Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Stankevičs aicina priesterus pievērst uzmanību laika zīmēm un skaidrot tās sabiedrībai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Elijah.
E
Protams, ka katoļu darbība ir NOZIEGUMS, jo viņi Kristus asinis (kas Svētos Rakstos minēts kā Jaunās Kristus Derības ar cilvēci PRIEKŠNOTEIKUMS), kas viņus no grēkiem šķīstītu, IGNORĒ, un tādēļ vietā ir nācis noziegums, kas piedots netiek (jo Svētie Sakramenti ievēroti netiek), un kā pedofīlija REALIZĒTS tiek. Vajag tikai, PATIESĪBAI acīs paskatīties!
Enģeļa viesis
E
Paši pūta, paši dega.....viss vērtīgais tika izvests pirms ugunsgrēka, ugunsgrēks notika, kad nebija cilvēku, viss jumts bija avārijas stāvoklī, tāpēc atjaunošanai izdevīgāk bija pašiem nodedzināt, pa kluso tirgojot it kā boja gājušos artefaktus ...bizness katoļiem un šai ordeņu bandai zeļ gadsimtiem, bet Stankevičs liekuļo par zīmēm, neminot faktus par degradēto alkatīgo organizāciju! Gadsimtiem pedarastu un zagļu bars dzīro slēpjoties aiz krustā piesista līķa ...elegances un morāles sabiedrība ....kas paši dedzina un gūst labumu!
Pravietisnejaukais
P
Miers ar jums! Priecājos , ka neesat vienaldzīgi. Vēlos tomēr brīdināt, ka tieši lielajiem kliedzējiem pret To Kungu un Viņa Dēlu ir vislielākās iespējas sastapt spožu gaismu uz Damaskas ceļa... . UN TAD VAR GADĪTIES, ka iepriekš sarunātie vārdi sāk dedzināt sirdsapziņu tik ļoti, ka jūs strauji iekrītas sektantismā. Tādā sektantismā, pret kuru Romas katoļu teātra izrādes nobālēs . Lai Dievs jūs visus bagātīgi svētī ar Patiesības atziņu, Jēzus vārdā ! Āmen!
Kristaps Ziemelis
K
Latvijā nepieciešams atjaunot labā un ļaunā references punktu. Pretējā gadījumā sabiedrība ir zaudējusi šo izpratni un dodas nekurienes virzienā.
...
.
it kā pieaudzis cilvēks, bet runā pilnīgus murgus, trakākais, ka ir pamuļķi, kas akli tic šīm pasakām, tāpec arī cilvēce ir pagrimusi, jo savus pamatus balsta uz reliģijas nevis zinātnes bāzes...
dshimaev
d
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - http://most.tk/ecoenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!і
Dogma
D
Vai Stankēvičs maz nojauš, ka pujāts ir psihopāts? Stankēvičs attiecās pret pujātu kā cilvēku. Arī iskariots ir psihopāts. Visi psihopāti ir antikristi. Tā ka nav nekāda svētā gara kas atklāj patiesību. Arī lkr tālbergs ir psihopāts. Bet šie sirdsapziņas nodevēji un grēka mīlētāji un ļaunuma mīlētāji stankēvičam ir tādi par kuriem jālūdz dievs. Kristīgā baznīca ir parodija par cilvēka infantilismu. Skaidrs taču, ka krietna katoļa moto ir- dievs mani mīl, bet par tevi- pats vainīgs ja nē.
Atejjists
A
Dzīvība radās ūdenī, neorganisko vielu molekulām nejauši satiekoties vienai ar otru. Kādai dzīvībai ūdenī apnika un viņa izkāpa uz sauszemes. Ievērojusi, ka ir pirmā floras pārstāve viņa pieņēma lēmumu – “kļūšu par dadzi!” Dadzis izauga un pēc kāda laika viņam kļuva garlaicīgi. “Vairošos!” – dadzis pieņēma lēmumu un sāka audzēt sēklas. Sēklas krita zemē un dīga un auga un radīja lielu pārapdzīvotību. Dadzim draudēja nosmakšana. Lai izdzīvotu, Dadzis pieņēma lēmumu, ka sēklām vajadzīgi āķīši, lai ieķertos dzīvnieku vilnā, lai dzīvnieki sēklas iznēsātu tālāk. Sacīts, darīts! Dadzis bija ļoti lepns. „Es esmu gudrs, kā Darvins!” – viņš priecājās un nemaz nepamanīja, ka dzīvnieki ar vilnu radās no evolucionējušām zivīm pārdesmit miljonu gadu vēlāk... Izklausās ļoti ticami, vai ne?
LATVISKIA varbūt.
L
LATVISKI komentārā (12:49) ir JAU minēts, ka LAIKS UN TELPA NEPASTĀVĒJA, jo NEVARĒJA patāvēt, jo VĒL nebija Dieva (lielā sprādziena) radīti. Un kas no tā? Muļķis no tā GUDRĀKS nepaliek.
 • 4
 • 0
hmmm
h
"bez radīšanas pirms laika," acīmredzot latviskia arī lasīt pat lāgā neprotam. Pirms lielā sprādziena, nepastāvēja nedz laiks nedz telpa. Matērijas īpašība ir rasties iz nekā. Kārtējo reizi pārliecinos - kristietības pamats ir nevīžība.
 • 0
 • 6
Kad ateja ir dvēsele,
K
tad būtu grēks to citādi nominēt. Ķengu pilna dvēsele ir ne tikai atejas un mēslu bedre, bet elles Melnais Caurums, kas PATRS SEVI aprij. Kaut cik saprātīgam ir SKAIDRS, ka PIRMS radīšanas laiks un telpa nepastāvēja, jo arī laiks un telpa tika no Dieva RADĪTI.
 • 5
 • 0
hmmm
h
"jo arī ūdens pats ir RADĪTS." Tas ir jau gadus 300 sen atspēkots loģiskais strīds. Risinājums ir šāds: Tādā gadījuma arī dievs neeksistē jo nebija nevienam kam to radīt. Savukārt, ja kautkādā veidā, savu īpašību dēļ dievs var pastāvēt bez radīšanas pirms laika, tad - arī pasuale (kosmoss, esamība - sauc kā gribi) var pastāvēt pirms laika. Ar to tai diskusijai tika pielikts punkts. Par "ateju" asevišķs paldies - kārtējais pierādījums ka kristīgā mīlestība un laipnība ir feiks.
 • 2
 • 9
to Ateja
t
Dzīvība ūdenī nevarēja rasties, ja to neviens NERADĪJA, jo arī ūdens pats ir RADĪTS.
 • 7
 • 3
hmmm
h
Evolūcijas dzinējspēks ir mainība (gēnu mutācija). Gēni mutē haotiski, aug puķe pļavā, skrien zaķis pa mežu - Saules stari krīt uz ķermeni un stimulē izmaiņas. 99,99% tas ne ar ko labu nebeidzas - attīstās vēzis vai piedzimst kropli pēcnācēji. Atsevisķos gadījumos pilnīgi nejaši gēna izmaiņa ir izdevīga. Nākamajā paaudzē zivij žaunas var būt savādākas un tā varēs nedaudz uzņemt gaisu ne tikai no ūdens bet ieelpot no gaisa. Taču šī zivs nav varde. Nekad nebūs ka zivij piedzimst vardes mazulis. Tādiem MILZĪGIEM lēcieniem evolūcija nestrādā. Nē, vienkārši šī mutējusī zivs izmetīs simtus tūkstošus ikru un katrā tās pēcnācējā būs izmainītā gēna kopija. Tur atkal sākas no jauna riņķadancis. 99,9% pēcnācēju izmaiņas būs nekādas vai kaitīgas. Dažiem par labu. Un tā izlaižot kādus 1000 ciklus (paaudzes) attīstīsies organisms kuru salīdzinot ar to pirmo zivi nu būs ļoti manāma atšķirība. Tas ir ļoti primitīvs izklāsts, bet priekš neizglītoteņa ar bībelisko domāšanu būs OK iesākumam.
 • 0
 • 9
hmmm
h
Piezīme par Zemes formu. Es šeit nerunāju par pierādījumiem KA Zeme ir apaļa kā piemēram, 1) priekšmeti pazūd/parādās aiz horizonta līnija pakāpeniski nevis uzreiz, 2) Saules aptumsuma brīdī Zeme met ēnu uz Mēness un mēs redzam ka ir lode nevis līnija, 3) galu galā no kosmosa var redzēt - tiešām apaļa. Runa par ko citu - pamēģiniet atrast atbildi KĀPĒC tā ir lodveida (un kāpēc lodveida forma ir citām planētām un zvaigznēm)! Uzmanību- Bībelē atbildi nemeklējiet, tiem kas to rakstīja tādu zināšanu nebija.
 • 0
 • 9
hmmm
h
Izklausās pilnīgi neticami jo tas NAV par evolūcijas teoriju. 1. Evolūcijai NAV mērķa, tā nepieņem lēmumus, 2. Nerodas VIENS organisms kurš vairojas - nekad nav bijis viens dadzis, viena zivs utt. 3.Nekas nerodas tāpēc ka kādam kaut kas apnīk, kļūst garlaicīgi - netiek pieņemts "lēmums" nomest asti, audzēt sēklas. Problēma ir tajā, ka vairumam cilvēku ir drūmākie robi dabaszinātnēs, tāpēc viņiem NAV IZPROTAMAS elementārākās likumsakarības. Piemēram. Internetā klīst filmiņas ka Zeme ir plakana. Daži tam pat tic, citi nē. Diskutē. Bet pat tiem kuri piekrīt ka zeme ir apaļ nespēja atblidēt uz elementāru atbildi KĀPĒC Zeme ir apaļa. Kaut gan atbilde ir elementāra. Apzināti nerakstīšu atbildi, jo runa šeit ir tieši par to ka cilvēki ir kūtri un nemeklē atbildes, bet peld savā nesapranes okeānā.
 • 0
 • 10
Šangrila
Š
Ko staņķis šodien saka par laika zīmēm? Lētas popularitātes kārotājs, sabiedriskās domas manipulētājs tad kādu zīmi saredz šrilankas sprādzienos? Man tie atgādina sprādzienus piem francijā. Utt.
