Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Neiedurt fosilās atkarības adatu vēl dziļāk vēnā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Dostojevskis
D
Ja runas par OIK atcelšanu ir populisms, tad runas par OIK lietderību ir vienkārši ņirgāšanās. Jo OIK nelietderība ir saskatāma ar neapbruņotu aci, bet "eksperti" liek man saprast, ka es jau nu esmu tāāāāds idiots, ka to nekad nesapratīšu. Tas ir līdzīgi kā Leonīda Brežņeva muldēšana par tautas dzīves līmeņa tālāku uzlabošanos ... kaut visiem redzams nabadzība un bardaks....
Dans Robalds
D
Puisït, gazprom fosilās atkarības adata jau sen ir iedurta artērijā. Tā, ka nevajag bļuznīt skaidrā dienas laikā.
ccvnbb
c
[ Work At Home For USA ]my friend's ex-wife makes $73 every hour on the internet. She has been fired for 5 months but last month her check was $20281 just working on the internet for a few hours. read review....livejumps.com
Vecsčekists
V
Zinādams, kā veidojās "zaļā kustība" CCCP un LPSR... es biju , esmu un būšu pārliecināts, ka zaļā ideoloģija tiek galvenokārt izmantota visādām politiskām un ekonomiskām manipulācijām. Jāteic, ļoti efektīvi. Atcerieties, boļševiku "hārd-laineri" neko nevarēja padarīt Vides Aizsardzības Klubam, kamēr tas darīja , ko gribēja.
LedaIadanza
L
Tagad Google maksā man no USD 22000 līdz USD 32000 mēnesī par darbu tiešsaistē no mājām. Pagājušajā mēnesī savā paypal konta tiešsaistes algā saņēmu 27496 USD. Šis uzdevums ir tiešsaistē, un to ir ļoti viegli veikt nepilnu darba laiku vai pat pilnu darba laiku. Šim darbam nav nepieciešama īpaša pieredze. Paldies Google, ka esat devis šo ārkārtas iespēju nopelnīt papildu naudu no mājām. Šī papildu nauda ir mainījusi manu dzīvi tik daudzos veidos, paldies! Vairāk informācijas šajā vietnē ..............>>>>>>>>>> ­­­­­­­­­­­­­­­­­­w­­­­­­w­­­­­­w­­­­­­.­­­­­­g­­­­­­o­­­­­­c­­­­­­a­­­­­­s­­­­­­h­­­­­­9­­­­­­.­­­­­­c­­­­­­o­­­­­­m­­­­­­­­­­­­­­­
Par būtību
P
Par OIK atcelšanu neiet runa, grib izbeigt pārmaksu virs tirgus cenas. Par tirgus cenu varēs visi elektrības ražotāji turpināt tirgot un Latvenergo caur EPT nopirks. Par kādām tiesvedībām var runāt? OIK pārmaksa ir valsts piešķirta privilēģija (dotācija). Personām ir tiesības prasīt savu tiesību ievērošanu no valsts puses, arī pieņemot likumus un to grozījumu, bet neviens nevar prasīt valstij turpināt maksāt dotācijas. Privilēģijas neizriet no tiesībām, tādēļ valsts tās var piešķirt un atcelt pēc saviem ieskatiem. P.S. Ja Latvijā ir viens no lielākajiem atjaunojamo resursu īpatsvariem Eiropā un Pasaulē, tad kāpēc mums vajadzētu finansēt kaut kādu dārgu politiku, lai to vēl vairāk palielinātu, ja mums vajag medicīnai, skolām, armijai, utt. naudu? Varbūt lai Vācija vispirms sasniedz kaut 1/2 no Latvijas atjaunojamo resursu īpatsvara enerģētikā un tad ES var mums kaut ko prasīt?
eksis
e
Ir jābūt ārkārtīgi tuvredzīgam un jāgrib ļoti ieriebt vietējai ekonomikai, lai apgalvotu, ka ar atjaunojamiem energoresursiem Latvijas uzņēmumi varēs izkonkurēt citas Eiropas valstis, kas nesteidzas atteikties no fosilajiem. Tas ir tāpat kā ar vīrusu, valsts vienatnē nevar to apkarot, kamēr to pašu nedara vismaz kaimiņvalstis.
juris pigits
