Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +26 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

25. novembris, 2023

Vīriešiem jāzaudē laimes vārdā

Lai iepriecinātu mazus bērnus un motivētu viņus attīstīt prasmes, pieaugušie mēdz apzināti zaudēt atvasēm prāta vai veiklības rotaļās.

Repa spēles Mihails Tāls. Repera anša koncerta recenzija © DIENA

11. novembrī Rīgas koncertzālē Palladium notika repera anša koncerts, kas pārsteidza ikvienu klātesošo. Apzīmējums "koncerts" gan tam ir par šauru – to labāk dēvēt par notikumu, kas ir daudzšķautņains un noslīpēts kā briljants

Intervāla gavēšana darbojas © DIENA

Vērienīgā pētījumā noskaidrots, ka 14 stundu ilgs neēšanas periods uzlabo noskaņojumu, vairo enerģiju un mazina izsalkuma sajūtu.

Dārzeņi un butes © DIENA

Pēdējās novembra brīvdienas ir klāt, tāpēc noslēdzam latviskās ēšanas mēnesi. Šoreiz piedāvājumā divi silti ēdieni: viens vārīts, otrs cepts krāsnī, bet abi diezgan iecienīti latviešu ēdienkartē, un abus var pasniegt arī kopā pusdienu vai vakariņu galdā.

Prioritāte – bērni © DIENA

Bērnu slimnīcas fonds Latvijā ir plaši pazīstama organizācija, kas, gan palīdzot ar atbalstu konkrētiem bērniem, gan mēģinot risināt sistēmiskas problēmas bērnu veselības un labklājības jomā, darbojas nu jau vairāk nekā divdesmit gadu. Fonda vadītāja Liene Dambiņa atzīst: panākts jau daudz, taču ne mazāk darāmā vēl priekšā.
Reklāmraksts

Konkurence sociālo mediju mārketingā: kā izcelties ar saturu?

Plašajā sociālo mediju satura jūrā, kur katrs pieskāriens ekrānam atklāj aizvien jaunu saturu, mārketinga speciālisti saskaras ar izaicinājumu – milzīga satura konkurence. Lielais ziņu, tvītu un dažādu atjauninājumu apjoms var radīt izaicinājumu uzņēmumiem atrast savu nišu un izcelties ar sociālo mediju saturu. Šajā rakstā mēs papētīsim sociālo mediju mārketinga sarežģītību, atklājot taktikas, kas palīdz pārvarēt satura piesātinājumu un būt priekšgalā konkurentiem.

Kemerons un britu politiskās kaislības © DIENA

Novembra vidū Lielbritānijas premjerministrs Riši Sunaks veica nopietnus pārkārtojumus konservatīvo valdībā, starp kuriem vislielāko uzmanību piesaistīja bijušā premjera Deivida Kemerona atgriešanās lielajā politikā ārlietu sekretāra (ministra) postenī. Kādas ir viņa "atsaukšanas no pensijas" aizkulises, un kādu ietekmi tas var atstāt gan uz Lielbritānijas politiku kopumā, gan jo īpaši uz torijiem – Kemerona pārstāvēto politisko spēku
Reklāmraksts

Kaķu tualetes iegādes ceļvedis un atbilstošu kaķu smilšu izvēle

Neatkarīgi no kaķa vecuma, viens no pirmajiem uzdevumiem, ar ko jātiek galā katram jaunajam saimniekiem, ir mājdzīvnieka pieradināšana dabiskās vajadzības kārtot tam speciāli paredzētā kaķu tualetē. Kaķēniem šo māku parasti ierāda mamma, tāpēc nonākot jaunajās mājās, kaķēnu saimniekiem vien jāuzmana, lai mīlulis atceras, kur tualetes kastīte atrodas. Savukārt pieaugušiem kaķiem, ja dzīvniekam jau nav izveidojušies nelāgi uzvedības ieradumi, kaķim nav nekādu veselības kaišu un tas jaunajās mājās jūtas droši, šo māku no jauna mācīt nevajadzēs.

Lai no griestiem sviedri tek © DIENA

Reperis Helvijs Fiņķis (30) stāsta par četrpadsmitgadnieku sevī, degsmi un dzirkstelēm, ko joprojām jūt uz skatuves, un visiem piedāvā savu vislielāko koncertu.

Kalendārs

Novembris, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10