Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pētnieks: Putinisms ir pēdējā fāzē

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
jancis
j
Putins kaut vai tūlīt ietu pensijā, ja viņam kāds dotu garantiju, ka pēctecis neatņems salaupīto vai neliks viņu nošaut. Bet, kurš dos garantijas garantijām?
lvl
l
Atvetam jebkuru Eiropas ziņu avotu angļu, vācu, fraņču vai spāņu valodā. Par ko visi raksta ? Par krīzi Eiropā, par politisko krīzi ASV, par pasaules finansu krīzi, par Pasaules starptautiskās starptautisko attiecību krīzi, liberālisma krīzi. Visapkārt ir neziņa, neskaidrība un nenoteiktība. Pilnīga nākotnes neprognozējamība. Un ko iesaka Galeoti? Pāriet no dzelžaina un stabila autoritārisma uz neziņā un neskaidrībā peldošu demokrātiju?
Latvijas
L
pēdējais vārds Bičkovščina.lv
Histērija
H
Vilūns murgo! Putina vietā būs kāds cits, daudz agresīvāks un nacionalistiskāks. Nekāda Krievijas sabrukšana nav notikusi. Pārmest Putinam ilgo termiņu Latvija vispār nedrīkst, jo Āboltiņa, Pabriks, Pūce, Bordāns ir pie varas ilgāk par 25. gadiem un arī viņus no Saeimas iznesīs tikai ar kājām pa priekšu. Rinkēviča galmam jābeidz kvakšķēt un labāk mācīties no somiem, ka sadzīvot ar kaimiņu, kurš tāds arī paliks. Ja kāds šeit domā, ka ASV karos ar Krieviju Latvijas dēļ, tad tas ir sasmēķējies kaņepes...
Irlielāmērāticams
I
ka "sasmēķējies" driģenes, nevis kaņepes... .
 • 5
 • 3
Stūris
S
Tipisks rietumnieku viedoklis ir, ka agresīva krievija ir mazāk bīstama, kā nestabila. Lielajām valstīm liekas, ka tās neviens neaiztiks, bet vienīgais apdraudējums ir, piemēram, Žirinovskis, kurš var izšaut atomraķeti.
TrollisJT>Stūris
T
Pastāsti, kā Žirinovskis var tikt pie atomraķetes? Vai neesi sapratis, ka žirinovski, tabūni, dobeļi un kaimiņi ir absolūtas nulles reālajā politikā?
 • 8
 • 0
Putins ir pēdējā fāze Eiropai
P
Pētnieks maldās, ka Eiropai nav jābaidās no Krievijas militārā iebrukuma. Tieši tas var palīdzēt Putinam pacelt popularitāti, jo sauklis Uz Berlīni! pilnībā izdzēš no tautas atmiņas par pensiju atņemšanu un nabadzību, jo iespēja aplaupīt bagātos rietumus apdullina visas smadzenes. Krievijai ir daudz vairāk militārās tehnikas kā Eiropa spēj likt pretī - Krievija iesaistījās militāros konfliktos ne tikai lai spēlētu globālpolitiskās spēles, bet arī lai reformētu armiju un padarītu to kaujasspējīgu iebrukumiem - tāpat kā Staļins trennēja Sarkano Armiju iebrukumam Eiropā un vispirms Vācijā. Uz doto brīdi Putinam nav tāda Hitlera, kas spētu to pārspēt viltībā un pat tās Eiropas ākstu runas par vienotu Eiropas armiju labākajā gadījumā būtu domāta lai likvidētu nacionālo valstu armijas.
nav daudz atlicis
n
Un kamēr ASV būs iesaistīta mēģinot kontrolēt Ķīnu, tā diez vai spēs kaut ko ietekmēt Eiropā, kura nav gatava ne tagad ne arī ar vienotu Eiropas armiju stāties pretī Krievijas militārajam spēkiem un daudzskaitlīgajai smagajai tehnikai un lidmašīnām utt. Tas ka pēc Putina sairs arī Krievija, ir mazs mierinājums mums pārējiem.
 • 3
 • 6
nav daudz atlicis
n
Un kamēr ASV būs iesaistīta mēģinot kontrolēt Ķīnu, tā diez vai spēs kaut ko ietekmēt Eiropā, kura nav gatava ne tagad ne arī ar vienotu Eiropas armiju stāties pretī Krievijas militārajam spēkiem un daudzskaitlīgajai smagajai tehnikai un lidmašīnām utt. Tas ka pēc Putina sairs arī Krievija, ir mazs mierinājums mums pārējiem.
 • 3
 • 5
laiks tikšķ
l
Putinam ir tikai 66 gadi - tie kādreiz bija politiķa karjeras sākuma gadi un Putins 2024. gadā var vai nu tikt pārvēlēts kā Baltkrievijas-Krievijas apvienotās valsts vadītājs(un kur šajā sakarā notiek aktīva tirgošanās ar Batjku) vai arī ir daudz vienkāršāks risinājums: var ieviest ārkārtas stāvokli un palikt ģenerālisimusa amatā, sakarā ar Krievijas militāro agresiju pret Eiropu. Viss ir atkarīgs no tā kā attīstīsies Ķīnas militārās ambīcijas un kā tā risinās jautājumus par strīdīgo teritoriju pakļaušanu. Atbilstoši Kondratjeva ekonomiskajiem viļņiem tuvojas nākamā ekonomiskā krīze ko nodrošina robotu ieviešanas pārmaiņas un mēs patlaban esam šī viļņa pašā augšā un visas šo jauno tehnoloģiju ieviešanas tāpat kā karietes nomaiņas ar auto radīs pārmaiņas cilvēku ekonomiskajā dzīvē un šīs pārmaiņas radīs krahu esošajā ekonomiskajā sistēmā. Ķīnā arī var nesaprast ka ekonomikas augšupeja var apstāties un var rasties vilinājums pāc maza kaŗa ar vieglu uzvaru...
 • 5
 • 6
ērce
ē
Sakot, ka "Krievija nav mierīga valsts" Galeoti piemirst vienu ļoti svarīgu faktu: Krievija NAV "valsts", tā ir impērija. Impērijās darbojas savādāka dinamika nekā valstīs.
Māris
M
Nesaprotu, kāpēc, Jūs, Krievijas un Putina fani nebraucat uz tēvu zemi,ja Jums te tik slikti?!!!Brauciet tak uz plaukstošo Krieviju un mīliet to,kaut līdz desmitajam orgasms!
Neslāvs
N
Drīz redzēsim krievu okupēto teritoriju atbrīvošanu. Būs jautrāk par vanckarSojuza sapūšanu...
Leo
L
Kad Tramps atdos Krievijai Eiropu, lai tā neatbalstītu Ķīnu to karā pret ASV, tāds neslāvs varēs klupdams krizdams bēgt pāri Lamanšam.
 • 3
 • 1
ftt
f
Noteiktais sab. daļai Krievijā Putins nepatīk. Pirmkārt bagātajam biznesam. Viņi tiek aplikti ar neoficiāliem piespiedu maksājumiem. Vai represēti. Arī "rietumniekiem" un daļai intelektuāļu. Tautas atbalsts virs 60%. Dzīve trūcīgi - stabila. Pirktspēja Latvijas līmenī. Putinu mēs redzēsim vēl tuvākos 10 gadus. Šai laikā Krievijā nekas nemainīsies ( starp citu, to pašu dienai teica Rinkēvičš) . Visa uzmanība koncentrēta uz iekšējo ekon. attīstību.
Kur tad JUS viņu redzēsiet?
K
No zārka? Ik kā kāds virs zemes zinātu, kas notiks nākamās 10 dienās?
 • 4
 • 0
viņiem
v
vidējā darba alga Krievijā tuvu pie Latvijas minimālās 480 EUR....Ja tā nebūtu-visi CCCP imigranti sen būtu rodina....
 • 9
 • 4
js
j
Drīzāk jau pastalnieku fašisms, nacisms un rusofobija ir nāves agonijā, tāpēc jau arī tādus vēmekļus spļauj ārā. Pastalniekiem vēl tālu līdz krievu līmenim un ekonomikas izaugsmei!
faaaak...
f
iedzer tableti, nomierinies!
 • 3
 • 1
gh
g
tad jau drīzāk rusofīlija un imperiālisms...
 • 7
 • 5
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
BET, ''Diena'' vēl pilna ar Putina fašistiem !
pēdējais ir dažāds
p
Cerams, ka tā ir dilstoša parādība.
Dostojevskis
D
Ak, klaigājiet visi, cik vien vēlaties... tikai vienu atcerieties - pretinieka masveida noniecināšana ir zīme, ka tauta tiek pieradināta pie domas par iespējamo karu un garantēto uzvaru... .
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Putinu drīz novāks savējie ģenerāļi !
TrollisJT > Hūgo
T
"Nacisms" ir tad, ja vienas nācijas pārstāvji stipri tic, ka viņi ir labāki par citas nācijas pārstāvjiem. Tas, ka atšķirības nav praktiski nekādas, (kā tas ir pie rasisma ) , tas nevienu neuztrauc. "Mēs esam cietuši, mums ir skābputra un sklandu rauši, mūsu genofondu uzlaboja vācu baroni - mēs esam labāki, nekā tie , utainie!". Tas , Hugo ir nacisms. Starp citu, ļoti ērts instruments cilvēku apstulbināšanai. Vai ir vēl jautājumi?
 • 5
 • 5
——> Hūgo
Definē ko tu saproti ar "nacisms" un tad paskaidro kā tas itkā attiecas uz Latviju drīzāk kā tavu Krieviju ?
 • 1
 • 3
TrollisJT
T
Bet nacistu paliekas apmirs paši, jo laiks jau ir pienācis... .
 • 7
 • 5
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Drīz iztīrīs arī ''Dienu'' no fašisma paliekām !
 • 6
 • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Varas pārdale caur sētas durvīm(4)

Vairākas pašvaldības gatavo pieteikumus Satversmes tiesai (ST), lai apstrīdētu svaigi pabeigto administratīvi teritoriālo reformu, kuras vāji slēptais mērķis, visticamāk, bija politisks – pārņemt va...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē