Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Aglonas bazilika

Aglonas bazilikas teritorijas labiekārtošana izmaksās par 200 000 eiro vairāk

Aglonas bazilikas draudze noslēgusi 578 261 eiro vērtu līgumu ar uzņēmumu SIA Rivi RV par bazilikas teritorijas labiekārtošanas darbu realizēšanu, lai gan sākotnēji renovācijas darbu izmaksas tika lēstas 364 845 eiro apmērā, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Virzienā uz Aglonu norīkos papildu autobusus un vilcienu

Lai iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju nokļūt Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos Aglonā un pēc svētkiem atpakaļ mājās, no 13. līdz 15.augustam tiks atklāti jauni papildu autobusu reisi un pagarināti vairāki esošie autobusu un vilcienu reisi, aģentūrai LETA pavēstīja Autotransporta direkcijas (ATD) pārstāve Zane Plone.

Lai neizplatītu ĀCM, pie Aglonas bazilikas būs dezinfekcijas paklāji

Aglonas svētku dalībnieki pie izejām no Aglonas bazilikas teritorijas 14. un 15. augustā varēs dezinficēt savus apavus uz septiņiem speciāliem paklājiem, tādējādi samazinot Āfrikas cūku mēra (ĀCM) izplatīšanās risku, portālu Diena.lv informēja Pārtikas un veterinārā dienesta (PDV) pārstāve Anna Joffe.

Aglonas bazilikā sākas ikgadējie svētku pasākumi

Šodien Aglonā, Aglonas bazilikā, sāksies ikgadējie Aglonas svētku pasākumi, kas norisināsies līdz 15.augustam, informē bazilikā.Šodien plkst.10, 12 un 19 notiks svētās Mises. 11.augusts, slimniekiem veltītā diena, sāksies plkst.7 ar svēto Misi, plkst.11 paredzēts rožukronis, bet stundu vēlāk - dienas svētā Mise, svētība slimniekiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide