Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

7. jūnijs

Sirreāli un ar hiēnām © DIENA(9)

Senās Abesīnijas jeb mūsdienu Etiopijas austrumu pusē ir pilsēta, kas atmiņā iespiežas uz ilgu laiku, – Harera. Tā veidojusies kā islāma bastions Āfrikas vidienē, apaugusi ar arābu kultūrslāni un piesaistījusi izcilus pasaules radošos ģēnijus. Apdzejota, noslēpumaina, maģiskiem rituāliem apvīta, tā dzīvo savu savrupo dzīvi – starp dažādiem gadsimtiem.

Apšaudē Igaunijā nogalināti divi cilvēki(8)

Igaunijā Pērnavas apriņķī netālu no Lihulas sestdien ap plkst.22 pie degvielas uzpildes stacijas sašauti vairāki cilvēki, no kuriem divi gājuši bojā, pavēstīja policija.

FOTO: Dzīvnieki meklē mājas © DIENA

Kā katru nedēļu, publicējam fotoattēlus ar dzīvniekiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nonākuši patversmē, bet ļoti gribētu atrast sev jaunas mājas un gādīgus saimniekus.

Pirmdien Latvijā gaidāma tveice līdz +30 grādiem

Pirmdien Latvijā gaisa temperatūra pakāpsies līdz +25..+30 grādiem, vēsāks laiks saglabāsies Kurzemē un vietām Rīgas jūras līča piekrastē, kur gaidāmi +15..+22 grādi, prognozē sinoptiķi.

Arī Ērvings šosezon neatgriezīsies laukumā

Rodiona Kuruca pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bruklinas Nets šīs sezonas jaunieguvums Kairijs Ērvings neatgriezīsies laukumā NBA sezonas noslēdzošajā fāzē.

Normāli stingrs © DIENA(1)

Par to es domāju vēl nākamajā dienā. Tā bija liela, vēsa, drīzāk sausa nekā mitra vīrieša roka. Tāda neitrāli draudzīga un par atvieglojumu – stingra.

No vienas nodarbošanās uz citu © DIENA(1)

Pēc 30. jūnija, kad tiks pārtraukta dīkstāves pabalstu izmaksa, valsts to vietā plāno subsidēt atsevišķos uzņēmumos strādājošo algu, kā arī īstenot darbinieku pārkvalificēšanas programmu, kas būšot apjomīga un domāta tiem, kuri pēc 30. jūnija nevarēs atgriezties savās darbavietās. Pārkvalifikācijas programma tiks īstenota, sadarbojoties ar augstskolām, un, iespējams, tajā būs arī stipendijas, vēsta LETA.

Te ir manas mājas, un es esmu laimīga © DIENA(1)

Daina Dreifelde piedzima Kanādā un nekad nedomāja, ka reiz dzīvos brīvā Latvijā. Tagad jau gadsimta ceturksni Dainas Dreifeldes ģimenes stiprā pils ir viņas māja Bulduros. Mežs, svaigs gaiss, jūras tuvums, priedes labi sader ar pavisam netālu ik pa laikam aiztraucošā Jūrmalas vilciena dunu. Braucu rakstīt par Dainas un Andra suni un kaķi, bet sarunā ievijas arī Dainas dzīves stāsta fragmenti.

Kalendārs

Jūnijs, 2020
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12