Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +6 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Angelina Kučvaļska

Atkāpās no diktatūras

Platonova par Kučvaļskas svaru: bija vienkārši jāgaida, kad meitene nobriedīs.

Uzplaiksnī pērnā pati

Galvenais bija pārkāpt pāri slieksnim uz ledus, un arī tā jau bija sava veida uzvara – par daiļslidotājas Angelīnas Kučvaļskas pirmajām sacensībām šosezon teica viņas trenere Jekaterina Platonova.

Kučvaļska uz pagājušās sezonas formu necer

Divi kritieni izvēles programmā, viens – īsajā programmā. Latvijas labākā daiļslidotāja Angelīna Kučvaļska aizvadītajā nedēļas nogalē Coupe du Printemps ISU sacensībās Luksemburgā ieguva otro vietu. Divu programmu summā nopelnītie 150,07 punkti gan tik un tā ir patālu no viņas personiskā rekorda (176,99), bet tas ir ievērojami vairāk, nekā šogad viņa nopelnīja sev pagalam neveiksmīgajā Eiropas čempionātā, kur ar 139,63 punktiem palika 19. vietā.

Kučvaļska sev neveiksmīgo Eiropas čempionātu noslēdz 19.vietā

Latvijas daiļslidotāja Angelīna Kučvaļska piektdien Čehijā sev neveiksmīgo Eiropas čempionātu noslēdza 19.vietā, kamēr otro gadu pēc kārtas par Vecā kontinenta čempioni tika kronēta Jevgēņija Medvedeva no Krievijas. Kučvaļska neveiksmīgi aizvadīja īso programmu, kurā divas reizes nokrita, ieņemot 20.vietu 34 dalībnieču konkurencē, tomēr tiekot pie tiesībām izpildīt izvēles slidojumu, kurā piektdien viņa uzrādīja 18.labāko rezultātu.

Nenolaist pacelto latiņu. Latvijas daiļslidotāji sāks dalību Eiropas čempionātā

SensacIonālI pērn izcīnītā ceturtā vieta Eiropas čempionātā Latvijas labākajai daiļslidotājai Angelīnai Kučvaļskai lai kalpo kā pierādījums tam, ka sapņus var īstenot, bet atkārtot iespēto būs grūtāk. Trešdien Čehijas pilsētā Ostravā ar īso programmu dāmām tiks dots starts šī gada Eiropas čempionātam. Kučvaļska ir paplašinātajā medaļu pretendenšu sarakstā. Tāpat Latviju pārstāvēs arī Deniss Vasiļjevs, kā arī ledus deju pāris Olga Jakušina/Andrejs Ņevskis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide