Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 21. jūlijs
Meldra, Meldris, Melisa

21. jūnijs, 2023

Krievija aizliedz Pasaules Dabas fonda darbību

Krievija trešdien pasludinājusi Pasaules Dabas fondu (PDF) par nevēlamu organizāciju, paziņojot, ka šī organizācija apdraudot Krievijas ekonomisko drošību.

Paziņoti Spēlmaņu nakts nominanti

Trešdien, 21. jūnijā, Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS) preses konferencē paziņoja 2022./2023. gada sezonas Gada balvas teātrī Spēlmaņu nakts nominantus 15 kategorijās, informēja Latvijas Teātra darbinieku savienības pārstāvis Ričards Vorobjovs.

Kariņš: Ukrainas atjaunošana rada milzu izdevības mūsu uzņēmējiem

Ukrainas atjaunošanas process radīs lieliskas izdevības Latvijas uzņēmējiem, turklāt lielākie ieguvēji būs tie, kas šajā tirgū darbu sāks pirmie, aģentūrai LETA trešdien Londonā uzsvēra Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV), kurš Lielbritānijas galvaspilsētā piedalās Ukrainas atjaunošanai veltītā konferencē.

Rituāla sākums © DIENA

Ziemassvētkos mēs savas vērtības ietērpjam dāvanās: cits saņem ekoloģiskās ziepes, cits zeķes ar smieklīgiem uzrakstiem vai fotogrāmatu par ideālu makšķerēšanu saullēktā. Jāņos mēs paši kļūstam par savu vērtību iemiesojumiem

EK: Ukraina guvusi progresu ceļā uz iestāšanos ES

Eiropas Komisija (EK) trešdien paziņojusi, ka Ukraina ir īstenojusi divas no septiņām reformām, kas jāveic pirms oficiālu sarunu sākšanas par iestāšanos Eiropas Savienībā (ES).

Izdota Ulda Brieža foto grāmata Jaunie laiki

Izdevniecībā Neputns klajā nākusi Ulda Brieža foto grāmata Jaunie laiki. Sastādītāji Uldis Briedis un Raimonds Ķirķis. Tekstu autori: Raimonds Ķirķis, Māris Zanders, Osvalds Zebris, Aivars Liepiņš. Dizains: Klāvs Priedītis. Attēlu apstrāde: Jānis Pauzers.

Atbalsta Rail Baltica projektēšanas darbu izpildi Latvijas teritorijā

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija otrdien otrajam lasījumam atbalstīja grozījumus "Rail Baltica" projekta īstenošanas likumā, kas paredz projektēšanas darbu izpildi un būvdarbu sākšanu Latvijas teritorijā.

Dzīvelīga lieta © DIENA

Nākotnē varētu pastiprināties vēlme pēc ilgtspējīgiem un ekoloģiskiem risinājumiem. Līgo svinībās cilvēki varētu vairāk pievērsties dabas saudzēšanai un ekoloģiskajiem aspektiem.

Londona: Krievija pieļauj Ukrainas spēku ieiešanu Krimā

Krievija sāk veidot aizsardzības robežas pie Perekopa zemesšauruma, tādējādi gatavojoties scenārijam, ka Ukrainas spēki mēģinās ieiet okupētajā Krimas pussalā, liecina Lielbritānijas Aizsardzības ministrijas jaunākais ziņojums par stāvokli Ukrainas frontē.

Ar galvu pa priekšu dzīves mutulī. Sērijā Es esmu... iznācis Svena Kuzmina romāns par Kārli Skalbi © DIENA

""Kā jūs sauc?" "Skalbe. Kārlis Skalbe." Viņš pāršķīra vairākas lappuses, vilkdams ar mezglainu pirkstu pa rindām. "Dzejnieks," es piebildu, it kā cerēdams, ka tas ko līdzēs. Pārdevējs aizcirta vākus un sacīja: "Nav tāda."" Izdevniecība Dienas grāmata laidusi klajā Svena Kuzmina romānu Skaistums un nemiers par latviešu dzejnieku, prozaiķi, žurnālistu un politiķi Kārli Skalbi (1879–1945).

Latvijas sporta ministrs © DIENA

1934. gada 15. maija Kārļa Ulmaņa apvērsums korekcijas ienesa ne tikai sabiedriski politiskajā, bet arī sporta dzīvē. Jau mēneša beigās ministru prezidenta biedrs Marģers Skujenieks (1886–1941), kurš pats pirms tam divos termiņos bija ieņēmis premjera amatu un otro reizi to atstājis vien pirms nedaudz vairāk kā gada, deva savu "jā" vārdu pārņemt Latvijas Sporta organizāciju apvienības (LSOA) un Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidenta amatus. Sporta ministra vadībā, kā viņu sauca populārais laikraksts Sporta pasaule, mūsu valsts lēnām pārvarēja provinciālismu un sāka ieņemt stabilu vietu uz Eiropas sporta skatuves.

Vērmanes dārzā ieskandinās Dziesmu un deju svētkus un ielīgos Jāņus

Vainagu darināšanas meistarklase, celošana jeb tautā sauktā prievīšu aušana, Rīgas koru, ansambļu un pūtēju orķestra uzstāšanās – tā ir tikai daļa no notikumiem Dziesmu un deju svētku ieskandināšanas un Jāņu ielīgošanas pasākumā vasaras saulgriežos, 21. jūnijā, Vērmanes dārzā no plkst. 14.00 līdz 16.00.
Reklāmraksts

Gaisa kondicionieri: Svaigums un ērtība karstajā vasarā

Gaisa kondicionieri ir nepieciešami, lai cīnītos ar karstumu vasaras mēnešos. Šis raksts sniedz informāciju par to, kā gaisa kondicionieri var nodrošināt svaigumu un ērtību vasaras tveicē.

Lauksaimniekus aicina kooperēties siena nodrošināšanai lopiem

Lopkopības saimniecību asociācija (LSA) aicina ikvienu lauksaimnieku kooperēties un savstarpēji sadarboties siena apgādē, lai nodrošinātu nepieciešamo lopbarību saimniecībām, kā arī nodrošinātu pilnvērtīgu siena krājumu izlietojumu, informēja LSA valdes priekšsēdētājs Kaspars Melnis.

Ukraina notriekusi 30 irāņu trieciendronus

Naktī uz trešdienu Krievijas spēki uzbrukuši Ukrainai ar 33 Irānas bezpilota lidaparātiem Shahed, no kuriem 30 tika notriekti, teikts sociālajā tīklā Facebook publicētajā Ukrainas bruņoto spēku ģenerālštāba kopsavilkumā.

Kalendārs

Jūnijs, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9