos dabūsiet?
Trollis JT > debil-elfam
T
Citēju Tevi, paldies par sakarīgo teikumu... Kur tu esi redzējis izlūkošanas dienestu, kas mētā savas kartotēkas apkārt pa pasauli? PS. to "dauni"es izņēmu, jo ceru, ka jūsu vienībā psihiski slimos neņem. Tātad - kur , patiesi, kur ir redzēts izlūkošanas dienests, kas mētā apkārt savu kartotēku? Vai šis acīmredzamais nonsenss beidzot kādam liks atvērt acis? Vēlraiz pateicos Tev par glīto teikumu!
 • 4
 • 1
Trollim JT, daunim
T
Kur tu, dauni, esi redzējis izlūkošanas dienestu, kas mētā savas kartotēkas apkārt pa pasauli? Starp citu, MILITĀRĀS pretizlūkošanas loma cīņās ar disidentiem nebija nekāda un nevarēja būt - pārāk nopietns kantoris, lai ķertu politisko anekdošu stāstītājus un karogu vilcējus.
 • 0
 • 4
Trollis JT > maisi
T
"Pilnos" KGB maisus ... kā arī GRU "maisus, kā arī Baltijas Flotes Izlūkdienesta "maisus", kā arī Baltijas Kara Apgabala Robežapsardzības Pārvaldes izlūkdienesta maisus nevarēs dabūt NEKAD. Bet nevajag jau nekādus ... jo, ja dabūs par ko tad cepsies uz nākošajām + vēlēšanām?
 • 4
 • 4
Edge
E
Levita "pirmais solis" : 1993.g. 13.februārī slepenā konsultatīvā apspriedē viesnīcā "Jūrmala" tika panākta vienošanās par priekšvēlēšanu bloka - savienības "Latvijas ceļš" (LC) izveidošanu [1]. Tika panākta vienošanās starp komunistiem - "kažokapmetējiem" un Pasaules brīvo latviešu apvienības (PBLA) vadību. Kā atceras Māris Gailis: "Aktīvs bija Egils Levits, kurš faktiski arī bija saite starp šejieniešiem un trimdiniekiem. Meierovics pat izteicās, ka, ja piedalīsies Egils, tad viņš arī ies." [2]. Andris Pauls-Pāvuls: Šī diena Latvijas vēsturē
Edge, rusdaunis
E
Rusbidlas rusdebiloīdeļa rusdebilEdge pirmais solis - rusdebilgebelsot! Aizver žaunas, krieveļu nacist deģneerāt cietuma pidor!
 • 1
 • 6
Kapranam
K
Mani ka sabiedribas parstavi - tas maisu un registracijas zhurnalu saturs interese gan! Kadel man neko neprasija?
rusbidlam
r
Kas interesē? Konkrēta lieta vai iespēja pakurināt naidu latviešu starpā, Kremļa algotā prostitūta?
 • 1
 • 9
wera
w
Kas ir kaut kāds kārtējais kaprāns? Ekspertu, eskaperts? Kā vārdā viņam ir tiesības žvangstēt? Kādi 60%? Kaut kāds klauns, kurš melš kaut ko nesakarīgu! Ja pat pieci LV pilsoņi pieprasa, tat tās ir viņu apmierināmas pilsoņtiesības. Lasi Satversmi lutausi kaprān. Izskaties pēc nodevīga nelieša, matainais.
aizver žaunas, rusbidla
a
Ja nav ko teikt par tēmu - rusdebilbidlojamo caurumu ciet!
 • 1
 • 8
TāpatVien
T
Var vēl gadiņus 50 pagaidīt un tad patiešām tas nevienu vairs neinteresēs... .
Aptaujā simtu
A
un vērtīgo rezultātu projicē uz visu sabiedrību?
Edgars
E
Ja Jūs nevar atvērt iedodat man, publicēšu visu.
Lass
L
Latvijas valdosa elite sajos maisos sen vairs nav!Parejie kas palikusi,mazi garini!
Kihnu Jens
K
Ne jau par to, trollīgais muļķi, ir runa!
 • 7
 • 3
UU
U
Jauno paaudzi var neinteresēt. Bet tie, kas dzīvoja un strādāja okupācijas gados, interesē gan. Katra dzīvē ir notikumi, kuriem nav īsta skaidrojuma.. Iespējams, tas ir čekas maisos. Piemēram, kāpēc aprobežotā Ilze strauji kāpa pa karjeras kāpnēm un braukāja uz ārzemēm, kamēr inteliģentā un zinošā Līga tā arī nodzīvoja uz mazāko kantorī iespējamo algu necilā amatā.
rusdaunim uu
r
Nav profesijas ''inteliģentais un zinošais'', bet karjera ir jāveido. Pašam. Tipiska rusbidlas skaudība pret veiksmīgāko!
 • 1
 • 11
maisi
m
Ko dos šie tukšie maisi. Ir otri Pilni Maisi! Un daudz.
Spidola
S
Kaut vai ja vienam cilvekam interese cekas maisus tad tie ir jatver nekavejoties. Izskatas, ka Latvija valsts amatos ir cekisti un vinu pecnaceji, kuri dara visu, lai neatvertu cekas maisus. Kad tiks tiesata un sodita noladeta zagle Vikene, kura ir ar savu netiro dirsu uzsedusies cekas maisem?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai OIK atcels līdz 31. martam?

Kopā nobalsojuši: 3991

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē