Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +23 °C
Skaidrs
Sestdiena, 13. augusts
Velga, Elvīra, Rēzija

1. februāris

Ģimenes ārsti varēs uz laiku nesniegt pakalpojumus, kas nav kritiski

Lai padarītu pēc iespējas pieejamāku medicīnisko palīdzību akūtajiem un hroniskajiem pacientiem un atslogotu ģimenes ārstu darbu, uz laiku prakse varēs nesniegt pakalpojumus, kas nav kritiski, paredz otrdien valdībā apstiprinātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos.

Aizvien biežāk ar Covid-19 inficējas atkārtoti

Arī iepriekšējā nedēļā reinfekcijas jeb atkārtotas saslimšanas ar Covid-19 pēc pārslimošanas gadījumu skaits turpināja augt, sasniedzot 9,1% no kopējā saslimušo skaita, liecina Veselības ministrijas uz valdības sēdi sagatavotā informācija.

Trešdien Latvijā gaidāms sals

Trešdien Latvijā nedaudz pazemināsies gaisa temperatūra un mākoņu kļūs mazāk, prognozē sinoptiķi.

Šveice rīkos referendumu par obligāto vakcināciju

Šveicē tiks rīkots referendums par to, vai vakcinācijai būtu jābūt obligātai, un ja atbalstu gūs pilsoņu iniciatīva, aizliegta tiks visa veida obligātā vakcinācija, ne tikai pret Covid-19.

Dolce&Gabbana atsakās no kažokādām

Slavenais itāļu luksusa modes zīmols Dolce&Gabbana 31. janvārī paziņojis, ka no šī gada savās kolekcijās vairs neizmantos kažokādas.

Līdz 10.maijam pagarina ārkārtējo situāciju Baltkrievijas pierobežā

Ņemot vērā migrācijas jomā joprojām nemainīgi saspringto situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, valdība otrdien nolēma līdz 10.maijam pagarināt ārkārtējo situāciju Ludzas, Krāslavas un Augšdaugavas novados, kā arī Daugavpilī.

Latvijas filmu industrijai piešķir 6 miljonus eiro jaunu pilnmetrāžas filmu un seriālu izveidei

Valdība pēc Kultūras ministrijas (KM) iniciatīvas 1. februāra sēdē lēma par 5,1 miljona eiro REACT–EU finansējuma un 0,9 miljonu eiro valsts budžeta līdzekļu piešķīrumu Latvijas filmu industrijai, lai nozarē strādājošie vieglāk varētu pārvarēt Covid-19 pandēmijas izraisītās negatīvās sekas. Par iegūtajiem 6 miljoniem eiro būs iespējams uzņemt 6 – 8 jaunas Latvijas pilnmetrāžas filmas un seriālus, informēja KM pārstāve Lita Kokale.

Noskaidroti Latgaliešu kultūras gada balvas Boņuks nominanti

Ir noslēdzies žūrijas darbs pie pretendentu pieteikumu izvērtēšanas, paziņojot trīsdesmit Latgaliešu kultūras gada balvas Boņuks 2021 nominantus, lai jau 5. martā plkst. 18 aizvadītu ikgadējo balvas pasniegšanas ceremoniju, godinot desmit aizvadītā gada nozīmīgākos notikumus, aktivitātes un cilvēkus latgaliskajā kultūrā, kā arī pasniegtu balvu par mūža ieguldījumu latgaliešu kultūras attīstībā, informēja Latgales vēstniecības Gors pārstāve Laura Malinovska.

Valdībai jābūt drosmīgākai © DIENA

Brīdis, kad valdība beidzot izlemj par atbalstu cenu kāpuma kompensēšanai, daudziem šķiet cerību pilns – kā ilgi gaidīta atelpa no energoresursu cenu lēciena radītā stresa.

Kalendārs

Februāris, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13