Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 19. jūlijs
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Andris Bērziņš

Vējonis lauzīs Bērziņa iedibināto tradīciju un uzrunu teiks Vecgada vakarā

Jaunais Valsts prezidents Raimonds Vējonis mainīs eksprezidenta Andra Bērziņa tradīciju un savu Jaungada apsveikuma runu sacīs 31.decembra vakarā, aģentūru LETA informēja prezidenta pārstāvis Gusts Kikusts.Kā iemeslu Bērziņa iedibinātās tradīcijas laušanai Kikusts minēja to, ka tā neesot līdz galam iesakņojusies.

Ekspremjers Bērziņš sagaida aktīvāku, tālredzīgāku politiku

Latvijas Valsts ir nonākusi tādā situācijā, ka vairs nevar atļauties valdību, kura tikai izliekas, ka strādā, svarīgi parādīt aktīvāku un tālredzīgāku politiku, intervijā Romānam Meļņikam izteicies bijušais premjerministrs, tagadējais biedrības Latvijas ceļu būvētājs valdes priekšsēdētājs Andris Bērziņš.

Apinis: Andris Bērziņš, Latvia. Paldies par padarītu darbu!

"Andris Bērziņš, Latvia" ir uzraksts uz galda kartiņas Apvienoto Nāciju organizācijā. Patiesībā līdzīgu kartiņu uz galda saņem Latvijas pārstāvis jebkurā internacionālā sanāksmē, taču Latvijas galvenā galda kartiņa četrus gadus bija šī. Prezidentam, atstājot amatu, allaž līdzi nāk likteņzīmes. Vaira Vīķe-Freiberga iecēla savu mīļoto dzīvesbiedru Imantu Frederiku Freibergu par Triju Zvaigžņu ordeņa Lielkrusta komandieri.

Eksprezidentam Bērziņam valsts nodrošinās apsardzi un ikmēneša pensiju

Bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš, atstājot amatu, no valsts saņems valsts nodrošinātu apsardzi, kuras nepieciešamību laika gaitā var pārskatīt, kā arī ikmēneša pensiju 50% apjomā no Valsts prezidenta mēneša atalgojuma, informē Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide