Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Skolotājs: Kā palīdzēt skolēniem mācīties un padarīt mācību procesu pēc iespējas daudzpusīgāku?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
rekur
r
Šajā jautājumā velosipēds nav jāizgudro. Visu jau sen izgudroja pirms mums 200 gadus atpakaļ. Gudrie ar muļķiem vienā klasē nemācās. Huligāni ar disciplinētajiem arī. Paskatieties uz Lielbritāniju vai Nīderlandēm. Pēc 5. klases visi tiek sadalīti. Viena skola tiem, kuri ies uz Universitāti un otra skola tiem, kuri ies par sētniekiem un vēl būris, tiem, kuri domā, ka visu pasauli var iedauzīt. Un viss ir OK. Nekādu problēmu...
Nejēga
N
Mācibas var iztikt bez PROCESA, vienkārši-MĀ-CĪ-BAS!
jautājums
j
Nū....Mārupes Valsts ģimnāzijas rezultātus neatradu par 2019. gada CE matemātikā, bet Mārupes vidusskolas ir 43, 5%. Valsts ģimnāzijās 2019.g. vidēji ir 52, 5%. Un tā tad vēl ir valsts ģimnāzija un bagātu ļaužu pašvaldībā.
Ilze
I
Kā es gribētu mācīties pie šāda matemātikas skolotāja, kas ne vien seko līdzi pētījumiem un jaunākajām metodēm attiecībā uz savu mācību priekšmetu, bet arī cenšas atrast pareizo pieeju, lai saprastos un motivētu mācīties mūsdienu skolēnu! Šāds skatījums ļoti pietrūkst Latvijas izglītības sistēmā, jo tik grūti izkāpt no tās "kastītes", kurā esam bijuši tik ilgu laiku.
students>skolotaja
s
respekte aiz slinkuma-jo paši skolnieki ir slinki un nav pieradinati stradat...
  • 4
  • 2
skolnieks to Ilze
s
Ka es negribu macities, jo tas ir gruti: Daudz labak ir nestradat, petit savu mobilo, tirgot zali, un zaļi dzivot...
  • 4
  • 1
skolotāja
s
Skolotāji lielākoties ir profesionāļi. Varbūt ne visi spēj noformulēt savas darbības, bet gan intuitīvi, gan pieredzes vadīti strādā ar mainīgajām paaudzēm, sasniedzot labus un izcilus rezultātus. Tie gan atkarīgi arī no skolas iedibinātās kārtības (t.sk. atbalsta personāla palīdzības). Nav pamata domāt, ka jaunais, simpātiskais skolotājs ir viens no tūkstoša neprašu. Viņš ir viens no daudziem simtiem labu skolotāju. Kas gan viņu īpaši izceļ- viņš ir jauns vīrietis, tādus respektē daudz vairāk nekā skolotājas, īpaši pusmūžā.
  • 8
  • 2
jautājums
j
Un kādi ir CE rezultāti Iespējamās misijas skolotājam? Palasīju...Mans ieteikums vecākiem, ja jums ir iespējamās misijas skolotājs matemātikā, tad meklējiet uzreiz privātskolotāju. Vēlams no tiem, kuri mācījušies padomju laikos, jo Pedagoģiskajos institūtos studēja 4 gadus un ļoti nopietni metodiku. Un matemātikā , lai kaut ko iemācītu ir jābūt spēcīgai metodikai pamatā.
Skolēns
S
Jums būs žēl to uzzināt, bet, ja runā par šo konkrēto skolotāju, tad varu teikt, ka tieši pateicoties sk.Vorobjovam, mūsu skolā ir tik spēcīga matemātikas mīlestība, aizrautība rēķināt, veidot ZPD pat matemātikā un fizikā. Tā saucas - skolotāja mīlestība uz mācību priekšmetu pielīp skolēniem, bet mācamies mēs paši un gūstam augstus rezultātus arī Jūsu pieminētajā CEM.
  • 20
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē