Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 2. aprīlis
Irmgarde, Daiva

Zbigņevs Stankevičs

Bordāns ar Stankeviču pārrunājis VID kratīšanas katoļu baznīcu draudzēs

Ceturtdien, 13.jūnijā, tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) tikās ar Rīgas arhibīskapu metropolītu Zbigņevu Stankeviču, lai apspriestu valsts un baznīcas sadarbības jautājumus. Īpaša uzmanība tikšanās laikā tika veltīta neseniem notikumiem, kas pēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) iniciatīvas norisinājās vairākās katoļu draudzēs, portālu Diena.lv informēja ministra preses sekretārs Andris Vitenburgs.

Redzam, ka kristiešiem grib liegt publiski paust savu viedokli. Saruna ar Zbigņevu Stankeviču

"Patiesi demokrātiskā sabiedrībā katram ir tiesības publiski paust savu viedokli tiktāl, ciktāl tas neaizskar kāda cilvēka cieņu. Tagad redzam, ka kristiešiem grib liegt publiski paust savu viedokli. Pēdējā laikā ne vienu vien reizi arī sociālajos tīklos izskanējis – kā es uzdrošinos tikties un runāt ar partijām. Es Twitter sarakstē šādu attieksmi raksturoju kā totalitārisma vēsmas, mēģinājumu aizbāzt muti pusotram miljonam ticīgo," intervijā Romānam Meļņikam pauž Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs.

Stankevičs: Ja Zeiļas lieta izrādīsies patiesa, baznīcai jāuzņemas līdzatbildība un jāattīrās

Ja baznīcā tādas lietas notiek, ir jāatzīst šis fakts, jāuzņemas līdzatbildība un jāattīrās, komentējot informāciju, ka par bezpalīdzības stāvoklī esoša vīrieša seksuālu izmantošanu aizturētas trīs personas, tostarp priesteris Pāvels Zeiļa, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Panorāma teica Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs.

Arhibīskaps Stankevičs: Biznesā vairāk jādomā par sabiedrības labumu

Biznesā būtu vairāk jādomā par labuma došanu sabiedrībai un sabiedrības attīstību, sestdien diskusijā Kādas vērtības var nodrošināt Latvijas attīstības ilgtspējību? sacīja Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide