Jaunākie
FOTO/VIDEO
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Budžetu var taisīt arī bez deficīta
Tikai īstena saimnieka pieeja ļaus izskaust nevajadzīgus budžeta tēriņus.
Gribētos aizbēgt. Intervija ar aktrisi Māru Menniku © DIENA
Katerinas kaisles parfīms apdullina publiku Milānas La Scala sezonas atklāšanā © DIENA
Latvijā
Šogad Ziemassvētkos uz bērnu un pusaudžu uzticības tālruni zvanījuši arī pieaugušie
Šogad gadskārtējās Ziemassvētku akcijas "Uzticies... Tevi dzirdēs un sapratīs" laikā uz bērnu un pusaudžu uzticības tālruni zvanījuši arī daudz vecāku un vecvecāku, informēja Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa direktore Iluta Vilnīte.
Pasaulē
Jaunajā dzelzceļa līnijā Ķīnā kursēs ātrākie vilcieni pasaulē (3)
Ķīnā sestdien nodots ekspluatācijā dzelzceļa satiksmes posms, kurā kursēs pasaulē ātrākie vilcieni - jaunajā līnijā starp modernajām Guandžou un Uhaņas pilsētām vilciens trauksies ar vidējo ātrumu 350 kilometri stundā.






