Jaunākie
Lasītākie
Ziņas
Drošības uzlabošanai šogad plānots pilnveidot Liepājas šosejas sākumposmu
Šogad plānots pilnveidot Liepājas šosejas (A9) sākumposmu no Rīgas apvedceļa Daugavas kreisā krasta (A5) (Brīvkalniem) līdz Trenčiem, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
Ogres un Liepājas slimnīcu lietās aizturētas septiņas personas
Saeimas priekšsēdētāja: Krievija zaudē savu ietekmi
Politika
JV gatava vēl vairākiem sarunu raundiem
Saeimas vēlēšanās uzvarējusī partiju apvienība Jaunā vienotība (JV) ir gatava arī vēl vairākiem sarunu raundiem, lai panāktu iespējami plašākas koalīcijas izveidi, intervijā Latvijas Radio sacīja JV valdes loceklis un parlamenta deputāts Ainars Latkovskis.
Rīgā
Novados
Siguldas Gaujas tilta mastos plīvo 16 Ukrainas karogi
Esot kopā ar ukraiņu tautu smagajās cīņās par brīvību, turpmāk uz Gaujas tilta Siguldā plīvos 16 Ukrainas karogi. "Ar šo es vēlos ikvienam no mums atgādināt, cik svarīga un trausla ir brīvība. Šķērsojot tiltu, pacelsim acis augšup un atcerēsimies svarīgāko – mēs iestājamies par mieru un tiesībām dzīvot suverēnā un neatkarīgā valstī," saka Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

