Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +28 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 28. maijs
Vilhelms, Vilis

ANO Ģenerālā asambleja

Latvijas prezidents uzrunās ANO Ģenerālo asambleju

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs šodien aptuveni plkst.20 pēc Latvijas laika uzrunās ANO Ģenerālo asambleju, aģentūru LETA informēja valsts pirmās personas padomnieks Mārtiņš Drēģeris.

ANO Ģenerālā asambleja aicina panākt no Krievijas reparācijas Ukrainai

ANO Ģenerālā asambleja pirmdien apstiprinājusi rezolūciju, kurā aicināts saukt Krieviju pie atbildības par starptautisko tiesību pārkāpšanu, iebrūkot Ukrainā, tai skaitā panākt no Krievijas reparācijas Ukrainai par kara postījumiem un nogalinātajiem ukraiņiem.

Zelenskis ANO izklāsta Ukrainas miera formulu

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis, trešdien uzrunājot ANO Ģenerālo asambleju, izklāstīja Ukrainas miera formulas piecus punktus, uzsverot, ka tā ir Krievijai labi zināmā nozieguma un soda formula.

Šolcs runā ANO nosoda Krievijas imperiālismu

Vācijas kanclers Olafs Šolcs otrdien runā ANO Ģenerālajā asamblejā apsūdzēja Krieviju neslēptā imperiālismā un apsolīja turpmāku militāru atbalstu Ukrainai.

Valstu līderi sāk uzrunāt ANO Ģenerālo asambleju

Ar ANO ģenerālsekretāra Antoniu Gutēreša uzrunu vakar Ņujorkā sākušās šīs organizācijas 77. Ģenerālās asamblejas debates jeb visu dalībvalstu pārstāvju uzrunas kolēģiem. Iepriekšējos divus gadus Covid-19 pandēmijas dēļ forums noritēja attālinātā formātā, taču šogad visiem oratoriem jādodas uz Ņujorku, un izņēmums ir vien Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis, kura videouzruna tiks translēta šo pēcpusdien.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide