Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Otrdiena, 28. maijs
Vilhelms, Vilis

20. novembris, 2023

Reklāmraksts

Kā izgaismot savu māju ar fasādes gaismekļiem.

Izvēloties pareizo apgaismojumu un uzstādot to pareizajā vietā, jūs varat izveidot pievilcīgu vidi savā dārzā un ap māju visa gada garumā. Uzstādīt LED fasādes gaismekļus var pie mājas ieejas, terasē, uz balkona vai pie žoga.

Vēsturiskā Itālijas mafijas prāvā notiesā 200 cilvēkus

Itālijas tiesa pirmdien atzina par vainīgiem un piesprieda sodu aptuveni 200 mafijas locekļiem un viņu līdzzinātājiem, tādējādi noslēdzot gandrīz trīs gadus ilgušo vēsturisko tiesas procesu pret bēdīgi slaveno Kalabrijas mafiju Ndrangheta.

Futbola superlīgas cīņa © DIENA

Amerikas modelis, kur sporta līgās nemainās dalībkomandas, ik gadu sacenšoties vieniem un tiem pašiem, periodiski idejas un debates raisa arī Eiropā. Kāpēc mums (eiropiešiem) nevarētu būt čempionāts, kurā ir tikai visi stiprākie un pazīstamākie ar garantētu dalību arī nākamajos gados? Eiropas modelī (ar izņēmumiem) pierasts, ka vismaz viena vājākā komanda ik sezonu tiek pakļauta riskam izkrist uz zemāku divīziju. Tomēr slēgtas līgas ieviešanai Eiropā, pirmkārt, ir savi formāli juridiski šķēršļi, bet, otrkārt, tas ir ļoti dārgs un riskants process.

Svētdien uz Latvijas ceļiem apturēti 14 šoferi reibumā

Aizvadītajā diennaktī Valsts policija uz Latvijas ceļiem apturējusi 13 transportlīdzekļu vadītājus alkohola reibumā un vienu, kurš pie stūres bija sēdies narkotisko vielu iespaidā, liecina Valsts policijas apkopotā informācija.

Pasaules čempionātā U21 Standartdejās Salaspilī divi Latvijas pāri pusfinālā, zelts Igaunijai

Svētdien Salaspilī notikušajā pasaules čempionātā Standartdejās (ST) U21 grupā pēc piecu gadu pārtraukuma Latvija bija pārstāvēta pusfinālā, par ko parūpējās Hardi Vahtra/Karīna Kārkliņa un rīdzinieki Ernests Aksels Dimants/Marija Paščenko. Par čempioniem kļuva spraigā cīņā ar Rumānijas un Armēnijas pāriem kļuva Igaunijas dejotāji Aleksejs Besonovs un Sāra Sofija Barjabina, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Mirusi bijusī ASV pirmā lēdija Rozalina Kārtere

96 gadu vecumā svētdien mirusi bijusī ASV pirmā lēdija Rozalina Kārtere, paziņojis Kārtera centrs. Viņa aizgājusi no dzīves savās mājās Džordžijas štata Pleinsā.

Ap Saldu, Jēkabpili un Rēzekni autoceļi apledo

Šorīt sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem Saldus, Jēkabpils un Rēzeknes apkārtnē, liecina Latvijas valsts ceļu (LVC) operatīvā informācija.

Kalendārs

Novembris, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10