Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Konkurences padomei jāuzdod retorisks jautājums – vai rīdzinieki pelnījuši slīkšanu neizvestu atkritumu kalnos, lai KP varētu turpināt dzelžaino turēšanos pie abstraktiem principiem?

Vai gaidāma slīkšana atkritumos Konkurences padomes dēļ?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
no malas
n
Autoram liekas grūti saprast, ka RD piedāvātais variants ir šķietami vienīgais. Arī pieļaujot konkurenci ir jābūt visaptverošiem bet konkurenci neierobežojošiem saistošiem noteikumiem un, uzsveru, jāveicina un pienācīgi jākontrolē to izpilde. Par taksometriem lidostā - naivs salīdzinājums. Situācija nav atrisināta tikai tādēļ, ka RD nav parūpējusies, lai iebraucēji skaidri saprastu, cik tālu atrodas populārākie objekti, bet vienmēr būs tādi, kuri to ļaunprātīgi izmanto.
iedzīvotājs
i
Padomnieka cienīgs panaivs rakstelis. Nez kāpēc, ja, citēju, uzņēmējiem gluži vienkārši nav intereses tajā iesaistīties, tie ar konkursa noteikumu palīdzību jāizslēdz no spēles automātiski. Atbilde ir tikai viena - lai nodrošinātu monopolu vienam, ar kuru RD ir vai būs vienošanās. Kur ir korupcija, kur elementāra nekompetence, to secināt nav vienkārši.
patiesībā
p
Slīkšana atkritumos JAU ir iestājusies (nevis tikai vēl gaidāma), bet tikai un vienīgi pašu slīcēju (t.i. mantu / atkritumu kulta pielūdzēju) dēļ. Un - nevis to fiz./jur./publ. personāžu dēļ, kuri piekopj savu šajā pašreizējā "rietumliberāldemokrātisko virsvērtību valstī" prioritāri pieprasīto un arvien straujāk "plaukstošo" (jebkurā izpratnē / izpausmē) "treš-biznesu" (jo - ir tak' sacīts: "nauda nesmird!" ).
zahars
z
Vai sāksies nekontrolējams cenu pieaugums konkurences trūkuma dēļ!? Ko no šāda konkurences ierobežojuma iegūs nodokļu maksātāji?
ļuļa
ļ
pēterson, salīdzināt lidostas situāciju ar atkritumu monopolu ir tas pats, kas salīdzināt pirkstu ar zināmo vīriešu orgānu!! cik tev tīrīga par šito smērējumu samaksāja? un vēl - jā, es arī esmu pret šo monopolu, jo a) tas bezjēdzīgi sadārdzina pakalpojumu, b) realitātē nekādu atkritumu šķirošanu nepiedāvā. dzīvoju privātmājā, un jā es labprāt šķirotu, bet kur ir konteineri? ak jā, iesaka īrēt 4-5 privātmājām vienu kopīgu. jūs dauņi esat nākt klajā ar šādu piedāvājumu? jūs ko, iedomājieties, ka visi māju iemītnieki normāli maksās par to konteineru? un nestrīdēsies par to, cik kurš ir iemetis un cik no kura pienākas? tak savediet papriekšu kārtībā paši savus piedāvājumus un tad te murgojiet par to, cik ļauna konkurences padome.
Irlielāmērāticams
I
ka , lai šķirotu atkritumus, ir nepieciešams zināma līmeņa intelekts. Ja intelekta līmenis neko daudz nepārsniedz atejas poda līmeni... šķirošana nesokas. (Secinājums pēc ilggadējiem vērojumiem pie konteinera ar uzrakstu "STIKLS".)
.
.
Smadzeņu čakarēšana turpinās- truli un masīvi!
cik maksā?
c
Lūk, šādi izskatās PASŪTIJUMA raksts. Turklāt, kapēc par šo pilnu rakstu Diena neprasat samaksu?

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē