Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +11 °C
Apmācies
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Aigars Grauba

Sony iegādājas Aigara Graubas komēdijas Circenīša Ziemassvētki rimeika tiesības

Uzņēmums Sony Pictures International Productions ir iegādājies tiesības vairākās pasaules valstīs filmēt vietējo versiju Aigara Graubas ģimenes komēdijai Circenīša Ziemassvētki, kas starptautiskajā vidē tiek izplatīta ar nosaukumu Accidental Santa. Tiesības iegādātas filmas veidošanai Ziemeļamerikā, Lielbritānijā, Vācijā, Francijā, Spānijā, Itālijā, Meksikā un Brazīlijā, informēja Nacionālā kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.

Latvijas kino. Ko gaidīt? Latvijas filmu veidotāji iepazīstina ar saviem topošajiem projektiem

Nacionālais kino centrs vakar aicināja tiešsaistē vērot sarunu Latvijas kino. Ko gaidīt?, ko vadīja Jānis Skutelis, aicinot producentus un režisorus iepazīstināt plašāku skatītāju loku ar Latvijas profesionālo filmu studiju veidotām filmām, kas saņēmušas Nacionālā kino centra atbalstu un 2021. vai 2022. gadā piedzīvos savas pirmizrādes.

Jauniešus aicina uz topošās spēlfilmas Jumprava. Lielais notikums kinoprovēm

Septembrī tiks uzsākta spēlfilmas Jumprava. Lielais notikums filmēšana, kuras pamatā ir stāsts par grupas Jumprava izveidošanos un attīstību laika posmā no 1984. līdz 1991. gadam, kad rokgrupa ar savām dziesmām un stilu veicināja Trešo atmodu un iedvesmoja jaunus cilvēkus uz lieliem sapņiem pāri "dzelzs priekškaram". Spēlfilmas tapšanai tiek meklēti gan grupas mūziķu atveidotāji, gan masu skatu dalībnieki, informēja filmas veidotāji.

Nameja gredzens piedzīvos televīzijas pirmizrādi

17. novembrī Latvijas Televīzija piedāvās skatītājiem noskatīties filmu Nameja gredzens, kuras pirmizrāde kinoteātros tika demonstrēta vēl tikai šī gada sākumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide