Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 20. janvāris
Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Zatlers: Prezidenta vēlēšanās jābūt gatavam uz visu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
BET, LIELU APKAUNOJUMU LATVIJAI SAGĀDĀJA VP LIEPĀJĀ! VAKAR ''VISU LATVIJAI'' LIEPĀJĀ ORGANIZĒJA KAROGU BRAUCIENU UN PALŪDZA VP MAZU PRETĪMNĀKŠANU...BET VP IESPĻĀVA SEJĀ UN.....ATTEICA ! TIKKO LATVIJĀ BŪS KĀRTĪGA LATVIEŠU VALDĪBA ,TĀ LIEPĀJAS VP BŪTU JĀATTĪRA NO PRETLATVISKIEM KADRIEM !
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
ARĪ KRIEVIJAS EBRUKUMAM ?
Olšteina nacionālpatriots
O
Vai šis dakterītis varētu beidzot paskaidrot, kamdēļ bija gatavs ievilkt valdībā saSSkaņas neonacistus ?
Irlielāmērāticams
I
ka ir jābūt gatavam vismaz uz to, ka latvju vadoņi neiemācīsies runājot nevicināt pa gaisu vienu paceltu pirkstu. Fascinējoši ir redzēt šos "debesu žestus".
Uz VISU jābūt gatavam VIENMĒR,
U
jo virs zemes NEVIENAM nav paliekama VIETA.
Katrina
K
Kas ir Zaglers- tuksa vieta, zoodarza defektivais klons. Rumpis bija kretins, Vikene bija un ir alkatiga, egoistiska, zagliga ragana, kura uz Latvijas tautas rekina apceloja pasauli, rija ka badiga cuka dargajos restoranos, kura iestajas pret Latvija izglitibas pareju uz Latvijas valsts valodu, kuras vadiba Latvija tika iegrusta ES un visnetaisnibakajiem noteikumiem ka rezultata Latvijas zemnieki sanem visniecigakas subsidijas ES, Vikene tris rezes atteicas atvert cekas maisus...Vikene nozaga Meza kapos 7-vietivu kapu vietu...Berzins ir totals juda, kurs atteicas un nepiedalijas krievu rikotaja referenduma par valsts valodu Latvija. Vejonis ir nepiemerots ienemajamam amatam un es katru dienu jutos pazemots, ka Latvija ir tads ZZS un Saskanas iecelts prezidents, bet vienmer cienisu Vejoni par to, ka vins parakstija un izsludinaja divus vesturiskus likumus, Par pareju uz Latvijas valsts valoda izglitibu, Par cekas maisu atversanu.
Vecsčekists
V
Nu, un kāds tad ir tas ieguvums no t.s. "čekas maisu" t.s. "atvēršanas"? Pastāsti!
  • 5
  • 3
Kas ir Katrīne?
K
Viena stulba un veca mauka. Klaču bāba, zagle un mele, ne labāka, ne sliktāka kā visas pārējās.
  • 7
  • 4
P
P
Neviens;neslavēs,lamās.pazemos,nicinās,ņirgāsies=teiks taisnību, bet visu nonivelēs nepelnītā pensija,ekstras=sēdēšana= parazitēšana "bagātajai" valstij kuprī.Mana pensija 250+tava=ir ļoti liela vidējā.Es ierautos stūrī un nepīkstētu.
>:-)
&
ATSTĀJIES , SĀTAN!!! Varbūt, vienreiz pietiks ? KĀ LAI TIEK VAĻĀ NO ŠĪ LIEKĒŽU BARA ??? Kam mums, parlamentārā republikā, vispār prezidents vajadzīgs ? Māžoties visiem līdz ? Barot, apzeltīt un apčubināt, līdz kamēr nobeidzas ? Nu jau bars uzbarojamo tagad salasijies, vēl maz ? Uz to nost beigšanos, tie, gan nemaz netaisās, dzīvo ar visu savu varzu, kā nieres ar pa taukiem .
Katrs pats sev labs sātans.
K
Un sātanam vieta ellē; tevi ieskaitot. Nav te virs zemes ko māžoties.
  • 7
  • 2
Paolo Pavo
P
Ko var prātīgu gaidīt no tautas, kuras valdībai ir "583 darāmie darbi"? No tādas tautas var gaidīt vienīgi kaut ko ar vien debilāku - debilisma konkurenci, katru dienu uzstādot jaunu rekordu debilismā. Tāda tauta vairs pat nesaprot, kas ir debils un kas nav debils, jo tādai tautai faktiski viss ir debils. Neattīstītā latviešu tauta tagad grib sākt uzturēt ne tikai savus atkritumus, bet arī ebreju atkritumus līdz viņu nonākšanai ellē. Reti dumja tauta ir latvieši - Latvijā noteikti visdumjākā! Protestu 29.maijā nebūs, jo latvieši protestē tikai pret zagšanas ierobežošanu un stulbuma izdalīšanas liegumu.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kurām partijām ērta Burova atmazgāšana?(13)

Vispārējā sajūsmā par "opozīcijas uzvaru" pār Saskaņu Rīgā un daudzgadējās galvaspilsētas koalīcijas izjukšanu nejauši vai ērtības labad palaists gar acīm, ka Rīgas mēra Oļega Burova (G...

Šķērslis jauniešu karjerai?(7)

Tēmas, kas saistās ar latviešu valodu un citu valodu lietošanu paralēli latviešu valodai, mūsu sabiedrībā tiek uztvertas ļoti emocionāli, un pat viena frāze spēj izraisīt vētrainas diskusijas.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē