Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Sestdiena, 25. maijs
Junora, Anšlavs

1. aprīlis, 2023

LZS priekšsēdētāja amatā Krauzi nomaina Valainis

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongresā Jelgavā šodien par LZS priekšsēdētāju ievēlēja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Viktoru Valaini.

Tīmeklis atceras visu © DIENA

Katrs atbildam par to, ko internetā publicējam par sevi vai citiem, kuros portālos reģistrējamies, kādus pakalpojumus un preces izmantojam. Taču, lai mēs paši nekļūtu par "preci" dažādām organizācijām, jāapzinās, kā un kam nododam savus datus. Lai neprovocētu ļaundarus, nepārkāptu citu privātumu un nekaitētu savai reputācijai, pirms ko izliekam tīmeklī, jāapdomā vismaz divreiz.

Ko nozīmē vēlme pēc našķiem © DIENA

Uztura speciālisti izskaidro, kādēļ mūsu organisms reizēm uzstājīgi pieprasa čipsus, smalkmaizītes, šokolādi un citus ne pārāk veselīgus ēdienus.

Viens no 36 uz Maroku © DIENA

Šis nav ceļojuma apraksts. Kaut vai tāpēc, ka pārāk cienu cilvēkus, kuri ar padziļinātu vēstures izpratni brauc meklēt, skatīt, pētīt un vēlāk visu to garšīgi pasniedz savos stāstījumos par tuvākiem vai tālākiem ceļojumiem. Ļoti patīk tos lasīt. Īpaši vēl, ja tas ir tiešām smeķīgs izklāsts.

Pavasara uzkodas ikdienai un svētkiem © DIENA

Noslēdzot veģetāro mēnesi, piedāvāju divas brīnišķīgas uzkodas, kas iederēsies gan svētku galdā, gan ikdienā. Līdz Lieldienām vēl nedēļa, un mēs vēl tiksimies šajās lappusēs tieši pirms svētkiem, bet, ja nu jau plānojat nākamnedēļas mielastu, uzdrošinos sacīt, ka abi šīs nedēļas ēdieni visnotaļ labi sader arī ar vārītām olām un varētu būt pat ļoti piemēroti vēlajām brīvdienu brokastīm.

Nerimstošie franču pensiju protesti © DIENA

Francijā jau ilgāk nekā mēnesi turpinās protesti pret Valsts prezidenta Emanuela Makrona aizstāvēto un virzīto pensiju sistēmas reformu. Protestētāju skaits kļūst tikai lielāks, bet viņu noskaņojums – aizvien radikālāks, un protestu iniciatori aizvien mazāk ir spējīgi kontrolēt notiekošo. Ar ko tas draud Francijai un Valsts prezidentam Makronam?

Lai mēs nebūtu gudri sunīši © DIENA

Latvijas Universitātes rektors Indriķis Muižnieks (69) par fakultāšu skaita samazināšanu, dzīvības nenovēršamību, raganu medībām un mākslīgo intelektu.

Kalendārs

Aprīlis, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7