Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Radio veidot par modernu mediju

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
a ko ta nu?
a
NEPL ir politiķu sulaiņi. Tagad valdē ielikuši divas, piedodiet, nepieredzējušas fidas un domā, ka radio būs moderns medijs. Latvijas radio pašlaik ir vēl viens no retajiem medijiem, kas nedanco pēc politiķu muzikas.
janka
j
KĀPĒC VISPĀR VAJADZĪGS NEPLP??? Kāpēc man IR jāmaksā par šo liekēžu grupu??? Āboliņa kungs! Izskaidrojiet man, lūdzu, Jūsu darba J Ē G U ? Jūs esat kā tāds vagars jeb Sutka "Purva bridējā"? Tur viens vismaz stalli tīrīja, bet Jums kā vagaram iedota pātaga! Tās bija drausma skatīties, kā Jūs tur kīdājāt Roķi! SMIEKLĪGI un PRETĪGI! Bet, gan jau arī Klapkalne nebūs īstā, ja tikai pēc kādas nedēļas nebūs kāds uzracis, kāpēc TIEŠI VIŅA un nevis kāds cits! Jūs šai intervijā PINATIES savos apgalvojumos, apsvērumos "par produkta" pirkšanu, pārdošanu: tagad - izrādās - Roķe "par lētu pārdevusi"! Jūs zinat, ka kolektīvs "pūst no galavs?" Tātad no Jums, Āboliņa kungs! Un Roķe būs muļķe, ja pieļaus Jūsu atrašanos NEPLP! Nesaprotu arī mūsu valdību - skrienot līdzi Eiropas regulām - paši ieskrien mūrī, bet, galvenais, ārstējas uz mūsu, nodokļu maksātāju maciņu rēķina! KĀPĒC MAN JĀUZTUR NEPLP????? Paņemiet atpakāl KOLĀTU, gan jau būs mācījies no savām kļūdām, RADIO BŪS FORŠĀKS par FORŠU!
Trollis JT > Janka
T
Janka, Janka! Tu te esi pieprasījis veselu kaudzi visāda labuma. Bet man pietiktu ar vienu - ar raitu, klausāmu latviešu valodu , ko dzirdu skanam no radio-kastītes. Bez gārgšanas, pauzēm nevietā, bez mūžīgā ē-ē-ē katra vārda beigās un sākumā. Ļoti ceru, ka sagaidīšu. Pagaidām - ieslēdzu un , dažkārt, pēc trim sekundēm izslēdzu - muldiet vien!
  • 5
  • 1
m
Vārdi "moderns mēdijs" mani dara aizdomīgu. Pag, tas tad nozīmēs kaut ko līdzīgu delfiem, tvnetiem un citiem līdzīgiem "vadošiem ziņu portāliem", kur ziņas tiek publicētas idiotiem, kas nelasa tālāk par virsrakstiem? LAtvijas Radio ir cienījams, tas pie apmierinošas kvalitātes tiek ar niecīgu budžetu!
māksliniece
m
ļoti patīk latvijas radio tāds, kāds tas ir tagad. Tīra valoda, saturīgi raidījumi. Bet ļoti nepatīk Una Klapkalne. Gan viņas enerģētika, gan nodomi. Un vārds 'moderns medijs' arī uzdzen šermuļus. Iznīcinās pēdējo foršo lietu.
valsts valoda
v
modernu mediju?
Silva
S
Ka var cukoties un nekaunigi notiekt latvijas nodoklu maksataju naudu kau tkadu kretinu, idiotu uzturesanai radio, KNAB un citas organizacijas, kuri katru dienu imite kaut kadas bezjedzigas un nevienam nevajadzigas darbibas, iznemot so skretinus, lai vini par to sanemtu lielu algu, bet tai pat laika pret Latvijas iedzivotajiem 27 gadus tiek viekts genocids, lielaka dala Latvijas iedzivotaju, 80% dzivo nabadziba, pusbada, slimibas, Latvijas valsti lielaka dala cilveki ir nelaimigi, pazemoti, nabadziba un bezceriba iedziti, Laukos valda nabadziba, tuksums....bet sie idioti tikei veic kaut kadas parkartosanas un eksperimentus.
Trollis JT
T
Vakar maksimā mani gandrīz sabrauca ar pārkrautiem pirkumu ratiem... jūtos nelaimīgs un pazemots.
  • 3
  • 0
PP
P
Paskatījos LR mājaslapu. Jāatzīst, ka tā neatbilst likumam, kurā noteikts valsts kapitālsabiedrības mājaslapas saturs. Kurā brīdī tā noticis? Kurā brīdī pazudusi Personāla daļa, kura agrāk bija? Izskatās, ka tur bijis diezgan skaists bardaks. Paskatījos slavenos līgumus par satura pārdošanu. Derētu nomainīt juristu, ja vien tāds LR ir.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Cik partijas vai partiju apvienības, tavuprāt, tiks nākamajā Saeimā?

Kopā nobalsojuši: 176

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Bet blēži tikmēr dzīro(5)

Nodokļu un finanšu noziegumi ir viens no lielākajiem apdraudējumiem valsts drošībai, jo šajās noziedzīgajās shēmās valstij un tātad visai sabiedrībai tiek nozagts simtiem miljonu eiro, kas daudzu gad...

Maķedonija – starp vēlmēm un vēsturi(8)

Nelielajā bijušās Dienvidslāvijas Republikā Maķedonijā 30. septembrī ir paredzēts referendums par valsts nosaukuma maiņu, kas izraisījis pamatīgas kaislības ne tikai pašā Maķedonijā, bet arī vairākās ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē