Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +21 °C
Skaidrs
Sestdiena, 13. augusts
Velga, Elvīra, Rēzija

11. februāris

Uzvarai konkursos jāiesniedz godīgs un konkurētspējīgs piedāvājums, nevis jāblefo

Lai gan totalitāro režīmu veidotāji apgalvo, ka daudzas reizes atkārtojot melus, tie kļūst par patiesību, joprojām uzskatu, ka sens latviešu teiciens “meliem īsas kājas”, runājot par liftu apkalpošanas problēmām, ir atbilstošāks. Un ticu, ka šoreiz meli nekļūs par alternatīvu realitāti. Īpaši tāpēc, ka liftu apkalpošanas un remontu iepirkumu sāgas zaudētājs traģikomiskā manierē kārtējo reizi nespēj samierināties ar zaudējumu un visām iespējamām metodēm, tostarp izmantojot jomā neko nesaprotošu paziņu - juristu, mēģina novelt savas iepirkumā pieļautās kļūdas uz citiem.

Krievija rīko manevrus Ukrainas robežu tuvumā

Krievija piektdien gatavojas jaunu armijas manevru rīkošanai pie Ukrainas robežām, vienlaikus turpinoties diplomātiskām sarunām starp Kremli un Eiropu, kas ir satraukta par jauna iebrukuma draudiem Ukrainā.

Skandālu māktās Londonas policijas priekšniece pamet amatu

Londonas policijas priekšniece Kresida Dika ceturtdien pavēstīja par atkāpšanos no amata, šo lēmumu pieņemot pēc vairākiem skandāliem, kas satricinājuši Lielbritānijas galvaspilsētas policiju, arī apsūdzībām rasismā, seksismā un Londonas policista pastrādātas jaunas sievietes slepkavības.

Noskaidroti dokumentālo īsfilmu konkursa Latvijas kods. Latvija šodien uzvarētāji

Noskaidroti Latvijas Televīzijas (LTV) dokumentālo īsfilmu konkursa Latvijas kods. Latvija šodien 2022. gada uzvarētāji. Desmitajā – jubilejas gadā – piecus jaunus stāstus, dokumentējot Latviju, veidos režisori Mārtiņš Jansons, Betija Zvejniece, Una Cekule, Ivars Zviedris, Mārcis un Lauris Ābeles, informēja LTV pārstāve Anita Jansone.

FOTO: Ķekavas apvedceļa būvdarbi pietuvojušies Rīgas robežai

Topošās Ķekavas apvedceļa (Bauskas šoseja A7) trases būvdarbi ir pietuvojušies Rīgas robežai - Rāmavā paralēli Bauskas šosejai tiek izbūvēts ceļa uzbērums. Savukārt Bauskas šosejas un Baložu ielas krustojumā sāk pārbūvēt Rīgas HES un SIA Rīgas ūdens maģistrālā ūdensvada posmu, patlaban tiek demontētas vecās caurules un ar rievsienu nostiprinātā ūdensvada trases ierakumā tiek guldītas jaunas caurules.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 11 114 cilvēki; Igaunijā - 5112

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 11 114 cilvēkiem un reģistrēti 13 Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, piektdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 5112 cilvēkiem, kā arī reģistrēti pieci Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, piektdien paziņojis Veselības departaments.

Latvijā septītā augstākā saslimstība ar Covid-19 ES/EEZ valstu vidū

Visas Baltijas valstis aizvadītās nedēļas beigās ir nonākušas starp desmit Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valstīm ar augstāko saslimstības ar Covid-19 līmeni, tostarp Latvija ir ierindojusies septītajā vietā, liecina Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra (ECDC) apkopotie dati.

Kalendārs

Februāris, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13