Zaļā enerģija nepieciešama, jo vairāk. jo labāk. Tikai ne ar krimināli sodāmu darbību palīdzību. Spilktākais piemērs ir LM. Tā ir ābece visiem šiem ''ekspertiem.'' Pie tam lielās pēdiņās. Šodienas ražošana valstī ir atkarīga no elektrības cenas. Neko nesaražosi, jo konkurence to nepieļauj. Labi, no iedzīvotājiem iekasēsi, bet no ražotājiem nē. Lai notiktu ražošana, jābūt cilvēcīgai algai, kā arī peļņai. Ja elektrība, degviela ''noēd'' peļņu vai darba algu, sevi cienošs speciālists nestrādās. Cik tūkstošu tūkstoši jau ir pateikuši to, un cik tūkstošiem vēl jāpasaka, vergu darbs mūsu gadsimtā nav modē. Un tādiem ekspertiņiem jāsaka, lai netricina gaisu un nesmērē papīru.
  • 1
  • 2
dwmar41
d
Tagad Google maksā man no USD 22 000 līdz USD 32 000 mēnesī par darbu tiešsaistē no mājām. Pagājušajā mēnesī es savā paypal tiešsaistes algas sarakstā saņēmu 27 496 USD. Šis uzdevums ir tiešsaistē, un to ir ļoti viegli veikt nepilnu darba laiku vai pat pilnu darba laiku. Šim darbam nav nepieciešama īpaša pieredze. Paldies Google, ka man sniedzāt šo ārkārtas iespēju nopelnīt nedaudz naudas no mājām. Šī papildu nauda ir mainījusi manu dzīvi tik daudzos veidos, paldies! Plašāka informācija šajā vietnē ............... >>>>>>>>>> www.todayjobs7.com
ļuļa
ļ
un es jau cerēju, ka korona, nu kaut uz īsu laiku, būs iznīdējusi zaļplānprātību. kaut gan - ne par svēto grietu, ne futūristiskajām piektdienām neko nedzird. paldies tev, korona, arī par šo mazumiņu!
piebilde
p
Grieta drosmīgi aizgājusi pagrīdē, tā vietā, lai atrastos dabā un elpotu veselīgus vīrusus. Fui.
  • 12
  • 0
Irlielāmērāticams
I
ka globālā stopkrāna noraušana ekonomisko stāvokli pasliktinās tik ļoti, ka vajadzēs kādu laiku atgūties, pirms sākt kārtējo zaļināšanas kampaņu. Kas ir dārgi... .
  • 20
  • 0
Inocentijs
I
Ja pārāk daudz dursta vēnā, rodas atkarība.
Tēvocis Daks Makdaks
T
Jocīgs ir katrs pētnieks, kurš uzvedas un frāžaini bārsta atzinumus kā nevalstiskās organizācijas aktīvists. laikam jau daži NGO'si ir ķērušies klāt zinātniskās pētniecības naudai.
Rieteklis
R
Gazprom atkarībasTrojas zirgs.
Dauņeksterminators
D
Neaizmirstiet, ka Eiropa ir patiešām Gazprom atkarība, pie tam - ļoti smaga atkarība.
  • 11
  • 2
Jups Umlauts
J
Iespējams, ka viņam pašam Gazprom adata ir iedurta tik dziļi, ka viņš sācis nesakarīgi pret visu, kas nav saistīts ar Gazprom.
Dostojevskis
D
Ja jau patiesi vajag zaļu enerģiju... tak uzceliet pie Daugavpils hidroelektrostaciju! Un lejpus Krāslavas arī vienu! To var izdarīt, ievietojot horizontālas turbīnas upes gultnē un ūdens līmeni nepaceļot gandrīz nemaz.
Dostojevskis
D
Attēlu nomainījāt - pareizi!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ne visai godīgs piedāvājums(2)

Veselības ministres Ilzes Viņķeles (Attīstībai/Par!) piedāvātais jaunais mediķu atalgojuma modelis esošā nepildītā mediķu algu pieauguma vietā piedāvā jaunu atlikto pieaugumu. Tā īsumā varētu raks...

Gaidām, ko teiks valdība(3)

Pagājušajā nedēļā, raugoties uz dažādiem statistikas datiem, tas, ka iespaids nav iepriecinošs, bija jāatzīst pat pārliecinātiem optimistiem, kuri gan ikdienā, gan virtuālajā vidē distancējas no mū...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē