Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +10 °C
Viegls lietus
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

11. jūlijs, 2022

Namdaris uz velosipēda © DIENA

Pirms pāris gadiem lielu ažiotāžu ieguva cīņa par tā dēvētā Marsa parka nosargāšanu. Marsa velotreka radīšanas galvenais iniciators bija riteņbraucējs, būvuzņēmējs, mecenāts un sporta biedrības Marss priekšnieks Evalds Vilsons (1873-1957), kurš savas dzīves laikā sniedza neatsveramu ieguldījumu riteņbraukšanas attīstībā Latvijā.
Reklāmraksts

Sudraba gredzeni – uzlecošā zvaigzne šajā vasarā

Sudraba gredzens ir modes lieta un vērtība kopš aizlaikiem. Tas simbolizē labklājību un gudrību jau daudzu gadsimtu garumā. Sudraba popularitāte ik pa laikam mainās, taču šogad tas piedzīvo jaunu uznācienu – sudraba juvelierizstrādājumi redzami gan ikdienas cilvēku, gan slavenību koptēlos – pat uz sarkanajiem paklājiem! Turpinājumā par to, kas ir sudraba gredzenu popularitātes pamatā un kas modē šovasar.

Augustā norisināsies festivāls Bauska taste

Mūzikas festivāls Bauska taste 2022 izziņo mākslinieku programmu abām skatuvēm, 5. un 6. augustā jau ceturto reizi aicinot piedzīvot neaizmirstamu satikšanos starp trijām upēm un festivāla debesīm Bauskas Pilskalna parka estrādē.

Pirmajā pusgadā kravu apgrozījums Rīgas ostā audzis par 11,5%

Rīgas brīvostas kravu apgrozījuma rādītāji šā gada 6 mēnešos sasniedz 11,32 milj. tonnu, kas ir par 11,5% jeb 1,2 milj. tonnām vairāk nekā 2021. gadā šajā laika periodā. Pozitīvo kravu dinamiku veido kāpums energoresursu kravu segmentā, kā arī būtisks kravu apjoma pieaugums konteinerkravu segmentā. Šā gada 6 mēnešos Rīgas ostā pārkrauts turpat 2,36 milj. tonnas konteinerizēto kravu, kas ir par 14,5% vairāk salīdzinājumā ar analogu periodu pērn, vienlaikus pārsniedzot arī 2020. gada pirmā pusgada rezultātu.

FOTO: Sākta bijušā tirdzniecības centra Titāniks nojaukšana

Turpinoties dzelzceļa projekta "Rail Baltica" būvniecības darbiem, pilnsabiedrība "BeReRix" sākusi bijušā tirdzniecības un autostāvvietu kompleksa "Titāniks" nojaukšanu Prāgas ielā 2, aģentūru LETA informēja "BeReRix" pārstāvji.

Rīgas pašvaldība neiesaka peldēties Juglas ezerā

Ņemot vērā konstatēto piesārņojumu, Rīgas pašvaldība iedzīvotājiem neiesaka peldēties Juglas ezerā un aicina izvēlēties atpūtai citas peldvietas, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Aicina dibināt vienotu Latvijas autobusu vadītāju arodbiedrību

Viens no Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas (LPPA) dibinātājiem un SIA "Latvijas sabiedriskais autobuss" bijušais valdes priekšsēdētājs Edvīns Strickis aicina dibināt jaunu vienotu Latvijas autobusu vadītāju arodbiedrību, aģentūru LETA informēja "Latvijas sabiedriskais autobuss" mātessabiedrības SIA "B-bus" pārstāvji.

Koncertsēriju Personīgi atklās Artura Maskata teātra mūzikas programma

Liepājas koncertzāle Lielais dzintars izziņo koncertsērijas Personīgi rudens sezonas notikumus, kas no 2022. gada septembra līdz decembrim piedāvās iepazīt dažādu mūzikas žanru skanējumu personīgākā veidā. Četrās svētdienu pēcpusdienās klausītājiem būs iespēja izzināt teātra mūziku, amerikāņu klaviermūziku, armēņu duduka skaņas, kā arī ļauties klasikai un jaunradei.

Foto: Atklāts sešpadsmitais Cēsu Mākslas festivāls

Piektdien, 8. jūlijā, Cēsīs tika atklātas sešpadsmitā Cēsu Mākslas festivāla vizuālās mākslas izstādes Zilā līča māja, Bruno Vasiļevskis P.S., kā arī Lielo dzīvnieku gaidot.

Hants Slonems. Brīnumainā pasaule

Piektdien, 2022. gada 15. jūlijā, plkst. 12.00 Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA (Doma laukumā 6, Rīgā) aicina mediju pārstāvjus uz sarunu par izstādi Hants Slonems. Brīnumainā pasaule.

Kalendārs

Jūlijs, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7