Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +27 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 28. maijs
Vilhelms, Vilis

17. novembris, 2023

ES nosoda Krieviju par migrantu izmantošanu uz Somijas robežas

Eiropas Savienība (ES) piektdien norādījusi, ka Somijā konstatēts to nelegālo imigrantu skaita pieaugums, kas ierodas caur Krieviju, un nosodījusi Maskavu par apkaunojošu migrantu izmantošanu, lai izdarītu spiedienu uz citām valstīm.

Karš uz galdiņa © DIENA

Jau pērn debitējusi Latvijas sieviešu izlases sastāvā pasaules olimpiādē, kur punktu skaita ziņā bija labākā no mūsējām, jaunā šaha spēlētāja Agnesa Stepania Ter-Avetisjana (15) turpina pierādīt savu talantu un nesen kļuva par Eiropas čempioni U16 vecuma grupā. Tā mūsu valstij bija pirmā medaļa kontinenta meistarsacīkstēs kopš nu jau tālā 2000. gada, kad bronzu izcīnīja jaunietes pašreizējā trenere Ilze Bērziņa. Tālāk stāsta pati jaunā sportiste.

Līvu laukumā apskatāma krāšņa projekcija Bērni zīmē Latviju

Sagaidot Latvijas Republikas 105. dzimšanas dienu, no 11. novembra līdz 19. novembrim laika posmā no plkst. 18.00 līdz plkst. 23.00 uz RKTMC Mazā ģilde fasādes apskatāmi Rīgas bērnu un jauniešu zīmējumi, kas ir atdzīvināti digitālās projekcijās

Līdz 19. novembrim iespējams apmeklēt gaismas uzvedumu “Lāčplēsis” Likteņdārzā.

Vēl tikai dažas dienas iespējams apmeklēt nebijušu gaismas izrādi - līdz šim vērienīgākais gaismas uzvedums Latvijā apskatāms līdz 19. novembrim visā Likteņdārza teritorijā. Eposu pastaigu takas veidolā iedzīvinājis režisors Kārlis Anitens un šī gada “Spēlmaņu nakts” nominants gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš. Katru vakaru plānoti pieci gaismas izrādes seansi. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu Paradīzes” interneta vietnē un tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī pie ieejas pasākumā.

Latviju tumšajā laikā izgaismos Gaismas stāsti

Latvija ir bagāta ar saviem gaismas stāstiem. Drēgnajā un aukstajā laikā, kad ārā ir tumšs - dodieties gaismas ceļojumos - dažādu autoru visneparastākie Gaismas stāsti būs skatāmi visā Latvijā no 2023. gada rudens līdz 2024. gada pavasarim.

AT priekšsēdētājs: Jēkabpils traģēdijas cēloņi ir sistēmisku trūkumu kopums vardarbībā cietušas personas aizsardzībā

Jēkabpils traģēdijas cēloņi ir vairāku sistēmisku trūkumu kopums vardarbībā cietušas personas aizsardzības un vardarbīgās personas sodīšanas mehānismā, šodien prezentējot izvērtējumu tiesu sistēmas darbam vardarbības lietās, vērtēja Tieslietu padomes priekšsēdētājs, Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs.

airBaltic lidmašīna piedalīsies svinīgajā parādē

Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic, godinot 105.gadadienu kopš Latvijas proklamēšanas, sestdien, 18.novembrī, piedalīsies svinīgajā parādē, informēja airBaltic pārstāvji.

Likvidators: Baltic International Bank konstatējamas maksātnespējas pazīmes

Pēc aktīvu pārvērtēšanas likvidējamajai Baltic International Bank konstatējamas maksātnespējas pazīmes, taču tās var novērst, ja kreditori daļēji atteiksies no prasījuma tiesībām, teikts bankas likvidatora Olava Cera oficiālajā izdevumā Latvijas vēstnesis publiskotajā bankas finanšu stāvokļa pārskatā.

Dainis out kustība © DIENA

Diezgan ilgi sekoju līdzi sporta notikumiem, bet patiešām neatceros, kad kāds treneris Latvijā būtu nonācis tik lielā presingā, kā tas noticis ar pašreizējo futbola valstsvienības stūrmani Daini Kazakeviču. Viņu atkāpties no amata spiež gan aktīvākie futbola fani, gan mediji, var teikt - visi, kam nav slinkums. Skaļākais sauklis, kas raksturo šo kustību, ir Dainis out jeb Dainim jāiet prom.

Merzļikins atvaira 29 metienus Blue Jackets zaudējumā

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins ceturtdien atvairīja 29 pretinieka metienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa Kolumbusas Blue Jackets komanda piedzīvoja septīto zaudējumu pēc kārtas.

Kalendārs

Novembris, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10