Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Apvienotie Arābu emirāti

Pāvesta mise AAE pulcē tūkstošus

Pāvests Francisks, turpinot vizīti Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE), otrdien galvaspilsētā Abū Dabī vadīja misi, kas pulcēja desmitus tūkstošus katoļu, kā arī vairākus tūkstošus musulmaņu.

VIDEO: Augstceltnes Torch Tower ugunsgrēks

Naktī uz piektdienu jau otro reizi divu gadu laikā izcēlās pamatīgs ugunsgrēks vienā no pasaules augstākajiem debesskrāpjiem - augstceltnē Torch Tower. Liesmas vienā ēkas pusē uz brīdi bija pārņēmušas pat 40 no 79 ēkas stāviem. Par laimi evakuācija noritēja veiksmīgi, un cietušo nav. Šobrīd liesmas izdevies apslāpēt.

AAE ārlietu ministrs, nosodot Al Jazeera, vērsies pie ANO

2017. gada 9. jūlijā AAE valsts ministrs ārlietās, viņa ekselence Dr. Anvars Gargašs (Anwar Gargash), nosūtīja vēstuli ANO Augstajam komisāram cilvēktiesību jautājumos Zeidam Raadam al Huseinam. Ministrs savā vēstulē atsaucās arī uz ANO īpašā referenta jautājumos par uzskatu un vārda brīvības veicināšanu un aizsardzību Deivida Keja 2017. gada 28. jūnijā norādīto paziņojumu par "vairāku valstu valdību pausto prasību, lai Katara slēdz Al Jazeera mediju tīklu", portālam Diena.lv pavēstīja AAE vēstniecības pārstāvji.

Mūrniece: AAE vēstniecības atvēršana Rīgā – impulss sadarbībai

Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) vēstniecības atvēršana Rīgā un pirmās rezidējošās vēstnieces apstiprināšana darbam Latvijā ir spēcīgs impulss abu valstu sadarbības attīstīšanai, īpaši ekonomikā, otrdien teikusi Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA), tiekoties ar AAE ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā Hananu Halfanu Obaidu al Madani.

Kijeva: Ukraina no dažām valstīm jau saņem letālu bruņojumu

Ukraina no dažām valstīm jau saņemt letālu bruņojumu, piektdien paziņoja Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes pārstāvis Oļehs Hladkovskis."Mēs strādājam ar visu pasauli un tur, kur nav trokšņa, kur mums nav tās ietekmes, kuru mēs diemžēl paši arī radām, no tām valstīm mēs saņemam letālu bruņojumu," brīfingā pavēstīja Hladkovskis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide