Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -2 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 10. decembris
Judīte, Guna

Levits par mediķiem solīto finansējumu: Mums ir ilgstoši izstrādājies bezatbildības mehānisms

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Renate
R
Un ko tu tuksdirsej Levit kluse par tev pueskirto lielo un nepelnito algu? Vai ta nav politiska korupcija vistiesaka mera, lai tu Levit varetu nodarboties netrauceti ar tuksdirsanu veinertigi, valstsgribigi, ilgspejigi.....un nekunkstot parakstitu visus pret Latvijas un latviesu tautas verstam irteresem likumus ka to darija alkatiga, egoistiska Kanadas ragana Vikene. Tas bardas, haoss, nabadziba, posts,, bezceriba, netaisnigums kads valda Latvija ir Rumpja, Vikenes, Zatlera, Berzina, Verona noziedzigo darbibu rezultata, tacu, neskatoties uz to sie kretini sanem lielas un nopelnitas pensijas un visa veida privlegijas, kuras zaglu banda- partijas ir viniem dasni iedalijusas ka pateicibu/ korupciju par uzticamu kalposanu zaglu bandam- partijas un vinu melnajiem, noziedzigajiem likumiem, darbiem.
:):):):):):):):)
:
Renate, Tu tak tiešām neesi gudra: Levita alga Eiropā bija laikam vismaz 5 reizes lielāka kā tagad! Indivīda vērtību nosaka tas, ko viņš var ziedot citu labā... Rainis:"Gūt var dodot, gūt var ņemot, dodot gūtais neatņemams"". Ļatviskās vērtības: "Dod, Dieviņi, otram dot, ne no otra mīļi lūgt...."
 • 9
 • 1
Newsweek
N
Kad Levits beigs likt kluci un runāt idiotismu idiomās????? EK pieprasa Latvijai tērēt veselībai 5% no IKP kā MINIMUMU!!!!! Latvija tērē knapi 3% no IKP, vairāk 2.6% no IKP, līdz ar to pieskaņot veselības aprūpi esošajam budžetam nevar pēc definīcijas. Ja Levitam riebjas Eiropa un tās likumdošanas, viņš var mierīgi braukt un dzīvot Austrumos!
нюзвик - ultra kreiso lapele
н
https://mediabiasfactcheck.com/newsweek/
 • 1
 • 2
Krējums Saldais
K
"Levits par mediķiem solīto finansējumu: Mums ir ilgstoši izstrādājies bezatbildības mehānisms...". . . Nu, tad sāc atbildēt. Sākumā atcel 8 kārtīgo naudas maciņa palielinājumu partijām. Ja nopietni - atcel OIKu. Likvidē partiju barotavas, tādas kā visādas padomes, asociācijas un pārvaldes. Vari sākt ar mazumiņu un atcelt savas kancelejas uzpūstos štatus un finanses. Laiks uzrotīt piedurknes un stāties pie darba.
kā parasti
k
krievnacistu apmaksātie troļļi gāna prezidentu un valdību, musina uz saimas atlaišanu- uz ko vēl šie kretīni aicinās... brīnos, ka ārsti, kas taču ar augstāko izglītību, nepēj saprast, ka viņus izmanto, lai celtu haosu un nekārtības. Ārsti- jūs esat kļuvuši augstprātīgi naudas kāsēji, vismaz 80% no jums neredz pacientu, bet tikai - cik es par to saemšu. Tauta, centieties būt veseli, nevajag ofisa darbiniekus, kas aprīkoti ar modernām tehnoloģijām, bet nevar noteikt diagonozi uzskatīt par ārstiem, jo vairāk jaunie un talantīgie un strādīgie 'ārsti aizbrauks, jo mazāk vecie krabji varēs peldēt naudā un godībā un katrs otrais proffessors ar 10 taukšķiem mēnesī
paskaidroju>kā parasti
p
Naudas kāsēji? Tas ir normāli: Tā te tauta mācīta kopš Latvijas ceļa un boļševiku laikiem, ka nauda izsķir visu....
 • 10
 • 13
jautājums
j
Cik es sapratu, Levita tekstu, tad likums, kas paredz algu palielinājumu mediķiem ir jāgroza, respektīvi, pat nesolīs lielāku algu, lai būtu saskaņā ar budžeta likumu. Levits varbūt nesaprot, bet tas, ka viss būs kārtībā no juridiskā viedokļa , nebūt nenozīmē , ka Latvija tiks atrisināta krīze veselības aprūpē....Principā, tas nozīmē, ka vai nu mediķiem ir jāiziet uz ģenerālstreiku vai vienkārši jāsapako koferi emigrācijai Nu viss šokolādē....Tomēr to Saeimu vajag atlaist!
:):):):):):):):)
:
Juridiski sakārtot , laikam, ir "tiesiski", bet sakārtot pēc būtības, lai ir taisnīgi, neviens mūsu jurists nedz mēģina, nedz spēj... Juristi ir vistrakākie legālie demagogi, kas kopumā ar savu pielāgošanos jebkura veida pasūtījumam ir sačakarējuši Rietumu civilizācijas pastāvēšanas principus...
 • 1
 • 0
Tā, lūk!
T
Tas nozīmē, ka beidzot ir jāizpēta, kā tiek izlietota nauda, kas ik gadu tiek piešķirta veselības aprūpei, un jāsakārto sistēma, kā arī jāievieš solidaritātes princips, algas ceļot vispirms tiem, kuriem ir mazākās, nevis visiem mediķiem.