Komentārs
K
Labāk lai Stankevics atbild- kā tiek ievērota ugunsdrošība Latvijas baznīcās! Kā Valsts ugunsdrošības dienests veic pārbaudes. Baznīcas tak ir sabiedriskas vietas, kur pulcējas laudis. Laikam nevienā baznīcā nav ugunsdrošības signalizācija uzstādīta, tehniskās ejas ir aizkrautas. Kā ir ar rezerves izejām? Evakuācijas plāni kur?
Pravietisnejaukais
P
Jāņa Atklāsmes grāmata, 3. nodaļa. Jēzus vārdi:” 20. Redzi, es stāvu durvju prekšā un klaudzinu. Jas kas dzird Manu balsi un durvis atdara, Es ieiešu pie viņa un turēšu ar viņu mielastu, un viņš ar Mani. 21. Tam, kas uzvar , Es došu sēdēt pie Manis uz Mana goda krēsla tā, kā Es esmu uzvarējis un sēdu pie Mana Tēva un Viņa goda krēsla. 22. Kam ausis, lai dzird, ko Gars saka draudzēm.”
cony
c
Savulai ar lasīju Bībeli, ticēju visām šīm muļķībām. Kāds drausmīgs tukšums ir visa tā reliģiozā utopija. Nepatiesa, sekla. Cilvēku izdomāti stāstiņi, kuri pamatoti ar citiem izdomātiem stāstiņiem, kurus attaisno vēl kautkādi tur stāstiņi. It nekā reāla. Pretruna pretrunas galā. Pašapmāns un meli kuri tiek atkārtoti līdz tos uzskata par patiesību.
 • 3
 • 16
Zirga gjiimis
Z
Tu pravieti tikai pieraadi,to ko rakstiiju ieprieksh,varu veel papildinaat,ka tu un tev liidziigie esat pilniigi tukshpauri,kas tik vien var kaa bezjeedziigus psalmus citeet. Ja mani kas fascinee,tad tikai tas no zinaatniskaa viedoklja,kas lielaa cilveeku populaacijas daljaa ir taa nesaprotamaa svira,kuru taadi zbignjeevichi vai kaa vinju tur sauc,parausta un padara juus visus par kraapnieciibas upuriem. Un lai tev labaak miegs naaktu,pateikshu ka raadu pliku pakalju visiem taviem dieviem,kaut gan ar to jaabuut uzmaniigam,njemot veeraa cik vinja kalpu ir pedofiilji,briinumu maz ka arii pats dievs ir pederasts
Pravietisnejaukais
P
Psalms 53. 2 Ģeķis(muļķis) saka savā sirdī: "Dieva nav!" Samaitāta un nejēdzīga ir viņu dzīve, nav starp viņiem neviena, kas labu dara. 3 Dievs skatās no debesīm uz cilvēku bērniem, vēro, vai ir kāds gudrs, kas meklē Dievu. 4 Bet visi ir no Viņa atkāpušies, visi ir izvirtuši un nekrietni; nav, kas labu dara, nav it neviena. 5 Vai tad to nesaprot ļauna darītāji, kas saēd manu tautu? Viņi ēd gan Dieva maizi, bet Dievu viņi nepiesauc.
Pravietisnejaukais
P
Tā Kunga Vārds, Psalms 49:21 - Cilvēks, kas dzīvo godībā un tomēr bez dziļāka ieskata lietu būtībā, ir līdzīgs kustonim, kuru vienkārši nokauj.
Zirga gjiimis
Z
Gods un slava hmmm komentaaru rakstiitaajam! Shad tad palasot komentaarus pie rakstiem “Dienaa”,saaka rasties iespaids,ka vieni vieniigi plaanpraatinji Latvijaa palikushi,vai kas driizaak ticams,vieniigi plaanpraatinji komenteet lien. Bet nu ar prieku beidzot atklaaju,ka arii kaadam normaalam cilveekam ir kas sakaams. Bet taadiem antinjiem kaa pravietim nejaukajam es saku,”iesaalies pats un panjem visus savus dievus liidz,es vienkaarshi skalji zviedzu par tavu tumsoniibu un izaicinu tavus izdomaatos aabrahamus jehovas un citus impampinjus,lai naak vinju laasts paar mani,vai kaadi nu ir tie juusu izdomaatie bargie sodi taadiem neticiigajiem kaa man”.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Par kritisko domāšanu(8)

Uzmanību piesaistīja Valsts prezidenta Egila Levita tēze intervijā sabiedriskajam radio, ka neapmierinātību ar administratīvi teritoriālo reformu (ATR) pilsoņi varēšot izteikt gaidāmajās pašvaldību vē...

Iespēja nākotnē strādāt atraktīvāk(1)

Pandēmija paātrinās rutīnas darbu atdošanu tehnoloģijām, ļaujot gan ietaupīt, gan arī paplašināt biznesus, sarunā ar Guntaru Gūti uzsver IT uzņēmuma Emergn Eiropas reģionālais vadītājs Kārlis Mikoss.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē