Ja Ukraina saņems daudz vidēja un tāla darbības rādiusa raķetes, piemēram, ASV ražotās ATACMS un Vācijas "Taurus", tā varēs mazināt Krievijas ieroču ražošanas tempus, jo varēs uzbrukt Krievijas raķešu un bezpilota lidaparātu ražotnēm, 19.jūlijā sniegtajā intervijā norādījis Sirskis.
"Jebkuru raķešu klātbūtne pati par sevi ir atturēšanas līdzeklis," uzsvēris Sirskis, paužot cerību, ka ASV prezidenta Donalda Trampa nostājas dēļ šis process būs daudz vieglāks un Kijivai vairs "nebūs tādu grūtību kā iepriekš".
Viņš atteicies atbildēt uz jautājumu, vai Ukrainas rīcībā vēl ir ATACMS raķetes, lai gan "The Washington Post" rīcībā esošā informācija liecina, ka šie krājumi ir izsmelti.
Tajā pašā laikā Sirskis atzinis, ka Ukrainai trūkst 155 milimetru artilērijas lādiņu un bruņutehnikas.
"Mums ir ļoti motivēti un drosmīgi karavīri, kas var virzīties uz priekšu, bet viņiem ir nepieciešami moderni un uzticami aizsardzības līdzekļi," piebildis armijas virspavēlnieks.

