Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -5 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 5. februāris
Selga, Silga, Sinilga, Agate

Citi

Jauno ciklu iesāks ar jauniem vaibstiem © DIENA

Ieilgusī pauze kopš pēdējās valstsvienību spēles regbijā radījusi daudz izmaiņu un ne mazumu nezināmu faktoru pirms Eiropas čempionāta pirmās konferences cīņām. Kristapa Staņas vadībā komanda sestdien Baldonē uzņems Luksemburgu, bet tuvākā mēneša laikā paredzētas spēles arī pret Zviedriju un Čehiju.

FOTO: Latvieši svin uzvaras visās rogaininga seriāla Pilsētu leģendas distancēs

Sestdien, 26.martā, Buļļupes apvidū Rīgā ar pirmo posmu tika atklāta trešā sezona iecienītajam un biedrības Piedzīvojumu sacensību apvienība rīkotajam Baltijas valstīs lielākajam rogaininga jeb komandu orientēšanās seriālam Pilsētas Leģendas, sacenšoties vairāk nekā 700 dalībniekiem, kuru vidū bija arī titulēti 24h rogaininga, taku skriešanas un orientēšanās čempionātu medaļnieki, kā arī panākumus guvušie slēpotāji, Latvijas izlases kapteinis regbijā un citu sporta veidu pārstāvji. Visās distancēs uzvaras svinēja Latvijas sportisti, bet garākajā 6h distancē mūsējiem konkurenci sastādīja spēcīgie igauņi.

Valmierā LČ Standartdejās pieaugušajiem uzvar pasaules Top10 pāris

Svētdien Valmieras Olimpiskajā centrā otro dienu pēc kārtas norisinājās Latvijas Sporta deju federācijas (LSDF) un SDK “Saltāre” rīkotais Latvijas čempionāts sporta dejās, kas bija šī gada noslēdzošais trešais valsts čempionāts. Otrajā dienā dejotājiem bija pretējās deju programmas, proti, pieaugušajiem, jauniešiem un U21 grupai noskaidrojot labākos Standartdejās (ST), bet pārējiem sacenšoties Latīņamerikas (LA) dejās, informē LSDF preses pārstāvis Ivars Bācis.

Valmierā Latvijas čempionātā sporta dejās sadalīti šī gada otrie medaļu komplekti

Sestdien Valmieras Olimpiskajā centrā norisinājās šīs sezonas otrais Latvijas čempionāts sporta dejās, ko sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju (LSDF) rīkoja SDK “Saltāre” vadītāji Rihards un Sanda Bergi. Pieaugušie, jaunieši un U21 grupa noskaidroja labākos Latīņamerikas (LA) dejās, bet pārējie sacentās Standartdejās (ST), informē LSDF preses pārstāvis Ivars Bācis.