Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +9 °C
Skaidrs
Sestdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

24. februāris

ES dalībvalstu vidū nav vienprātības par Krievijas atslēgšanu no SWIFT sistēmas

Pastāv reāla iespēja, ka Eiropas Savienība (ES) varētu nolemt atslēgt Krieviju no starptautiskās maksājumu sistēmas SWIFT, kas apvieno tūkstošiem finanšu iestāžu visā pasaulē, tomēr bloka dalībvalstu vidū šai jautājumā joprojām nav vienprātības, raidsabiedrībai CNN atzinuši informēti avoti Eiropas Savienībā.

Ukraiņi Snovskā aizdedzinājuši Krievijas armijas tanku

Ukrainas ziemeļaustrumos, ukraiņu civilpersonas sagūstījuši un sadedzinājuši Krievijas armijas tanku, kas bija noslāpis uz apvedceļa, sociālajā tīklā "Facebook" paziņojis Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks Antons Heraščenko.

Lielbritānija paziņo par jaunām sankcijām pret Krieviju

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons ceturtdien paziņojis, ka tiks ierobežotas summas, ko Krievijas pilsoņi var noguldīt Lielbritānijas bankās, un tiks iesaldēti līdzekļi vēl 100 personām.

Situācijas attīstība pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā

Saskaņā ar informāciju, kas bija pieejama uz plkst.13, Krievija kopš plkst.5 uz dažādiem mērķiem Ukrainā raidījusi vairāk nekā 30 spārnotās raķetes "Kalibr", īstenojusi gaisa uzlidojumus kā arī apšaudījusi dažādus civilās un militārās infrastruktūras objektus ar artilēriju un reaktīvajiem daudzstobru mīnmetējiem, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Kijeva ievieš komandantstundu

Kijevas mērs Vitālijs Kļičko paziņojis par nakts komandantstundas izsludināšanu Ukrainas galvaspilsētā.

Pie Rīgas Kongresu nama notiks koncerts Ukrainas atbalstam

Piektdien, 25. februārī, no plkst. 18 laukumā pie Rīgas Kongresu nama Latvijas mūziķi un Latvijas Dziesmu un deju svētku kustības dalībnieki - kori, pūtēju orķestri, tautas deju kolektīvi un folkloras kopas - veltīs savus priekšnesumus Ukrainas atbalstam, vienojoties koncertā Ukrainas brīvībai.

Analītiķi: Krievijas un Ukrainas konflikts rada lielus riskus globālajai ekonomikai

Krievijas un Ukrainas konflikts rada ievērojamus riskus globālajai ekonomikai, kas varētu radīt grūtus laikus Eiropas patērētājiem, parādsaistību nomāktajiem Ķīnas nekustamo īpašumu attīstītājiem un pat ģimenēm Āfrikā, kas saskaras ar pārtikas produktu cenu strauju kāpumu, liecina ziņu aģentūras "Associated Press" (AP) apkopotie analītiķu viedokļi.

Eiduka pasaules U23 čempionātā izcīna vēsturisko pirmo medaļu Latvijai

Šodien Norvēģijas pilsētā Lignā pasaules junioru un U23 čempionātā distanču slēpošanā trešajā sacensību dienā 10km distancē klasiskajā stilā ar intervāla startu U23 grupā (1999.-2001.g.) teicamu rezultātu uzrādīja un 65 dalībnieču konkurencē sudraba medaļu izcīnīja Patrīcija Eiduka no Vecbebriem, nopelnot pirmo medaļu Latvijai pasaules čempionātos, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis.

Ušakovs: Kremļa karš pret Ukrainu ir noziedzīgs brāļu karš

Maskavas iebrukums Ukrainā ir noziedzīgs brāļu karš, tāpēc visai pasaules sabiedrībai ir jāapvienojas pret Kremli, komentējot Krievijas agresiju Ukrainā, sacīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāts, viens no partijas "Saskaņa" līderiem Nils Ušakovs (S).

Puntulis aicina māksliniekus atturēties no uzstāšanās Krievijā

Latvijas māksliniekiem pašlaik vajadzētu atturēties no uzstāšanās Krievijā, "parādot citu tautu brīvību cienošu pilsonisko nostāju un soldarizējoties ar starptautisko nostāju Ukrainas jautājumā", uzskata kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA)

Prom es nebrauktu © DIENA

Vai mēs jebkad varam būt gatavi karam? Vai arī vienmēr gatavojamies un gatavosimies iepriekšējam... Gribi negribi pašreizējā situācija liek šo jautājumu uzdot, vienlaikus domājot arī par to, kas ir manā krīzes mugursomā un kā es rīkotos (lai neteiktu – rīkošos) noteiktā situācijā.

Lielā Kristapa pirmizrādes © DIENA

Klātienes seansi kinoteātrī un iespēja svinēt filmu pirmizrādes ir viens no iemesliem, kāpēc Nacionālā kino balva Lielais Kristaps 2021. gada rezultātu izvērtēšanu pārcēla no pērnā gada novembra uz šāgada februāri.

Grafologs diagnozes nenosaka © DIENA

Rokraksts ir cilvēka mentālās un fiziskās labsajūtas rādītājs, atzīst zinātnieki. Ko tas stāsta par personību un tās veselību, un vai treniņi glītrakstīšanā var palīdzēt pašsajūtai, atklāj grafoloģe Anita Millere, kura Cīrihē apguvusi kriminālpsiholoģiju, Kembridžas Universitātē – neiropsiholoģiju, bet Kembridžas koledžā – konkrēti grafoloģiju.

Kalendārs

Februāris, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13