Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 10. augusts
Inuta, Brencis, Audris

19. februāris

Ķīna: Minskas vienošanās ir "vienīgā izeja" no Ukrainas krīzes

Minskas vienošanās par Donbasa konflikta atrisinājumu ir "vienīgā izeja" no Ukrainas krīzes, sestdien uzrunājot Minhenes drošības konferenci, sacīja Ķīnas ārlietu ministrs Vans Ji, vienlaikus apliecinot atbalstu Ukrainas suverenitātei un teritoriālajai nedalāmībai.

ASV Baltijai apstiprina apņemšanos aizstāvēt visus NATO sabiedrotos

Baltijas valstu aizsardzības ministri Artis Pabriks, Kalle Lānets un Gabriels Landsberģis šodien Viļņā tikās ar ASV aizsardzības sekretāru Loidu Ostinu, kurš apstiprinājis ASV apņemšanos aizstāvēt visus NATO sabiedrotos, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrija.

Stoltenbergs: Krievija iegūs "vairāk NATO" pie savām robežām

Kaut arī Krievijas mērķis ar uzbrukuma draudiem Ukrainai ir panākt, ka NATO tiek atvirzīta tālāk no robežām, tā būs panākusi, ka pie tās robežām ir vēl spēcīgāka NATO, sestdien sacīja alianses ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

Keiptaunas stils © DIENA

Nosēdzot brendija valstu un stilu apskatu, šoreiz – par Dienvidāfrikas brendijiem.

Sākam dēstu audzēšanu! © DIENA

Vēl mazliet un pirmais pavasara mēnesis jau klāt. Čaklākie dārzkopji, gaidot aktīvo darbu sezonu, jau sāk dēstu audzēšanu.

Skaistums pret grēku © DIENA

Pērn vasarā Jēkabpilī tika atrasti divi reliģisko procesiju karogi, pareizticībā dēvēti par horugvijiem, – to krāšņais zelta izšuvums ir izteiksmīga vēsts no pagātnes gan par augstāko amata prasmi, gan toreizējās Jakobštates ciešajām saitēm ar impērijas augstāko aristokrātiju. Iespējams, tā ir cara ģimenes dāvana, bet pavisam skaidrs – unikālais izšuvums saglabājies no XIX gadsimta, kas tekstilijām ir ļoti cienījams vecums.

Nenorietošs smaids © DIENA

Mārtiņa Rītiņa mantojums Latvijas restorānu, kulinārijas un viesmīlības kultūrā ir tik liels, ka daudz kas no tā ir jau, tā sakot, folklorizējies un tiek lietots, neapzinoties, kuram mums par to jāpateicas.

Tralmaks gūst vārtus uzvarētā AHL spēlē

Latvijas hokejists Eduards Tralmaks piektdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā izcēlās ar gūtiem vārtiem, viņa pārstāvētajai Providensas Bruins izcīnot graujošu uzvaru.

Kalendārs

Februāris, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13