 • 8
 • 0
atbilde >jautajums
a
labāk lai pako čemodani: Kaut kā no tiem gaisa jaucējiem-latviijciem vaļā jātiek, citādi te nekas nekad nebūs.
 • 13
 • 5
kas dārzā
k
Kamtad valsti jāievēro likums? Reņģēdājiem? Par kādu solidaritāti prezidents runā? Saeima var neievērot pašu izdotos likuma aktus? Prokurori, tiesneši un augstākās tiesas senatori neievēro likumus - kāda burkāna pēc šajā valstī vispār kādam ir jāievēro likums? Ja visi solidāri neievēro likumus, tad solidāri līdz galam! Vai šo prezidenta aicinājumu var saprast, ka Latvijas likumi ir jāignorē? Varbūt sāksim ar aicinājumu aizkrāsot melīgo uzrakstu valdības zālē - viens likums visiem!
Itamars Toledano
Tā jau ierasta lieta, kolīdz Dienā parādās Latvijas prezidenta vārds, tā krievu un komunistu izdzimteņu un suņu bandas klāt, un vienā mēlē ķengā un rej valsts prezidentu.Tā sakot, pirms vēl nav ellē nākuši, tās ērkšķu maizi ar naidu un paļāšanu JĀNOPELNA!
Tie kas internetā dirš,
T
pirmām kārtām, paši savu dvēseli piedirš. Un nevajag teikt, ka d-si, jo diršanai SAVA norise un izpildījums. Lietas īstajos vārdos nesauc tikai liekuļi un dirsēji PAŠI.
 • 10
 • 2
redz Itamar:
r
Kā tev iznāk: Kā parunā: Netā d-st- nav malku cirst!
 • 3
 • 15
bet Itamar
b
integrēt, integrēt tādus vajag...latviešu sabiedrībā...Tu tak pats biji pret viņu repatriāciju..Tad atliek tikai integrācija....
 • 1
 • 15
to Perzidents
t
Savukārt, tu BEZ glances dirši.
Perzident!
P
Tu drs ar glanci!
Jurišs
J
Prezidents beidzot sāk runāt kaut ko pareizu: Tikai-pasakot, ka kas ir neparezi-labi būtu ar pie viena pateikt, kā šo nepareizību prakstiski likvidēt.
LR iedzīvotājs
L
Lasu"Prezidents prasīs "savest kārtībā" Veselības aprūpes finansēšanas likumu,prasīs likvidēt pretrunas likumos, lai tajā finansējums mediķu algu celšanai atbilstu 2020. gada valsts budžeta likumā noteiktajam"- TIK VIENKĀRŠA prasība prezidentam!!! Varbūt tomēr ievērot VISUS pieņemtos likumus, nevis vienkāršot-izmainīt likumu-izskatās NELIKUMĪGI!!!Sanāk šodien pieņemam likumus,bet rīt,parīt...atsaucam-mainam likumus!!!Tas laikam notiek tikai pie mums-"TIESISKĀ VALSTĪ"!!!
Meniss
M
Kā var ievērot praksē to kas ir nereāls?
 • 18
 • 11
Bīstama, jurista necienīga spēle
B
Spriedelēšana par to, ka likums ir "no zila gaisa" un tādēļ to var nepildīt, ir bīstama un jurista necienīga spēle. Tā provocē necieņu pret likumu un tās galapunkts ir tiesiskā nenoteiktība un anarhija.
redz>Bīstama...
r
Par to liela atbildība visu citu starpā jāuzņemas ar vēlētājiem kas ievēlēja tādus deputātus, kuriem nekas neinteresē..izņemot savu maku....
 • 13
 • 9
Prezidenta kungs !
P
Valsts sakārtošana jāsāk ar okupantu noziedzīgās organizācijas iņķerfront/soģļasije likvidēšanu ! Tas ir vēzis Latvijas valstī !
JKL>Prezidenta kungs!
J
Es vienmēr esmu teicis ka bez okupācijas laikā iebraukušo un integrēties šajā valstī negribošo imigrantu repatriācijas te nekas uz priekšu neies, jo to iebraucēju skaits-ap 600 000 ir pārāk liels: Tas uzspiež savu kultūru un paradumus visai Latvijai...Ir tak zināms ka vairums cilvēku labāk pieņem ko sliktu, kā no sliktā atsakās....Tā ir sabiedrības degradācija ko nes līdz šādi cilvēki.
 • 14
 • 8
no zila vai zaļa gaisa, bet likums
n
par kuru nobalsoja visi klātesošie deputāti un tas ir jāpilda! Ja Valsts prezidents grib klausīties Reira un Kariņa pasakas, lai klausās. Bet Tautai blēņas stāstīt nevajag! Nevajag pieredzējušam juristam stāstīt blēņas, kas katram sāk dot tiesības spriedelēt, vai šis vai tas likums ir pareizi, vai nepareizi pieņemts, vai tas ir, vai nav jāpilda.
Vai Levits ir jurists?
V
Kam viņš šitās blēņas stāsta?
Baltu dūre
B
Ieteiktu ieklausīties Viņa Ekselences Latvijas Valsts Prezidenta paustajās atziņās !
 • 12
 • 19

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Latvijas divas realitātes(7)

Sabiedrisko mediju pievēršanās veselības aprūpes sistēmas izpētei ir atklājusi tik baisu ainu, ka rodas iespaids, ka dzīvošana mūsu valstī ir nevērīga rīcība pašam pret sevi, jo tiek stāstīts, ka vese...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē