Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +17 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

30. jūlijs, 2022

Indriksone: Gāze apkures sezonai tiks nodrošināta

Pēc valsts rīcībā esošās informācijas, gāze apkures sezonai Latvijā tiks nodrošināta, komentējot Krievijas gāzes koncerna Gazprom paziņojumu par gāzes eksporta pārtraukšanu uz Latviju, aģentūrai LETA sacīja ekonomikas ministre Ilze Indriksone (NA).

Vasara un mohito © DIENA

Vasara un atvaļinājums ir kokteiļu laiks. Viens no populārākajiem vasaras kokteiļiem ir mohito (mojito). Kā teica gardēde un pavārgrāmatu autore Ilze Jurkāne: "Kad dzeru šo kokteili, zinu, ka ir vasara! Tas jābauda Vecrīgā āra kafejnīcā vai laukos. Pat siena kaudzē! Galvenā ir tā vasaras izjūta. Šis ir īsts "garais" dzēriens ar daudz ledus, un tas jādzer lēnā garā, ar salmiņu pastampājot piparmētras lapiņas un laima gabaliņus."

Raudene un oregano © DIENA

It kā viens un tas pats augs, taču manā pieredzē oregano ir kaltēta garšviela, vēlams, atvesta no Vidusjūras reģiona valstu tirgiem, bet raudene aug dārzos, skaisti zied un pievilina bites, kā arī ir jauks garšaugs. Taču tikai svaigā veidā, jo izkaltēta mūsu pašu raudene ne tuvu nelīdzinās Vidusjūras oregano. Īsi sakot – abi labi, viens jālieto svaigs, otrs – kaltēts.
Reklāmraksts

Auto, kas ir sarunu centrā

2022. gada diskursu par automašīnām gan Latvijā, gan pasaulē aizēnojušas sarunas par pieaugošajām degvielas cenām, kopējo ekonomisko situāciju un neziņu par nākotni ne auto pasaulē, ne pasaulē vispār. Bet tas nenozīmē, ka auto tirgū nav, par ko priecāties. Gluži pretēji — inovācijas mašīnbūves jomā ir iespaidīgas. Šoreiz iepazīstinām ar dažiem auto, par ko 2022. gadā runā daudz auto entuziastu, un iemesliem, kādēļ tās izpelnījušās uzmanību.

Kurš uzvarēs Melno Aklo? © DIENA

Nacionālās apvienības un Konservatīvo starpā šķietami valda konkurence par vēlētājiem, tomēr partiju taktika būtiski atšķiras, un gan līderu retorikā, gan pirmsvēlēšanu piedāvājumā manāmas interesantas nianses.

Kovids man nāca par labu © DIENA

Kaspars Roga par Prāta vētras vasaras koncerttūri Gads bez kalendāra, iekšējo konkurenci, komforta bīstamību un par to, ko var un ko nevar rādīt Vētrai.

Kalendārs

Jūlijs, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7